Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Svilen
Мнения: 290
Регистриран на: 29 сеп 2008 17:13
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Svilen » 27 фев 2024 17:28

Надценявате БХ и кликата му. Това е прекалено сложен план, сравнително труден за управление и с подозрителна печалба. Те са по бързите, кратки и дълбоки удари. И без това държат контролирания вот и броенето… тяхното не се губи, винаги са на печалба. За жалост страната ни е пример по учебник как демокрацията се изнасилва и не работи ( в този ред - не знам в детайли как е в други държави, пък и не ме вълнува).

SANSIRO7
Мнения: 2227
Регистриран на: 14 май 2010 16:12
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот SANSIRO7 » 27 фев 2024 18:20

Психарщината гони нови върхове в тоя форум.

tmanolov
Мнения: 4242
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот tmanolov » 27 фев 2024 18:39

Не надценявам и за секунда БХ - той е страхлив миндил и точно щото е такъв, затова му трябва и този контрол. Да напомня ли колко се държеше протестът на Левскарите 2020 да се оглави точно то СЗ, за да не минава пред определени сгради и да не се вика много БХ-курво? Или викате, че е било случайно :lol: Знам, че тук има фенове на БХ, но реалностите са такива, каквито са
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21543
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот metodito » 27 фев 2024 19:27

scooool написа:
metodito написа:
scooool написа:Мъри и него го гони шизофренията!!!! Напуснал, защото не искал спуснати бащици!!!! Като в Ботев беше при Цецко с много кинти не му пречеше или в Астана на 20 мил бюджет, всичко му беше наред. Иначе, още го чакам да каже големите истини!!!! И да кажа, че и Сираков ме изнервя на макс, но ако приключва със НАП заслужава уважение, тъпото е, че реално го направиха двамата.

Защо е тоя хейт, хора? Защо да е "тъпо", че двамата са направили нещо хубаво?
А и не са само "Двамата. Не забравяй хората, феновете.


Мето, защо да е омраза!!!! Те си казват, че не си говорят вече!!!! Имам предвид, че двамата работиха да сглобят предния отбор и сега берем плодовете. Наско не говори за него, а Мъри върви и се обяснява... Кой го ръчка!!!! Дано не го ползват за опозиция и като падне някой ден Сираков да го употребят и захвърлят.

Ми, на мен не ми направи нищо особено в интервюто. "Големите истини", както казах, може би е добре да не ги изрича. На мен с тея есемеси, които го карали да праща и репликата "нюню" ми каза достатъчно неща за Палмите. И с договора за управление и десятъка. А виж защо при Палмите може, а при Спас не може (те все мафиоти), не схванах. Осъзнавам, че Спас направи отбор за титла и след това щеше да си бие камшика, но с Мъри вместо Роси, титла и влизане в ШЛ беше гарантирано.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12482
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот TristaNNN » 27 фев 2024 19:48

Aronaks написа:Тристан, тук не става дума просто за пари, а за жаждата за власт и да подчиниш всичко на себе си. Те парите ги имат в изобилие.

БХ сложи лапите си върху любимия Левски преди има-няма 12 години. Някъде тогава парашутираха мазния перчем. За колко повече власт от това са жадни тия герберунгели?
tmanolov написа:......
Нарича се сваряване на жабата - как беше, нали трябва малко да ти се подърпа една жена, преди да ти пусне, иначе ще я обявиш за ковра и дотам. Та и тук така - трябва малко да се побием у фейса, пък после дружно ще припознаем и всички ще са рахат. А и нали Сираков трябва да има алтернатива - те ти я, направо си е прекрасна и си е "наша". Няма да оставяме нещо на случайността я

Че колко пък толкова да е жилава тая жаба, че да не се сварява вече 12 години? Да напомням ли за колко време свариха другата жаба с петолъчката? Хубаво е да не забравяме, че уж и припоците нямаше да припознават в началото, ама после го .... припознаха чак до макарите. Хайде, аз и ти няма да припознаем, някои други левскари също, но на БГЛ много бързо ще му промият главицата с "Ама те и чорбарите така направиха", ще му бутнат някое миризливо тенеке и всичко ще е точно.
Аз почвам да си мисля, че се готви някаква лайнарщина със стадиона и затова ни държат ни живи, ни умрели - първо пробваха пилотно в Пловдив да видят нагласите на стадото, полека-лека опраскаха десетки милиони държавна пара под аплодисментите на суверена - "Аааа, ето, България има нужда от нов стадион! Урааа!", а БХ наскоро си отвори устата, че ако отбор извади Х пари за стадион, държавата можело да даде другата половина. Същевременно след тия приказки, след като уж всичко беше готово и враговете победени, ашладисаните вече не си дават много зор с новия Еко Той. Нашият най-независим на света припок преди това пък взе да си отваря устата за концесии, да благославя Вожда... Не знам, може и да бъркам.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Serafim
Мнения: 5265
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Serafim » 27 фев 2024 19:49

tmanolov написа:Не надценявам и за секунда БХ - той е страхлив миндил и точно щото е такъв, затова му трябва и този контрол. Да напомня ли колко се държеше протестът на Левскарите 2020 да се оглави точно то СЗ, за да не минава пред определени сгради и да не се вика много БХ-курво? Или викате, че е било случайно :lol: Знам, че тук има фенове на БХ, но реалностите са такива, каквито са


Пак ти казвам, надценяваш СЗ като някакъв фактор, който ще излезе и ще свали от власт БХ. Черепа, когато дръпна онази пресконференция и помоли феновете за подкрепа да не би нещо да стана? Ще кажете "ма тях Борисов ги държи". Ами Буци като го арестуваха за една нощ, защо гледахме кривите физионмии на макаците от ГЕРБ пред къщата му, а СЗ не се вдигнаха от Люлин да го подкрепят? Банкя е близо. Да казвам ли колко пъти полицията е вилнява във фенклубове на Левски заради наркотици? Има новини от 2009-та, 2011, 2013, 2018... Не се сещам за конкретна години, преди доста време беше, но след мач на Левски имаше спречкване с полицията, май беше ударена полицейска кола с полицаи вътре. После почти веднага полицията беше разсипала клуба на Т.Александров и май на Симеон и доста здраво бяха били лица от СЗ.

Много фенове търсят някакви дълбоки схеми по високите етажи и изкарват клуба Левски жертва. Както Борисов е правил много ревенси за други клубове - най-вече помощ чрез общините, проекти за стадионите - реновации, осветления, затваряне на очите за данъци, така по неговия си изкривен и перверзен начин, понеже е левскар, "помагаше" на Левски, като "молеше" определени бизнесмени и кръгове да поемат отбора и да го развиват. А и футбола е с някакъв обществен интерес и зрелище.

Ще се хване Борисов, в най-силните си години, едва ли не лидер в тоталитарна държава, да държи Левски в будна кома и организираните фенове на каишка за да не стане някакъв зулум, видиш ли да го свалят от власт. Тогава гък не можеше да се чуе от никъде срещу него. Плевнелиев бе президент, а опозиция в парламента му бяха... Волен Сидеров, Михаил Миков и Румен Петков... :)

Може би не сте слушали новини тогава, проекти за магистрали, пътища, тангенти, отчуждаване на имоти, заменки, реновации на градове, апартаменти... Стотици милиони левове (да не кажем повече) отишли само и единствено в проверени и наши фирми. Ще се хване Бойко да се чуди как да държи Левски изкъсо....

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12482
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот TristaNNN » 27 фев 2024 19:58

tmanolov написа:Не надценявам и за секунда БХ - той е страхлив миндил и точно щото е такъв, затова му трябва и този контрол. Да напомня ли колко се държеше протестът на Левскарите 2020 да се оглави точно то СЗ, за да не минава пред определени сгради и да не се вика много БХ-курво? Или викате, че е било случайно :lol: Знам, че тук има фенове на БХ, но реалностите са такива, каквито са

Всъщност, практиката у нас досега показва, че на БХ му стигат точно 20-30 наркосчета, за да му свършат някои мръсни работи. На прима виста се сещам за:
- Голям протест в София, в началото уж срещу високите цени на тока. По едно време пред паметника на Апостола, няколко качулати пишлемета тупа-лупа по тълпата с няколко камъка, пръснаха две-три глави и на следващия ден БХ се изтъпани с - Не мога да гледам кървави български глави и подавам оставка. Хоп, фокусът се измести от цената на тока към насилие, футболни хулигани и не помня още какво, и след известно време БХ всъщност се върна още по-овластен.
- Пародията на контрапротест в подкрепа на Гешев. Идеално за пред Юропата - Ето, вижте, у нас има демокрация и свобода на мнението!
- Протестът срещу БФС. Всичко точно, всичко цивилизовано, изведнъж обаче Ушев "случайно забрави" стар бус на видно място, пък едни пичове случайно го запалиха. После други ушеви случайно почнаха да налагат наред едни хора в една кръчма и каква стана тя - 2 седмици се говори за хулигани и полицейските тъпотии. Удобно се замете протеста и идеята му.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
Kotooshu
Мнения: 4440
Регистриран на: 11 май 2009 09:45
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Kotooshu » 27 фев 2024 20:51

Всъщност в началото на 2013 година по това време някъде, наркосите бяха точно като шпицкоманда с няколко ушеви висяха на орлов мост, и чакаха командите!
Интересното е че същата година:
Националният клуб на привържениците на Левски подкани всички фенове на клуба да дадат своя глас на 12.05.2013 година в предстоящите парламентари избори. Феновете приканват всички левскари да помислят кое е най-важно за тях и децата им, а след това да минат през избирателните урни в цялата страна. Съобщението завършва с надслов: "Гласувайте за една разумна България!"

Дали това не е игра на думи, тъй като първите букви на всяка от думите на изречението образуват инициалите на политическата партия ГЕРБ


Не подценявайте в нито един момент наркоманите и Буци!
Serafim, помниш Коматево, нали ? Как така стана да се изсита ушеФ от цяла България и заедно с утайките на герб да смажат УЛ, а задържаните да са всичките от Ул...

*Както и предвидих преди няколко дни, за мен при ротацията БижотерУ ще е спортен министър, или най-малко на висш пост.
**Наркоса защо винаги си трае за хората на Буци в клуба?
ЛЕВСКИ, ОЛЕ, СВОБОДА ОТ МУТРИТЕ!

tochavos написа:
Предпочитам ЦСКА с историята на Литекс, пред помийна яма с 30 титли.

:(

tmanolov
Мнения: 4242
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот tmanolov » 27 фев 2024 20:52

Прав си, Тристане, и аз така мисля по повечето въпроси
Серафиме, виж сега, когато си начело на държавата, селдва да знаеш откъде могат да ти дойдат проблемите - очевидно не от Миков и БКП, но примерно от лумпенпролетариата. А лумпени са хората на Сидеров (тогава, сега на Копейкин, но те са единици и нямат пари) и феновете. Под феновете се разбира нашите и на умрелите. Онези ги убиха ритуално (с тяхно участие и под полата на кюрдъ и бай им добри или както там се казваше), за нас явно не се случи този процес по една или друга причина. И все пак планомерно отборът се убиваше по класическата схема - парашутисти - дългове - данъци - фалит. Що се убиваше? Причина? Ми много ясно - само феновете у нас могат (при определени обстоятелства, особено ако са единни) да вдигнат над 10 000 пред Парламента. Черепа това не го осъзна добре, иначе 2020 можеше да има преврат у нас, ако беше действал умно от самото начало....

Сега за фенщината - повдигах я вече темата - у нас има много фирми, за които 20 милиона на година спонсорство (предостатъчни за добро представяне, ако не и групи в ЕКТ и борба за титлата у нас), не са проблем. Например ДСК - за миналата година имат 1 милиард (да, онова с 9 нули накрая) чиста печалба. Да го повторя ли - 1 милиард печалба! Колко са дали за спонсорство на спорт? 0 лева! Булбанк - същата история, но "само" 800 милиона печалба - колко са дали за спорт? Ми да, 0 лева? Йеттел са спонсор на? Ми да, на никого? Мтел са спонсор на? Ми да, на никого? Виваком? Кауфланд? Била? Айде Лидъл дават някаква скромна лепта за волейбола. Що, не могат да ги натиснат и да имаме футбол/баскетбол/волейбол на средно европейско ниво ли? Или да имаме стадион ДСК Арена? или Булбанк Арена? Не ставало на Запад ли? Ми Алианц арена кво е? Ми Групама арена? Ми .....

Айде, че се изнервям, а няма смисъл - стадото ще си блее и ше вика: баси тъпите конспиратори и кемтрейлъри, ин БХ и умнокрасивитета уи тръст, важното е, че има банани и кренвирши на промоция
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.

Потребителски аватар
Kotooshu
Мнения: 4440
Регистриран на: 11 май 2009 09:45
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Kotooshu » 27 фев 2024 21:06

Черапа нямаше как да си изиграе по-добре картите.
Буци бутна с лекота Черепа, а наркоса да беше минал на страната на Чери, онези точно за 2 часа бяха зад решетките.
За това и Сз мачка всеки който надигне глава ...., че видиш ли може някой неочаквано да набере повече сила от тях и да стане като снежна топка по склон....
За сега стига с конспирацията:)))
ЛЕВСКИ, ОЛЕ, СВОБОДА ОТ МУТРИТЕ!

tochavos написа:
Предпочитам ЦСКА с историята на Литекс, пред помийна яма с 30 титли.

:(


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта