Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Aronaks
Мнения: 890
Регистриран на: 11 фев 2020 09:25
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Aronaks » 27 фев 2024 14:43

ББ и ДП държат Сираков на каишка чрез Палмите, които са техния бетинг оператор. Не случайно Ицата Йовов (голямо другарче на ББ е в управата). ББ държи и СЗ на каишка, защото онези са с този дето плаща. По същото време СЗ води война с Мажоритаря, кой да краде повече от Левски. Двете верни псета на ББ и ДП се бият по между си за кокала. На никой от гореспоменатите не му пука за Левски, защото за всички тях Левски е просто средство за постигане на лични интереси. И най-важното, Левски трябва да се държи слаб, не печелещ трофей и с разединена публика. Затова и се позволи на гелосания и брат му да създадат проекта си и да печелят титла след титла. Затова и създадоха тирето. Затова се строят стадиони в Пловдив, а не в София. Онези там са безопасни публики. На Левски и на тирето не трябва да има много хора по трибуните, не трябва отборите да са силни, ултрасите им трябва да са добре обработени и поставени под контрол. Вие си разтягайте локуми. Кучетата си лаят, кервана си върви.
Последна промяна от Aronaks на 27 фев 2024 15:18, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9416
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот mikata » 27 фев 2024 14:53

Същата свинщина става и в Ботев Пловдив.
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

tmanolov
Мнения: 4242
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот tmanolov » 27 фев 2024 15:15

Aronaks написа:ББ и ДП държат Сираков на каишка чрез Палмите, които са техния бетинг оператор. Не случайно Ицата Йовов (голямо другарче на ББ е в управата). ББ държи и СЗ на каишка, защото онези са с този дето плаща. По същото време СЗ води война с Мажоритаря, кой да краде повече от Левски. Двете верни псета на ББ и ДП се бият един по между си за кокала. На никой от гореспоменатите не му пука за Левски, защото за всички тях Левски е просто средство за постигане на лични интереси. И най-важното, Левски трябва да се държи слаб, не печелещ трофей и с разединена публика. Затова и се позволи на гелосания и брат му да създадат проекта си и да печелят титла след титла. Затова и създадоха тирето. Затова се строят стадиони в Пловдив, а не в София. Онези там са безопасни публики. На Левски и на тирето не трябва да има много хора по трибуните, не трябва отборите да са силни, ултрасите им трябва да са добре обработени и поставени под контрол. Вие си разтягайте локуми. Кучетата си лаят, кервана си върви.

+1914 - тъпото е, че тези, дето си ги мислим тези неща, сме не повече от 5-10%, всичко друго е бъдещи припоци по една или друга линия
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.

Потребителски аватар
Kotooshu
Мнения: 4440
Регистриран на: 11 май 2009 09:45
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Kotooshu » 27 фев 2024 15:32

Aronaks написа:ББ и ДП държат Сираков на каишка чрез Палмите, които са техния бетинг оператор. Не случайно Ицата Йовов (голямо другарче на ББ е в управата). ББ държи и СЗ на каишка, защото онези са с този дето плаща. По същото време СЗ води война с Мажоритаря, кой да краде повече от Левски. Двете верни псета на ББ и ДП се бият по между си за кокала. На никой от гореспоменатите не му пука за Левски, защото за всички тях Левски е просто средство за постигане на лични интереси. И най-важното, Левски трябва да се държи слаб, не печелещ трофей и с разединена публика. Затова и се позволи на гелосания и брат му да създадат проекта си и да печелят титла след титла. Затова и създадоха тирето. Затова се строят стадиони в Пловдив, а не в София. Онези там са безопасни публики. На Левски и на тирето не трябва да има много хора по трибуните, не трябва отборите да са силни, ултрасите им трябва да са добре обработени и поставени под контрол. Вие си разтягайте локуми. Кучетата си лаят, кервана си върви.


Евала за мнението!
Радвам се всеки път на подобни мнения. Истината и само истината!!!
Чорбарите до-припознаването и след това, не можаха да разберат, че врагът е в тяхната кочина .
Ние ако не се отървем от СЗ и кухите им организации .... лошо.
Спомням си този пазител на левскарщината- Стьопича, как обикаляше студията и обясняваше, че няма нито ББ и Пееф.
ЛЕВСКИ, ОЛЕ, СВОБОДА ОТ МУТРИТЕ!

tochavos написа:
Предпочитам ЦСКА с историята на Литекс, пред помийна яма с 30 титли.

:(

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12482
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот TristaNNN » 27 фев 2024 16:28

Ми то, ако нещата са такива, каквито ги описвате, направо още утре да сгъваме цирка и кой откъде е. Кому е нужна цялата тая пародия?
Само не мога да разбера, следвайки логиката на горните мнения, за чий му е на БХ да държи и едните и другите на каишка, а ги е оставил безнадзорно да се дрънкат, вместо да си мисли далаверките на спокойствие с piar Sevi и Шиши (АД)? Що са му още ядове на главата? Все едно аз да оставя двете си деца да се млатят без да ми пука за последствията - ми ако счупят телевизора, ако едното пръсне кратуната на другото в ръба на масата, ако метнат нещо през терасата на стъклото на паркирал пред блока автомобил, нали после аз ще губя време, нерви и пари, за да се разправям?
Щото аз ако съм на мястото на БХ, пак следвайки горната ви логика, или ще разпределя "благата", каквито и колкото (колко пък толкова да са?!) са така, че всички да са доволни, или ще елиминирам едните. И в двата случая ще ми е по-спокойно. За какво да храня "две гърла" след като така и така съм узурпирал клуба и мога да мина само с едно. Много се смях на един бисер с "изкуствена опозиция"? На кого, бе, момчета? Сам на себе си ли?
ПФК Левски не е държавата и всичките възможни далавери за стотици милиони покрай управлението й, че да се престараваш с чак такива стратегии.
И друго ми убягва - нали добрият Ваш Сираков отдавна бил резнал кранчето на злите наркоси, ще станат вече четири години, почти? Ами, след като тия зли платени фенове, живеещи само на гърба на Левски, са стояли гладни почти 4 години, откъде имат пари днес? Как така не са умрели от глад, па и общо събрание на злото нарко сдружение ще правят в средата на другия месец, наглеците, представяш ли си? Или БХ взима под масата от Палмите и вместо да прибира в буркана или да инвестира в... инвестиционни кюлчета :)), е решил да спонсорира злите наркоси, та да прави изкуствени опозиции за пред БГЛ?
Наистина ми убягват много части от логиката на горните ви мнения. Не ми излиза голямата картинка нещо.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Aronaks
Мнения: 890
Регистриран на: 11 фев 2020 09:25
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Aronaks » 27 фев 2024 16:37

Тристан, тук не става дума просто за пари, а за жаждата за власт и да подчиниш всичко на себе си. Те парите ги имат в изобилие.

tmanolov
Мнения: 4242
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот tmanolov » 27 фев 2024 16:47

TristaNNN написа:Ми то, ако нещата са такива, каквито ги описвате, направо още утре да сгъваме цирка и кой откъде е. Кому е нужна цялата тая пародия?
Само не мога да разбера, следвайки логиката на горните мнения, за чий му е на БХ да държи и едните и другите на каишка, а ги е оставил безнадзорно да се дрънкат, вместо да си мисли далаверките на спокойствие с piar Sevi и Шиши (АД)? Що са му още ядове на главата? Все едно аз да оставя двете си деца да се млатят без да ми пука за последствията - ми ако счупят телевизора, ако едното пръсне кратуната на другото в ръба на масата, ако метнат нещо през терасата на стъклото на паркирал пред блока автомобил, нали после аз ще губя време, нерви и пари, за да се разправям?
Щото аз ако съм на мястото на БХ, пак следвайки горната ви логика, или ще разпределя "благата", каквито и колкото (колко пък толкова да са?!) са така, че всички да са доволни, или ще елиминирам едните. И в двата случая ще ми е по-спокойно. За какво да храня "две гърла" след като така и така съм узурпирал клуба и мога да мина само с едно. Много се смях на един бисер с "изкуствена опозиция"? На кого, бе, момчета? Сам на себе си ли?
ПФК Левски не е държавата и всичките възможни далавери за стотици милиони покрай управлението й, че да се престараваш с чак такива стратегии.
И друго ми убягва - нали добрият Ваш Сираков отдавна бил резнал кранчето на злите наркоси, ще станат вече четири години, почти? Ами, след като тия зли платени фенове, живеещи само на гърба на Левски, са стояли гладни почти 4 години, откъде имат пари днес? Как така не са умрели от глад, па и общо събрание на злото нарко сдружение ще правят в средата на другия месец, наглеците, представяш ли си? Или БХ взима под масата от Палмите и вместо да прибира в буркана или да инвестира в... инвестиционни кюлчета :)), е решил да спонсорира злите наркоси, та да прави изкуствени опозиции за пред БГЛ?
Наистина ми убягват много части от логиката на горните ви мнения. Не ми излиза голямата картинка нещо.


Нарича се сваряване на жабата - как беше, нали трябва малко да ти се подърпа една жена, преди да ти пусне, иначе ще я обявиш за ковра и дотам. Та и тук така - трябва малко да се побием у фейса, пък после дружно ще припознаем и всички ще са рахат. А и нали Сираков трябва да има алтернатива - те ти я, направо си е прекрасна и си е "наша". Няма да оставяме нещо на случайността я
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.

scooool
Мнения: 773
Регистриран на: 24 мар 2010 22:18
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот scooool » 27 фев 2024 16:49

Контрола върху големи... Най-често недоволни и изнервени маси , за предпочитане да са такива! са свалили дори правителства.Във футбола в България много далавера няма, но да изкараш няколко хиляди на улицата за супер кратко време е лесно.Контрол на масите...това е, стадото следва водачите!

Serafim
Мнения: 5265
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Serafim » 27 фев 2024 17:04

Абе... Много надценявате СЗ като някакъв фактор... Чак ББ и други да ги държат, като някакви копои. Казах ви, Ицо Исуса вкара Левски в голям филм с неговата СЗ преди много години. Там битката контекстното с Левски бе за такса спокойствие.
Отделно надценявате Левски, като клуб. В смисъл, че клуба не генерира пари, не е интересен с нещо. Държали го слаб, за да можело Лудогорец нещо си, дрън дрън глупости. Лудогорец имат такъв капитал и инфраструктура, че другите клубове ще ги гонят с години. Малко звучите като брътвежите на Стойчо Младенов - всички срещу нас, сами срещу всички. Режат месо до кокал и тн.

Потребителски аватар
Kotooshu
Мнения: 4440
Регистриран на: 11 май 2009 09:45
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Kotooshu » 27 фев 2024 17:26

Отдавна не бях се смял така, тези пламени речи в защита на наркосите, почнаха да ми липсват :lol:
Ако беше минал един "Меморандум" , каква идилия щеше да настъпи :)
ЛЕВСКИ, ОЛЕ, СВОБОДА ОТ МУТРИТЕ!

tochavos написа:
Предпочитам ЦСКА с историята на Литекс, пред помийна яма с 30 титли.

:(


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта