Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Aronaks
Мнения: 872
Регистриран на: 11 фев 2020 09:25
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Aronaks » 06 дек 2023 23:20

Тук се споменаваше за някъв придворен лакей дето във фейсбук група пишел, че от декември за Левски следват само хубави новини. Ама видиш ли не можел да каже повече сега. Заради наличието на такива путки, като този въпросният, сме на това дередже. Такива, които подкрепят МажоритарЯ и неговото управление. Да излиза публично и да предлага акциите безпкатно, за да го запомним с нещо добро.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21506
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот metodito » 07 дек 2023 08:16

modor написа:Изображение
Това е положението в Левски.

Непростима изява на Пламен. Открито съм заявявал, че не съм фен на Петрис (чудя се дали не е добре, ако го сложат крило), но с последните си игри, той се доказа като мъжкар. Договорът му изтича и няма ама никаква нужда да се влага в мачовете. Но той го прави. А Пламен извини ли му се? Баси, такъв удар мен щеше да ме прати в нокаут. Забележи, че погледът на Пламен не е надолу по време на удара, а напред. Или е неможач или беше нарочно.

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот blue avalanche » 07 дек 2023 10:19

Тези, дето обясняваха как при Костов сме играели "разчупено", "раздвижено", изобщо "раз-раз-раз", да дойдат да обясняват сега... Но нещо не се виждат. Или обърнаха лопатата...
Толкова се "разчупихме", че направо се натрошихме!
Когато Стоев каза, че сме едно Райо в сравнение с Л-ц, тук някои ореваха орталъка.
Костов беше посрещнат с върбови клонки и викове "Осанна"!
Вчера Костов каза, че играчите на разпадащия се Хебър играли с хъс, а играчите на Ел Гранде Левски - без хъс.
Честито на печелившите! Както се казва...

Потребителски аватар
LoveAndPeace
Мнения: 4321
Регистриран на: 07 фев 2009 09:50
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот LoveAndPeace » 07 дек 2023 11:19

То не е проблема , че го е изшил Пламен. Проблема е , че погледна тъпо , врътна се и си се върна на вратата. А при такъв удар в главата , играча като нищо може да си глътне езика.
Както Кольо Великий каза - Колектив няма!

vvessel
Мнения: 4386
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот vvessel » 07 дек 2023 11:46

За съжаление Костов се оказа това , което очаквахме повечето в началото. При предишния му престой имам спомен, че не остави добри впечатления като изглеждаше повече като някой особняк, който не знае къде е дошъл. Сега изглежда знаеше къде се намира и късметът го покри в началото, но в последствие работата му започна да излиза наяве и резултатите не закъсняха. Нещо подобно беше и Ясен Петров, който започна много силно, имаше страхотен състав и уникални футболисти, но тръгна някъде октомври надолу и така и не можа да овладее ситуацията. Загуби ключови мачове и загуби всичко.
Та Костов може да се каже завари един окомплектован по негов вкус и сработен състав, който трябваше малко да надгради, за да може да постигне нещо. Но изглежда при назначението му са му казали, че няма думата за трансфери, защото само един път си позволи да каже, че иска футболист като Миланов, но мажоритаря не се разбра с него, и после и дума не обели не само за конкретен футболист, но дори и за пост на който има нужда. . За съжаление тая посредственост му изяде главата. Ако беше треньор на място със самочувствие и ясни виждания щеше да каже - трябват ми такива и такива хора на тези позиции, иначе не очаквайте някакви резултати. А беше видно, че трябват. Вместо това той обяви, че имаме шампионски отбор и падна в капана, който сам си заложи.
Освен че имаше проблем с окомплектоването на състава и явната липса на нападател, изглежда обърка и подготовката и се получиха маса контузии в края на сезона. При тези контузии лъсна и другата му недомислица - да оставя определени футболисти на резервната скамейка доста дълго време, докато загубят фирма. Вместо да прави ротации в някои мачове на определени постове, той залагаше тъпо и упорито на един състав независимо от противника (както правеше и Мъри между другото).
Но като оставим настрана неволите със състава и подготовката, Костов просто не можа за тия 6-7 месеца дето е в Левски да изгради някакъв стил, да придаде лице на отбора . Или най-малкото не можа да направи да изглеждат като отбор. Като оставим настрана, че някои футболисти са доста посредствени и не могат да си спрат топката и да дадат пас на 5 метра, просто последните мачове изглежда че все едно за пръв път играят заедно. Защитата прави абсурдни грешки, халфовете на моменти все едно ги няма, нападението не може да задържи топката в предни позиции и половин минута, защото трудно прави повече от три поредни паса. И всичко това идва главно от работата на треньора. Вярно е, че когато работиш с калпав материал трудно се получават нещата, но майсторството е и с разни неможачи взети от втора-трета дивизия или резерви в средняшки отбори, да направиш боеспособен отбор. Ами Костов не го може.
И да обобщя, че зад целият тоя провал стои работата на мажоритаря, който изгони кадърен треньор, направил от нищо нещо, докара друг посредствен, защото е евтин, но не му осигури футболисти , въпреки че няколко добри футболисти напуснаха, и в момента е като в небрано лозе. Всичко е загубено още декември, треньора не става, играчите или не стават или не искат да преподписват, публиката е отвратена и спря парите. Просто няма полезен ход. С две думи - лъсна му голия задник. За пореден път.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21506
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот metodito » 07 дек 2023 11:59

LoveAndPeace написа:То не е проблема , че го е изшил Пламен. Проблема е , че погледна тъпо , врътна се и си се върна на вратата. А при такъв удар в главата , играча като нищо може да си глътне езика.
Както Кольо Великий каза - Колектив няма!

"Кольо" това го каза, за да си измие ръцете и прехвърли вината за загубата на футболистите, а всъщност си вкара автогол. Чии футболисти са по-добри - тези на "Левски" или тези на Хебър? Че той Роналдо струва колкото целия отбор на Хебър сигурно.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21506
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот metodito » 07 дек 2023 12:13

Аз имам една глобална и еретична теория, според която и България и "Левски" избраха много отдавна грешен път. Бяха превзети или избраха грешен път, няма значение. Сблъсквам се всеки ден с тъпанари, които смятат, че това е правилния път за България. И за България и за "Левски" предстои завеса и край на цирка. А, чакайте, тя завесата падна, само баламурниците си ми мислят, че шоуто продължава. За България циркът приключи с идването на царя на власт, за "Левски" - със събарянето на сектора. Това беше симнволно действие и най-тъжното нещо, което мога да си представя.

Потребителски аватар
Kotooshu
Мнения: 4430
Регистриран на: 11 май 2009 09:45
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Kotooshu » 07 дек 2023 12:30

Този отбор спечели купата, същите направиха вековен антирекорд, харпуните и те ги ошамариха, много положителни емоции в ЕКТ това лято та да стигнаха до два прилични мача с Айнтрахт ... и да се докарат до поредното унижение, не че не беше очаквано.
Това при два различни треньора ... хъммм :?

Решение на проблемите никой не дава освен мен ;)

п.п.преди няколко дни гледах Шалке, та са го закъсали много здраво. Даже обмислят варианта да обвяват фалит и да почват от регионалните и о чудо... стадиона им е фрашкан, няма празно място и съм убеден, че и в регионалните ще и е пълен стадиона.
ЛЕВСКИ, ОЛЕ, СВОБОДА ОТ МУТРИТЕ!

tochavos написа:
Предпочитам ЦСКА с историята на Литекс, пред помийна яма с 30 титли.

:(

Потребителски аватар
Kotooshu
Мнения: 4430
Регистриран на: 11 май 2009 09:45
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Kotooshu » 07 дек 2023 12:36

metodito написа:Аз имам една глобална и еретична теория, според която и България и "Левски" избраха много отдавна грешен път. Бяха превзети или избраха грешен път, няма значение. Сблъсквам се всеки ден с тъпанари, които смятат, че това е правилния път за България. И за България и за "Левски" предстои завеса и край на цирка. А, чакайте, тя завесата падна, само баламурниците си ми мислят, че шоуто продължава. За България циркът приключи с идването на царя на власт, за "Левски" - със събарянето на сектора. Това беше симнволно действие и най-тъжното нещо, което мога да си представя.


Добре, че ти си го написал, защото мен щяха да ме направят на мармалад ;)
Радващо е, че още има хора които помнят откога ни завладяха , та до ден днешен да има левскари които питат... как така имаме толкова дългове :|
ЛЕВСКИ, ОЛЕ, СВОБОДА ОТ МУТРИТЕ!

tochavos написа:
Предпочитам ЦСКА с историята на Литекс, пред помийна яма с 30 титли.

:(

Потребителски аватар
groti
Мнения: 3461
Регистриран на: 30 апр 2009 13:26
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот groti » 07 дек 2023 12:41

Гледам някакви конспирации глобални се нищят тук. Пък и Кольо бил заварил някакъв голям отбор явно. Отбор със супер футболисти... дето миналия сезон отпадна от малтийци и подобри антирекорда за мачове без победа. Не знам какво различно се случи този сезон. Същите кОври, същият бардак. Е последните месец-два играем по-грозно, но до преди 4-5 мача бих казал, че пак губехме каръшки след наши грешки. Сега явно очаквате отслабен от напуснали читави играчи този треньор да направи чудо. Да - имаше малко чудо и то беше, че не отпаднахме от макетата. Оттам нататък всичко хубаво явно беше случайност. Та за разлика от кауна този го покри късмета в турнирите. Оттам нататък същият цирк. Бориха се 5-6 мача добре, дойдоха каръшките загуби и после поредица мачове без победи защото на примадоните им падна тонусът. Фактът, че играчи като Килиън, който си тръгва и един-двама от бразилците + бежанецът Фадига играят с по-голямо желание от родните звезди е показателен. Професионализъм нула. Пък вие ми плюйте треньорът, че не може да мотивира играчите на Левски да не ги бият като маче у дирек. Гонзо, Пажин, Драгич и Рендето как ги мотивираха? Тия просто мразеха да губят в червата. На сегашните все някой им е виновен. Бе няма лошо - губиш. Нямаш ден -губиш. Мач, два, три - ок. Случва се. Ама толкова безхарактерно не е било.
110 години любов!


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 43 госта