Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

На линия
Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9423
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот mikata » 15 апр 2024 16:52

Кой не е искал да сме шампиони, Сираков ли?
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 33333
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот 1914.1902 » 15 апр 2024 16:55

vvessel написа:
1914.1902 написа:Огромните успехи през последните години, може сами да си направите списък колко треньори сменихме в този период, но явно най-хубаво е да се сменят, защото постигаме невероятни неща с това:

2022/2023 Първа лига 4 място
2021/2022 Първа лига 4 място
2020/2021 Първа лига 8 място
2019/2020 Първа лига 4 място
2018/2019 Първа лига 3 място
2017/2018 Първа лига 3 място
2016/2017 Първа лига 3 място
2015/2016 "А" група 2 място
2014/2015 "А" група 7 място
2013/2014 "А" група 5 място
2012/2013 ''А'' група 2 място
2011/2012 ''А'' група 3 място
2010/2011 ''А'' група 2 място
2009/2010 ''А'' група 3 място

Що не извадишюи списък на треньорите на Лц последните 13 години, да видим все с един ли са карали. А пък все шампиони стават. Ако се вадят такива произволни примери, аз може да предложа да играем с друг цвят фланелки . С тези явно не ни върви напоследък ;)


Това е тема за ПФК Левски и коментираме тях, където се вижда, че смяната на треньорите не дава резултат какъвто се очаква.

Ако тръгнем да пишем за Лудогорец - ще спамим пет страници, ако някой има желание да казва.

Киро Пора
Мнения: 355
Регистриран на: 10 окт 2013 18:59
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Киро Пора » 15 апр 2024 16:59

1914.1902 написа:Огромните успехи през последните години, може сами да си направите списък колко треньори сменихме в този период, но явно най-хубаво е да се сменят, защото постигаме невероятни неща с това:

2022/2023 Първа лига 4 място
2021/2022 Първа лига 4 място
2020/2021 Първа лига 8 място
2019/2020 Първа лига 4 място
2018/2019 Първа лига 3 място
2017/2018 Първа лига 3 място
2016/2017 Първа лига 3 място
2015/2016 "А" група 2 място
2014/2015 "А" група 7 място
2013/2014 "А" група 5 място
2012/2013 ''А'' група 2 място
2011/2012 ''А'' група 3 място
2010/2011 ''А'' група 2 място
2009/2010 ''А'' група 3 място


Абсолютно съм съгласен, че трябва да се даде шанс на един треньор да наложи идеята си за играта, като му се даде шанс САМ да си селектира играчите, да направи 2 подготовки и да видим става ли или не. Ама, когато виждаш, че някой очевидно не става и се опитва да налага някаква безумна схема, за която нито имаме играчи, нито имаме идея как точно да имплементираме.

Честно ли мислиш, че ако Пепе Мурсия, Ники Митов, Живко Миланов, Гонзо, Радко Достанич, Вили Вуцов, Живко Миланов, Тошко Симов, бяха откарали по 2-3 години начело щяхме да сме по-добре?

Единствените, за които съжалявам, че изкараха малко време като треньори на Левски, за горепосочения период са Стоилов, Петрович и Йоканович.

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 33333
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот 1914.1902 » 15 апр 2024 17:02

До някои нямаше да се стигне, ако на дългосрочна работа бяха оставени други. Изброените от теб ги няма, но не виждам нещо по-уникално в останалите години. Това е самата статистика и нея няма какво да я промени.

Потребителски аватар
groti
Мнения: 3478
Регистриран на: 30 апр 2009 13:26
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот groti » 15 апр 2024 17:03

Киро Пора написа:
groti написа:
Киро Пора написа:
groti написа:Кольо е виновен..да. Нямаме 3 нормални резерви и два кинта за нови футболисти, ама Кольо е виновен. Всъщност и той има вина. Явно още не може да разбере, че в БГ не се тренира толкова, колкото в Украйна. И тук идват футболисти едно ниво надолу и не трябва да тичат толкова, че влизат в "червената зона". Иначе ако му осигурят играчи и не продават всеки, който ритне топката правилно повече от два пъти може и след година да направи добър отбор, който да може да тича и пресира, както иска той. Всъщност съм сигурен, че ако е в Лудогорец и му се даде време след година ще са още едно ниво нагоре. Илиев също го изгонихте вие, специалистите. Не БГЛ-тата. И Херо и него. И Роси.. И Хубчев. Можем да продължаваме дълго така. Треньорите, които станаха жертва на мажоритари и фенове са много. Иконата на правилния футбол е единственият, на когото феновете и собствениците дадоха време да работи.


Еми, онзи ден завършваме мача с 1 смяна. Морето направиха 5 промени - 4-те си офанзивни играчи и 1 дефанзивен халф.

Фадига беше твърд титуляр миналия полусезон, селектиран, трениран и развиван от Костов и "футболната експертиза" на Дани Бо, Йовов и Сираков. Във Варна, при все че имаме право на 4 промени до края на мача, Фадига си остава на пейката.

За чии им беше да пускат Ивелин Попов за без пари при жълтите? Ние поискахме 31 годишния Колев от Крумовград, ама те не са балъци като нас и ни поискаха трансферна сума. Същото и за Охене, поискаха ни пари и ние ги платихме - за 30 годишен играч. Ама Попов, го пускаме без претенции, щот сме "пичуи".

Краев подтичва с втория отбор, ние нямаме халфове, през средата на терена е като магистрала. С тирето няма кой да направи един фаул за жълт картон.

И после "няма играчи, чуек", "кой да влезе?". Ми да бяхме взели истински футболист, не Фадига. Да не бяхме пускали Попов за без пари. Да си ползваме Краев, щом му плащаме заплатата. И изведнъж, "автомагически" ще се събере група от играчи.

Ми Да бяха взели бе. Да не бяха пускали Попов без пари (май сектор Б го освиркваше по едно време, пък сега крокодилски сълзи роним?). Сигурен съм, че Кольо е настоявал за Фадига! Слагал е ултиматуми като Иконата на правилния футбол. Или ми взимате оня безработния, или си тръгвам преди мача с числото! Сигурно Кольо е изгонил Краев? Той изгони и маймуната отдясно нали? Не знам защо приписваш решенията на ръководството на Кольо. Той сигурно с удоволствие се отказва от играчи дето му вършат работа. Голям кеф да играе с три резерви и да няма кой да пусне срещу ЧМ. Ти кой би пуснал там срещу ония ръгачи? Разбрах за Фадига. Кой друг? Той е виновен само, че реши да разбута схемата и се опита да играе футбол, който тези не могат. Ако той имаше времето, което Илиев в ЧМ сигурно щеше да се получи, но тук няма. Работа сигурно биха ни свършили само Джуджето, Хубчев и Роси...може и Херо, ама изненада.., всичките ги изгониха специалистите.


Ми като е послушко и "йес мен", да си сърба попарата сега, бе!

Само че ни черпи и нас и записваме исторически резултати, благодарение на това, че Костов е ОК да си трайка. Когато се върнаха от Турция, Костов, каза че са гледаЛИ много видео клипове с предложени играчи. Тъй че явно и той има думата за селекцията, колкото и да е удобно тезата, че Николай "само ги тренира".

Съвсем друг е въпросът, какво тренират - половината се изпоконтузиха след подготовката, сал един Марин Петков имаме, който изглежда да е вдигнал нивото, другите или тъпчат на едно място или регресират. Пък като тръгнем да изнасяме топката през нашето наказателно половината ставаме силно вярващи.

Костов като не е настоявал за Фадига, за какво го пускаше като титуляр цяла есен? Щото е много добър? И ако е толкова добър, какво стана, че онзи ден, при все никой на пейката, даже и като резерва не влезе.

Изобщо Костов, за какво е в клуба? Излиза че нищо не прави - този не бил го взел той, онзи не го махнал от него.

Да сме оставели Костов 6-7 години, като Илиян в Черно море, направо да се прекръстим на Славия и да не се мъчим, няма ли да е по-лесно? Кой ще го чака, Костов 6 години, да ни шият с исторически резултати?


Ми да де. Трябваше като Иконата да си тръгне преди някой важен мач и да каже, чи вечи идва нищастен на работа. Казано му е с това работиш и той работи с това. Ти като отидеш на интервю за работа и ти дадат условията променяш ли ги месец след като си започнал? Дошъл е в отбор, който беше пред угрозата да сложи тире, както биха се радвали много хора в секТор беее. Дошъл е с условията, че всичко живо ще се продава и ще се плащат дългове. И дай да не влизаме в полемиката дали се плащат или не. Тук говорим за Кольо. Та такива са реалностите. Роси, Стоилов, Стойчо Стоев, Чичо Гошо, Хубчев... това са само част от треньорите, които не постигнаха нищо с този отбор в последните години. Само Стоилов успя да вземе купа, което не вярвам да ни се случи скоро. Дали с късмет или не не ми пука. Бях щастлив. Някои в далеч по-добри времена не направиха нищо. За 13-14 сезона имаме една купичка и ти ми говориш за това, че не можем да чакаме? О, чакаме. 15 години чакам да станем шампиони. Като гледам още 15 май ще чакам, а може и да не дочакам за съжаление. И никой не говори 6-7 години. Няма кой да чака в Левски и тук съм съгласен. Говорех хипотетично. Когато имаш пари и изпълняваш вижданията на треньора и на втората подготовка можеш да имаш претенции. Когато събираш безработници 15 години сменяш треньори и се чудиш що не става. Не знам кое ви учудва. Отдавна само публиката ни отличава от средняците.
110 години любов!

tmanolov
Мнения: 4278
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот tmanolov » 15 апр 2024 17:05

mikata написа:Кой не е искал да сме шампиони, Сираков ли?

Този, чието прокси е. Никой не каза къде са парите - не са малко милиони, дето изведнъж се оказа, че ги няма. Къде са?
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.

Потребителски аватар
groti
Мнения: 3478
Регистриран на: 30 апр 2009 13:26
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот groti » 15 апр 2024 17:06

mikata написа:Кой не е искал да сме шампиони, Сираков ли?


Там няма смисъл. Мъчение е да го четеш и слушаш най-тъжния...
110 години любов!

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21574
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот metodito » 15 апр 2024 17:17

1914.1902 написа:До някои нямаше да се стигне, ако на дългосрочна работа бяха оставени други. Изброените от теб ги няма, но не виждам нещо по-уникално в останалите години. Това е самата статистика и нея няма какво да я промени.

Направи списък с треньорите от края на 90-те докъм 2008 и списък на тренерите в последните десет години и ще разбереш къде е заровено кучето. Иначе, аз си спомням, че по него време се сменяха тренерите, но такова текучество в състава е нямало. Писал съм го много пъти: когато има проблем, то йерархията на вина е следната: ръководство, треньор и чак тогава играчи. Създай колектив, едно ядро от пет-шест човека, остави ги заедно на терена няколко години и ще има резултат. За Костов... Това де не му е дадено да фърчи, няма как да полети. Абе, хора като някаква секта сте. Не схващам. Има си реална армия на стадиона, която бие хората, има си някаква форумна и фейсбук армия... Както казах, мъревист съм, но на черното бяло не казвам. Хардкор мъревист съм. На личността Стоилов, като значение за този клуб. Но не знам как вижда, че сме щели да ставаме шампиони. И не говоря за техническите качества на футболистите. Много от тях нямат просто манталитета на победители. Един футболист може да е, айде не кьопав, но да не е нещо особено, но да компенсира с дух. Като Краев. Като Уелтън. ой, ако е бил толкова добър нямаше да рита в България. Бурабия също не беше Зидан. Но беше куче. Прохи, Бардон и колко още, които не са били, както се казва "класа". Класен футболист у нас няма какво да прави. Чужденец. Т Трябва ни отбор от бисеривановци - хора с топки, ако ще и да си водят трудно топката. И нормален треньор.

На линия
Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9423
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот mikata » 15 апр 2024 17:26

Който да се сложи за треньор не извадиш ли 40-50млн.бюджет не може да се бориш с Разград .
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
groti
Мнения: 3478
Регистриран на: 30 апр 2009 13:26
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот groti » 15 апр 2024 17:31

metodito написа:
1914.1902 написа:До някои нямаше да се стигне, ако на дългосрочна работа бяха оставени други. Изброените от теб ги няма, но не виждам нещо по-уникално в останалите години. Това е самата статистика и нея няма какво да я промени.

Направи списък с треньорите от края на 90-те докъм 2008 и списък на тренерите в последните десет години и ще разбереш къде е заровено кучето. Иначе, аз си спомням, че по него време се сменяха тренерите, но такова текучество в състава е нямало. Писал съм го много пъти: когато има проблем, то йерархията на вина е следната: ръководство, треньор и чак тогава играчи. Създай колектив, едно ядро от пет-шест човека, остави ги заедно на терена няколко години и ще има резултат. За Костов... Това де не му е дадено да фърчи, няма как да полети. Абе, хора като някаква секта сте. Не схващам. Има си реална армия на стадиона, която бие хората, има си някаква форумна и фейсбук армия... Както казах, мъревист съм, но на черното бяло не казвам. Хардкор мъревист съм. На личността Стоилов, като значение за този клуб. Но не знам как вижда, че сме щели да ставаме шампиони. И не говоря за техническите качества на футболистите. Много от тях нямат просто манталитета на победители. Един футболист може да е, айде не кьопав, но да не е нещо особено, но да компенсира с дух. Като Краев. Като Уелтън. ой, ако е бил толкова добър нямаше да рита в България. Бурабия също не беше Зидан. Но беше куче. Прохи, Бардон и колко още, които не са били, както се казва "класа". Класен футболист у нас няма какво да прави. Чужденец. Т Трябва ни отбор от бисеривановци - хора с топки, ако ще и да си водят трудно топката. И нормален треньор.


Мето...то виж, че на 2/3 от юношите им е през дедовия за Левски, ти очакваш от някакви наемници. Иначе и аз си го мислех тия дни. Толкова примирени футболисти на Левски не съм виждал. Няма такива като Гонзо, Кривия, Рендето, Драгич (велик!), Пажо.. Всички тия не бяха велики футболисти, но нямаше да дадат на Лудорец да ни ступат така. Щяха да ги изпопребият най-малко. Нито пък педалите чернодрешковци щяха да ни режат толкова спокойно. Ще ти се качат на главата тия цитираните + Иванков и ти ще ги режеш... Но, това не върши работа в Европата. Там си трябват тия - чужденците и професионалистите, дето идват за кинти като в Лудогорец.
Иначе днес четох интервюто на Димитър Костадинов. Ех, ако не бяха излязли от неговите уста тия думи...Колко истина и романтика има в последните изречения.
110 години любов!


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: mikata и 30 госта