Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Kotooshu
Мнения: 4440
Регистриран на: 11 май 2009 09:45
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Kotooshu » 25 фев 2024 17:10

Някой да има инфо какво се е случило с тази левскарска страница ? - 100 години "Левски" София - вековни поздрави от цял свят.
ЛЕВСКИ, ОЛЕ, СВОБОДА ОТ МУТРИТЕ!

tochavos написа:
Предпочитам ЦСКА с историята на Литекс, пред помийна яма с 30 титли.

:(

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22951
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот NOMER14 » 25 фев 2024 17:46

Обяснете на провинциалиста каквите са тия люде в тая стъклена клетка. Не разпознавам никого.

scooool
Мнения: 774
Регистриран на: 24 мар 2010 22:18
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот scooool » 25 фев 2024 17:48

Мъри и него го гони шизофренията!!!! Напуснал, защото не искал спуснати бащици!!!! Като в Ботев беше при Цецко с много кинти не му пречеше или в Астана на 20 мил бюджет, всичко му беше наред. Иначе, още го чакам да каже големите истини!!!! И да кажа, че и Сираков ме изнервя на макс, но ако приключва със НАП заслужава уважение, тъпото е, че реално го направиха двамата.

realno
Мнения: 6595
Регистриран на: 08 мар 2015 15:53
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот realno » 25 фев 2024 17:52

Рибаря изплиска легена. Бил надминал ЦСКА-София игрово, а пък точково .....? Много хора страдат и губят връзка с реалността , затова, че Левски играе добре и побеждава и то с евтини футболисти. В Левски ще се яде риба и без правилния риболов на рибаря. :)))
Сектор Г:"Всъщност няма „сливане”,няма и „обединение”–има единствено преименуване на Литекс,.Ако за тези„привърженици” е толкова лесно да решат, че това е ЦСКА, то жалко за тях..носите..срам за истинските Армейци! Сбогом, няма да ни липсвате!"

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 33194
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот 1914.1902 » 25 фев 2024 17:53

Техният футбол е от ерата на динозаврите, не е трудно някой да ги надмине в игрово отношение.

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22951
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот NOMER14 » 25 фев 2024 18:10

1914.1902 написа:Ами аз не споделям случайно мнението си, че за някои втори пореден уикенд е провален заради победа на ПФК Левски.

Аааа, не напълно - отборът на Мъри увеличи с още 2 точки разликата спрямо третия и вече е 5.

Потребителски аватар
Kotooshu
Мнения: 4440
Регистриран на: 11 май 2009 09:45
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Kotooshu » 25 фев 2024 18:18

По скоро темата за мен е, спуснатите герберски боклуци!
Забравям, че ни караха от сутрин до вечер да им благодарим...

"Избягах заради скрити управляващи и изпуснати управленци. Така бягах 13 години от спуснати бащици. За периода, в който бях в Левски, игрово изравнихме Лудогорец и надминахме ЦСКА, които 4-5 мача нямаха голово положение срещу нас", каза още наставникът.


Това е малко преди да се върне Мъри!

Ето какво написа Васил Колев във Фейсбук:

Вторият важен момент е, че на практика „Палмсбет“ ще командва парада в извън спортната част. Като собственик в сянка. Естествено, че акциите няма да иска да вземе, защото това е отговорност, има и дългове и едва ли им е готино да им натресат всички простотии от последните години. Хубави са намеренията на „Палмсбет“, дано се получат. Звучат като всичко, за което сме се борили години наред. Сигналната лампичка е, че при Божков имаше много пари, ама нищо не се случи. И тук може хората да включат причината – Божков имаше хора, които или нямаха желание, или нямаха възможности да направят нещо сериозно с парите, които изля в Левски. Сега ще е по-стегнато, усещането ми е, че ще има повече желание, а и възможности за сериозна работа. Но е само усещане.


Чудя се :? Мъри ли е най-големия глупак или нас ни правят отново на глупаци :?
ЛЕВСКИ, ОЛЕ, СВОБОДА ОТ МУТРИТЕ!

tochavos написа:
Предпочитам ЦСКА с историята на Литекс, пред помийна яма с 30 титли.

:(

Потребителски аватар
LoveAndPeace
Мнения: 4330
Регистриран на: 07 фев 2009 09:50
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот LoveAndPeace » 25 фев 2024 21:38

Kotooshu написа:По скоро темата за мен е, спуснатите герберски боклуци!
Забравям, че ни караха от сутрин до вечер да им благодарим...

"Избягах заради скрити управляващи и изпуснати управленци. Така бягах 13 години от спуснати бащици. За периода, в който бях в Левски, игрово изравнихме Лудогорец и надминахме ЦСКА, които 4-5 мача нямаха голово положение срещу нас", каза още наставникът.


Това е малко преди да се върне Мъри!

Ето какво написа Васил Колев във Фейсбук:

Вторият важен момент е, че на практика „Палмсбет“ ще командва парада в извън спортната част. Като собственик в сянка. Естествено, че акциите няма да иска да вземе, защото това е отговорност, има и дългове и едва ли им е готино да им натресат всички простотии от последните години. Хубави са намеренията на „Палмсбет“, дано се получат. Звучат като всичко, за което сме се борили години наред. Сигналната лампичка е, че при Божков имаше много пари, ама нищо не се случи. И тук може хората да включат причината – Божков имаше хора, които или нямаха желание, или нямаха възможности да направят нещо сериозно с парите, които изля в Левски. Сега ще е по-стегнато, усещането ми е, че ще има повече желание, а и възможности за сериозна работа. Но е само усещане.


Чудя се :? Мъри ли е най-големия глупак или нас ни правят отново на глупаци :?

Двата цитата всъщност казват едно и също.
Има собственик в сянка , който си следва неговия интерес , който не винагина съвпада с този на Левски.

Serafim
Мнения: 5265
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Serafim » 25 фев 2024 21:39

scooool написа:Мъри и него го гони шизофренията!!!! Напуснал, защото не искал спуснати бащици!!!! Като в Ботев беше при Цецко с много кинти не му пречеше или в Астана на 20 мил бюджет, всичко му беше наред. Иначе, още го чакам да каже големите истини!!!! И да кажа, че и Сираков ме изнервя на макс, но ако приключва със НАП заслужава уважение, тъпото е, че реално го направиха двамата.


Аз не знам защо се хванахте точно за това от изказванията му. Нима Тонев, Спас и Божков не бяха спуснати бащици? Не е въпросът до парите които е имало или не, защото според мен говори конкретно за Левски, визирайки спуснатите лица. Иначе щеше спокойно да си иде в Лудогорец примерно.

Потребителски аватар
Kotooshu
Мнения: 4440
Регистриран на: 11 май 2009 09:45
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Kotooshu » 25 фев 2024 21:59

LoveAndPeace написа:
Kotooshu написа:По скоро темата за мен е, спуснатите герберски боклуци!
Забравям, че ни караха от сутрин до вечер да им благодарим...

"Избягах заради скрити управляващи и изпуснати управленци. Така бягах 13 години от спуснати бащици. За периода, в който бях в Левски, игрово изравнихме Лудогорец и надминахме ЦСКА, които 4-5 мача нямаха голово положение срещу нас", каза още наставникът.


Това е малко преди да се върне Мъри!

Ето какво написа Васил Колев във Фейсбук:

Вторият важен момент е, че на практика „Палмсбет“ ще командва парада в извън спортната част. Като собственик в сянка. Естествено, че акциите няма да иска да вземе, защото това е отговорност, има и дългове и едва ли им е готино да им натресат всички простотии от последните години. Хубави са намеренията на „Палмсбет“, дано се получат. Звучат като всичко, за което сме се борили години наред. Сигналната лампичка е, че при Божков имаше много пари, ама нищо не се случи. И тук може хората да включат причината – Божков имаше хора, които или нямаха желание, или нямаха възможности да направят нещо сериозно с парите, които изля в Левски. Сега ще е по-стегнато, усещането ми е, че ще има повече желание, а и възможности за сериозна работа. Но е само усещане.


Чудя се :? Мъри ли е най-големия глупак или нас ни правят отново на глупаци :?

Двата цитата всъщност казват едно и също.
Има собственик в сянка , който си следва неговия интерес , който не винагина съвпада с този на Левски.


Така го тълкуваш , ти , за мен е , ок!
Цитата на бибоко го повтарям нарочно!
Онези знаят, че има нови парашутисти и се кефят, че те ще са скритите собственици и за това са се борили :o
А Мъри, дали е знаел , че тези са парашутисти ? или ни направиха един отвратителен цирк за пустата му власт?

*Единия сиктирдосва, онези призовават да се гръмнат хората несъгласни с тях!
ДГД всичките боклуци!!!
ЛЕВСКИ, ОЛЕ, СВОБОДА ОТ МУТРИТЕ!

tochavos написа:
Предпочитам ЦСКА с историята на Литекс, пред помийна яма с 30 титли.

:(


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: de.bil, Google [Bot], honda, miro_rz и 17 госта