efbet Лига: Левски (София) - Арда (Кърджали) , Събота

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши срещата

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Арда (Кърджали) , Събота

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 20 окт 2019 20:38

Както и очаквах Арда опита да хване ръка, да намери шанс да вкара и да търси нещо от мача но гредата ни помогна, хората напълно очаквано играха до последната минута, въпреки двата гола пасив накрая, браво, така се прави!

Ние от своя страна без фамозен футбол се справихме с един бих казал симпатичен отбор, който опитва да играе футбол, не се страхува от никого, търси точки срещу всеки и никога не се отказва при никакъв резултат. Значи - в този мач нашите си свършиха работата добре.
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]

Fbf
Мнения: 1606
Регистриран на: 20 дек 2018 20:31

Re: efbet Лига: Левски (София) - Арда (Кърджали) , Събота

Мнениеот Fbf » 21 окт 2019 23:35

Само да допълня, че с изключение на хубавия пас към Котарака, Марто Райнов беше най-слабия на терена, въпреки че това му беше най-силния мач в Левски.
ВИЕ СТЕ ЛИТЕКС
Изображение

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21572
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Арда (Кърджали) , Събота

Мнениеот metodito » 22 окт 2019 06:04

За мен (най-)силният мач дотук на Мартин беше с Ружите в Словакия. Покри огромен периметър, беше като отвързан и сякаш с по-свободни функции. Оттогава, не знам... Припрян е, бърка пасове, прави глупави нарушения, и то за картон. Аз все още се надявам, че ще се промени. Дано.

Потребителски аватар
tatusindo
Мнения: 9053
Регистриран на: 19 май 2010 14:00
Местоположение: Пазарджик
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Арда (Кърджали) , Събота

Мнениеот tatusindo » 23 окт 2019 10:16

Важни три точки и нищо повече. Объркан титулярен състав с безумни позиции за двама от играчите. Левски има една титулярна 11торка и горе-долу още 2ма макс 3ма човека които да са готови за титуляри, останалото е пълнеж и Мартин Детелинов. Дано зимата да се позакърпят дупките.
[wrapimg=]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/661.png[/wrapimg]

Fbf
Мнения: 1606
Регистриран на: 20 дек 2018 20:31

Re: efbet Лига: Левски (София) - Арда (Кърджали) , Събота

Мнениеот Fbf » 23 окт 2019 18:00

Важни три точки, победа във важен момент и не на последнно място 2 страхотни гола, особено на Тиам :)

Не мисля, че трябва да се коментира негативно състава в мача, все пак трябва да се пробват неща в реална обстановка стещу отбор по-добър от Витоша или Спартак Варна.
ВИЕ СТЕ ЛИТЕКС
Изображение


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: dimoto1, honda и 50 госта