Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

tmanolov
Мнения: 4278
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот tmanolov » 02 ное 2023 11:39

vvessel написа:
vlong написа:Айде и аз един въпрос към Манолов .
Онзи ден четох ,че наКовачки НАП му опростил 24 млн. по давност,нали нямаше уж отърване от данъчните,нали се дължи до гроб?

https://www.greenpeace.org/bulgaria/pre ... sigurovki/

Ти питаш ли или ей така за да върви форума?
Ами аз си спомням едни 56 милиона май бяха на Домусчиеви, които дължаха за БМФ, ама щяха да ги опрощават по давност . Понеже се разшумя, уж нямаше да ги опрощават, но накрая се потули цялата работа и нищо повече не се чу. Сигурен съм, че още не са ги платили няма и да ги платят. Та като цяло малко риторични въпроси задаваш, когато става дума за олигарси, ама айде да се коментира и нещо друго освен отчайващата игра на отбора напоследък :)


В нашия случай е невъзможно, щото имаме отсрочвания, разсрочвания и ала-бала, които спират давността, ерго няма как да стане. Няма такова нещо като до гроб към данъчните - има си давност и ако някой данъчен "забрави" някоя папка и срок, не е проблем това задължение да "умре" по давност. Така ясно ли е - не лежете на тази кълка, Левски трябва да си плати всичко!

Загледах се в първите ни 15 мача миналата година и сега

Миналата година:
1. ЦСКА-София (София) 16 13 1 2 32:9 40
2. Лудогорец 1945 (Разград) 14 11 2 1 40:8 35
3. ФК ЦСКА 1948 (София) 16 9 5 2 25:11 32
4. Локомотив 1926 (Пловдив) 16 9 3 4 18:11 30
5. Черно море (Варна) 16 8 5 3 17:13 29
6. Левски (София) 15 8 4 3 22:7 28

Тази година:
1. Черно море (Варна) 15 9 5 1 25:12 32
2. ЦСКА-София (София) 15 9 5 1 20:8 32
3. Локомотив 1926 (Пловдив) 15 9 4 2 29:15 31
4. Лудогорец 1945 (Разград) 13 8 3 2 33:9 27
5. Левски (София) 15 8 3 4 23:11 27
6. Арда 1924 (Кърджали) 14 7 4 3 21:8 25


Изводите всеки сма да си ги прави
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.

Потребителски аватар
1palq4o1
Мнения: 1681
Регистриран на: 03 фев 2011 13:19
Местоположение: СОФИЯ
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот 1palq4o1 » 02 ное 2023 11:54

[offtopic]
tmanolov написа:
vvessel написа:
vlong написа:Айде и аз един въпрос към Манолов .
Онзи ден четох ,че наКовачки НАП му опростил 24 млн. по давност,нали нямаше уж отърване от данъчните,нали се дължи до гроб?

https://www.greenpeace.org/bulgaria/pre ... sigurovki/

Ти питаш ли или ей така за да върви форума?
Ами аз си спомням едни 56 милиона май бяха на Домусчиеви, които дължаха за БМФ, ама щяха да ги опрощават по давност . Понеже се разшумя, уж нямаше да ги опрощават, но накрая се потули цялата работа и нищо повече не се чу. Сигурен съм, че още не са ги платили няма и да ги платят. Та като цяло малко риторични въпроси задаваш, когато става дума за олигарси, ама айде да се коментира и нещо друго освен отчайващата игра на отбора напоследък :)


В нашия случай е невъзможно, щото имаме отсрочвания, разсрочвания и ала-бала, които спират давността, ерго няма как да стане. Няма такова нещо като до гроб към данъчните - има си давност и ако някой данъчен "забрави" някоя папка и срок, не е проблем това задължение да "умре" по давност. Така ясно ли е - не лежете на тази кълка, Левски трябва да си плати всичко!

Загледах се в първите ни 15 мача миналата година и сега

Миналата година:
1. ЦСКА-София (София) 16 13 1 2 32:9 40
2. Лудогорец 1945 (Разград) 14 11 2 1 40:8 35
3. ФК ЦСКА 1948 (София) 16 9 5 2 25:11 32
4. Локомотив 1926 (Пловдив) 16 9 3 4 18:11 30
5. Черно море (Варна) 16 8 5 3 17:13 29
6. Левски (София) 15 8 4 3 22:7 28

Тази година:
1. Черно море (Варна) 15 9 5 1 25:12 32
2. ЦСКА-София (София) 15 9 5 1 20:8 32
3. Локомотив 1926 (Пловдив) 15 9 4 2 29:15 31
4. Лудогорец 1945 (Разград) 13 8 3 2 33:9 27
5. Левски (София) 15 8 3 4 23:11 27
6. Арда 1924 (Кърджали) 14 7 4 3 21:8 25


Изводите всеки сма да си ги прави
[/offtopic]


Изводите ги написах в предишното си мнение - спъват се по един и същи начин в топката ( разликата е 1 точка ), което не е повод да се величае Стоилов и да се критикува Костов.
Явно това са възможностите на футболерите, избрани и доведени на Герена от...кой беше, че ми избяга от паметта в момента!?!
"...в България има два отбора-"Левски" и юношите на "Левски..." Рихард Езра :) :) :)


Изображение ИзображениеИзображение

tmanolov
Мнения: 4278
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот tmanolov » 02 ное 2023 12:08

1palq4o1 написа:[offtopic]
tmanolov написа:
vvessel написа:
vlong написа:Айде и аз един въпрос към Манолов .
Онзи ден четох ,че наКовачки НАП му опростил 24 млн. по давност,нали нямаше уж отърване от данъчните,нали се дължи до гроб?

https://www.greenpeace.org/bulgaria/pre ... sigurovki/

Ти питаш ли или ей така за да върви форума?
Ами аз си спомням едни 56 милиона май бяха на Домусчиеви, които дължаха за БМФ, ама щяха да ги опрощават по давност . Понеже се разшумя, уж нямаше да ги опрощават, но накрая се потули цялата работа и нищо повече не се чу. Сигурен съм, че още не са ги платили няма и да ги платят. Та като цяло малко риторични въпроси задаваш, когато става дума за олигарси, ама айде да се коментира и нещо друго освен отчайващата игра на отбора напоследък :)


В нашия случай е невъзможно, щото имаме отсрочвания, разсрочвания и ала-бала, които спират давността, ерго няма как да стане. Няма такова нещо като до гроб към данъчните - има си давност и ако някой данъчен "забрави" някоя папка и срок, не е проблем това задължение да "умре" по давност. Така ясно ли е - не лежете на тази кълка, Левски трябва да си плати всичко!

Загледах се в първите ни 15 мача миналата година и сега

Миналата година:
1. ЦСКА-София (София) 16 13 1 2 32:9 40
2. Лудогорец 1945 (Разград) 14 11 2 1 40:8 35
3. ФК ЦСКА 1948 (София) 16 9 5 2 25:11 32
4. Локомотив 1926 (Пловдив) 16 9 3 4 18:11 30
5. Черно море (Варна) 16 8 5 3 17:13 29
6. Левски (София) 15 8 4 3 22:7 28

Тази година:
1. Черно море (Варна) 15 9 5 1 25:12 32
2. ЦСКА-София (София) 15 9 5 1 20:8 32
3. Локомотив 1926 (Пловдив) 15 9 4 2 29:15 31
4. Лудогорец 1945 (Разград) 13 8 3 2 33:9 27
5. Левски (София) 15 8 3 4 23:11 27
6. Арда 1924 (Кърджали) 14 7 4 3 21:8 25


Изводите всеки сма да си ги прави
[/offtopic]


Изводите ги написах в предишното си мнение - спъват се по един и същи начин в топката ( разликата е 1 точка ), което не е повод да се величае Стоилов и да се критикува Костов.
Явно това са възможностите на футболерите, избрани и доведени на Герена от...кой беше, че ми избяга от паметта в момента!?!

Ще дам набързо пример, че не обичам лафовете на ангро:
1. Вратар - най-голяма грешка на предишния, че тъпо и много упорито налагаше кашкавалчето, даже и капитан го направи - това му изяде главата и с ЕКТ (с толупа), и с първенството (всеки удар във вратата беше гол)

2. Защита - желязна:
- Сонко - взет за 0 лева, продаден за 2 милиона - само с него се оправят всякакви други грешки
- Кордоба - взет за 0 лева, можеше да бъде продаден за 5 - без коментар
- Петри - взет за 0 лева, не му знам цената, но поне 200 000
- Димитров - взет за 0 лева, не му знам цената, но поне 100 000
- Цунами - взет за 0 лева, цена поне 500 000
- Каап - взет за 0 лева, все ще му се вземе нещо и на неги
- Шеху - дошъл за 0 лева, тръгнал си без проблеми
- Блажевич - дошъл за 0 лева, завбит на пейката - провал

3. Полузащита:
- Краев - преквалифициран и с намерено място - цена над 2 милиона лева
- Попов - дошъл без пари само заради Мъри и тръгнал си след него
- Кръстев - същото като Ивелин
- Уелтън - взет за 0 лева, цена над 2 милиона
- Роналдо - взет за 360 000 - с негови голове продължихме в ЕКТ, избил си е парите без проблем, спокойно можем да го продадем за същите
- Ел Джемили - взет за 240 000 - много ми е спорен, за мен е по-скоро провал

3. Нападатели
- Рикардиньо - взет за 0 лева - за мен е много добър футболист, но на контра и да дебне на ръба на засада. не става за дърварщините в ебати лигата

Може и да пропускам някого. Сега виждаме Фадига и Дарлан - уникати. Вярно, Фадига вкара гол на Айнтрахт, но този гол не ни донесе никакви екстра средства. Всеки сам си преценя преди и сега. да не забравя - Сираков-вън!
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.

vlong
Мнения: 4777
Регистриран на: 08 фев 2020 14:37
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот vlong » 02 ное 2023 13:44

vvessel написа:
vlong написа:Айде и аз един въпрос към Манолов .
Онзи ден четох ,че наКовачки НАП му опростил 24 млн. по давност,нали нямаше уж отърване от данъчните,нали се дължи до гроб?

https://www.greenpeace.org/bulgaria/pre ... sigurovki/

Ти питаш ли или ей така за да върви форума?
Ами аз си спомням едни 56 милиона май бяха на Домусчиеви, които дължаха за БМФ, ама щяха да ги опрощават по давност . Понеже се разшумя, уж нямаше да ги опрощават, но накрая се потули цялата работа и нищо повече не се чу. Сигурен съм, че още не са ги платили няма и да ги платят. Та като цяло малко риторични въпроси задаваш, когато става дума за олигарси, ама айде да се коментира и нещо друго освен отчайващата игра на отбора напоследък :)

Мисля ,че има разлика.На Домусчиеви е клауза от приватизационен договор,където има спор.На Ковачки са задължения към НАП ,ама явно си е платил грошове ,където трябва
САМО ЛЕВСКИ!

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22994
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот NOMER14 » 02 ное 2023 13:59

В българския език не използваме русизма олигарси. Имаме по-човешка дума макар и нелицеприятна.

Потребителски аватар
1palq4o1
Мнения: 1681
Регистриран на: 03 фев 2011 13:19
Местоположение: СОФИЯ
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот 1palq4o1 » 02 ное 2023 14:06

tmanolov:

Ще дам набързо пример, че не обичам лафовете на ангро:
1. Вратар - най-голяма грешка на предишния, че тъпо и много упорито налагаше кашкавалчето, даже и капитан го направи - това му изяде главата и с ЕКТ (с толупа), и с първенството (всеки удар във вратата беше гол)

2. Защита - желязна:
- Сонко - взет за 0 лева, продаден за 2 милиона - само с него се оправят всякакви други грешки
- Кордоба - взет за 0 лева, можеше да бъде продаден за 5 - без коментар
- Петри - взет за 0 лева, не му знам цената, но поне 200 000
- Димитров - взет за 0 лева, не му знам цената, но поне 100 000
- Цунами - взет за 0 лева, цена поне 500 000
- Каап - взет за 0 лева, все ще му се вземе нещо и на неги
- Шеху - дошъл за 0 лева, тръгнал си без проблеми
- Блажевич - дошъл за 0 лева, завбит на пейката - провал

3. Полузащита:
- Краев - преквалифициран и с намерено място - цена над 2 милиона лева
- Попов - дошъл без пари само заради Мъри и тръгнал си след него
- Кръстев - същото като Ивелин
- Уелтън - взет за 0 лева, цена над 2 милиона
- Роналдо - взет за 360 000 - с негови голове продължихме в ЕКТ, избил си е парите без проблем, спокойно можем да го продадем за същите
- Ел Джемили - взет за 240 000 - много ми е спорен, за мен е по-скоро провал

3. Нападатели
- Рикардиньо - взет за 0 лева - за мен е много добър футболист, но на контра и да дебне на ръба на засада. не става за дърварщините в ебати лигата

Може и да пропускам някого. Сега виждаме Фадига и Дарлан - уникати. Вярно, Фадига вкара гол на Айнтрахт, но този гол не ни донесе никакви екстра средства. Всеки сам си преценя преди и сега. да не забравя - Сираков-вън!


Ангро, не ангро - това е!
Разлика 1 точка с продаден Сонко - т.е. без основен играч в защита ( в такава ситуация даже се справят по-добре от миналия сезон )
кой щял да бъде продаден, кой не щял...все тая!
Историята не работи с какво щяло, можело или трябвало да бъде. С почти същите футболисти (продаден Сонко, "стълб" в защита ), същото окаяно представяне при различни треньори. Ама за единия си скубем косите, другия го плюем безразборно, а проблема явно е в мат'ряла.
Колкото до гола на Фадига, сигурен ли си? Всяка точка и гол носят приходи - така ли е или не е така?
Сираков вън - добре, а след него? Навремето така ревяха и срещу Батков! Тръгна си и дойде... ...КОЙ?
"...в България има два отбора-"Левски" и юношите на "Левски..." Рихард Езра :) :) :)


Изображение ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
1palq4o1
Мнения: 1681
Регистриран на: 03 фев 2011 13:19
Местоположение: СОФИЯ
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот 1palq4o1 » 02 ное 2023 14:09

Днес явно ще ви спамя яко, моля за извинени :)
Относно провалите при трансферите, моля да прочетете статията от линка:

https://webcafe.bg/football/palyacho-za ... aunda.html

85 милиона паунда, не 200 000 лева
"...в България има два отбора-"Левски" и юношите на "Левски..." Рихард Езра :) :) :)


Изображение ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот blue avalanche » 02 ное 2023 14:28

NOMER14 написа:В българския език не използваме русизма олигарси. Имаме по-човешка дума макар и нелицеприятна.

Олигархия е гръцка дума...
От много гледане на "евроатлантически" медии се получават увреждания...

vvessel
Мнения: 4393
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот vvessel » 02 ное 2023 14:30

1palq4o1 написа:Сираков вън - добре, а след него? Навремето така ревяха и срещу Батков! Тръгна си и дойде... ...КОЙ?

Тоя който дойде след Батков не си е тръвал. Само изпрати Сираков да му пази акциите ;)
Според мен в някой момент и Сираков ще изгори като бушон, ако го наложат обстоятелствата и ще бъде пратен друг да се прави на собственик. Дългосрочната цел (според мен) е някаква схема със стадиона, фалит и тире. Хем стадиона ще е в правилни ръце, хем няма да има толкова фенове, които да се бъркат на "ръководството". Междувременно се очаква проектът в Разград да е приключил и да се разреши на новия отбор с тире да вземе титлата за да се легитимира.
Това на къде ни бутат, са си лично мои виждания и може и да не стане така. Дано да не стане така. Ама има време, ще видим. Като цяло не съм оптимист.

tmanolov
Мнения: 4278
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот tmanolov » 02 ное 2023 14:58

1palq4o1 написа:Колкото до гола на Фадига, сигурен ли си? Всяка точка и гол носят приходи - така ли е или не е така?


не, не носят, носи само класирането напред. Головете никога не са носили пари, а равенствата/точките носят само в груповата фаза. Много ти е стара информацията - преди подобни равенства вляеха поне на клубния коефициент, сега и на него не влияят.

Понякога се чудя що спорите за спора като припоците? Ми приемете, че много рядко греша (знам, много е дразнещо и много хора не могат да ме понасят за това), а и съм максимално реалистично настроен на тема Левски, пък да вървим напред, както е казал патронът ни.

П.С. Повече от теб искам Насо да успее и да бъде пак онзи идол, който ми беше до 1994, ама не става бре, не става. А неговите защитници сте като онзи манго, дето искал да подкваси морето - "Какво правиш?" - попитал го минувач. - "Подквасвам морето" - бил отговорът. - "Ама ти не знаеш ли, че това е невъзможно?" - продължавал да му се чуди минувачът. - "Знам, но я си представи, че случайно се подкваси! Какво ядене ще падне"... Та и тук така.
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 22 госта