Плейоф за ЛК: Левски (София) - Арда (Кърджали), Неделя от 19:00

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

vlong
Мнения: 4765
Регистриран на: 08 фев 2020 14:37
Контакти:

Re: Плейоф за ЛК: Левски (София) - Арда (Кърджали), Неделя от 19:00

Мнениеот vlong » 11 юни 2023 21:25

Blue_Blood84 написа:
vlong написа:Пустия му НАП,заради него ни докараха до бараж.10 000 зрители-200 000 лева

5600 карти, демек малко над 4000 продадени билета, няма и 100 хиляди лева.


О.к.принципен!
Не знаех за картите,мислех ,че са52 ,за белот
САМО ЛЕВСКИ!

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 33180
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Плейоф за ЛК: Левски (София) - Арда (Кърджали), Неделя от 19:00

Мнениеот 1914.1902 » 11 юни 2023 21:26

vlong написа:
1914.1902 написа:
vlong написа:Мъри да се връща,а 1914 да си плаща баса


от vlong » 08 фев 2023 21:07 - по времето на баса написа, че не ти трябва тениска, сори , тук прилагам написаното от теб

vlong написа:
1914.1902 написа:
vlong написа:
1914.1902 написа:
Осмото място е максимума на този състав и треньор.

В един друг сайт едни играчи много обичат да залагат виртуални хиляди,ама ако имах възможност на живо щях да се обзаложа с теб.
4-то или 3-то


Предлагам следния бас: ако Левски на Мъри се класира в Европа ще ти купя от новите фланелки на Левски за сезон 2023/24, а ако Левски не успее ти ще ми вземеш.

На мен фланелки не ми трябват,ще ми остане удоволствието,ако ти спечелиш ще ти купя.
Само,че не съм от София ,трябва да ти пратя пари,и става по -сложно.
Онлайн купуване ,ако става,нещо такова,измисли го.


Това съм го очаквал от някой припок.
Айде купувай фланелка ,ама най -скъпата.

Не съм материалист ,бре.
Половината ми чорапи в шкафа са с кръпки,нося дрехи от преди 20-30 години ,живея на село не ми пука за дрес код.
Аз съм Левскар,това ми е важното.
Да ти пратя аз 100,а?


Пиши на ЛС.

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23290
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Плейоф за ЛК: Левски (София) - Арда (Кърджали), Неделя от 19:00

Мнениеот W84me » 11 юни 2023 21:27

sinqkrepost1914 написа:Нищо няма да задържим. Фифу си отива, един измежду Сонко и Кордоба със сигурност също, а нищо чудно и двамата, Краев ако успеем да му вземем добри пари също. Уелтън и той е под въпрос дали ще остане. Поне 3-4 човека от основните футболисти няма да са другия сезон. Въпросът е кой ще дойде на тяхно място, защото аулин Попов и той вече е изпята песен, а Чандъров е просто син на баща си. Митков очевдино ще играе важна роля следващия сезон, може би той ще е заместика на Кръстев. Ел Джемили също даде добра заявка, когато игра, включително и днес. Марин Петков е кощунство така да му се стопира развитието.. или да го налагат или да го дават под наем, тва да влиза за по 1,2,3,5, 10 минути е нелепо.. Един ЦЗ ще трябва със сигурност, поне за резерва. Абе много въпросителни, а то след 1 месец се почва ..

Марин Петков влезе днес за 10 минути и обърка каквото можа, дори не се раздаде на 100% за 10 минути, какво да му чакаме повече?
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
sinqkrepost1914
Мнения: 2465
Регистриран на: 29 апр 2015 21:07
Контакти:

Re: Плейоф за ЛК: Левски (София) - Арда (Кърджали), Неделя от 19:00

Мнениеот sinqkrepost1914 » 11 юни 2023 21:30

W84me написа:
sinqkrepost1914 написа:Нищо няма да задържим. Фифу си отива, един измежду Сонко и Кордоба със сигурност също, а нищо чудно и двамата, Краев ако успеем да му вземем добри пари също. Уелтън и той е под въпрос дали ще остане. Поне 3-4 човека от основните футболисти няма да са другия сезон. Въпросът е кой ще дойде на тяхно място, защото аулин Попов и той вече е изпята песен, а Чандъров е просто син на баща си. Митков очевдино ще играе важна роля следващия сезон, може би той ще е заместика на Кръстев. Ел Джемили също даде добра заявка, когато игра, включително и днес. Марин Петков е кощунство така да му се стопира развитието.. или да го налагат или да го дават под наем, тва да влиза за по 1,2,3,5, 10 минути е нелепо.. Един ЦЗ ще трябва със сигурност, поне за резерва. Абе много въпросителни, а то след 1 месец се почва ..

Марин Петков влезе днес за 10 минути и обърка каквото можа, дори не се раздаде на 100% за 10 минути, какво да му чакаме повече?

Съгласен съм, ама той докато влезе в мача и той свършил.. отделно на тва на каква база да има някакво самочувствие, при положение, че за целия сезон има минути като за 3-4 цели мача и то без да се е контузвал или поне не си спомням. Като е така да го дават под наем някъде, където ще играе и след 1 година да си говорим пак. Ама момчето на 19-20год. да търка пейката няма смисъл нито за него нито за клуба.
He never won the Ballon d'or, but he definitely won our hearts !
-Steven Gerrard

vlong
Мнения: 4765
Регистриран на: 08 фев 2020 14:37
Контакти:

Re: Плейоф за ЛК: Левски (София) - Арда (Кърджали), Неделя от 19:00

Мнениеот vlong » 11 юни 2023 21:32

1914.1902 написа:
vlong написа:
1914.1902 написа:
vlong написа:Мъри да се връща,а 1914 да си плаща баса


от vlong » 08 фев 2023 21:07 - по времето на баса написа, че не ти трябва тениска, сори , тук прилагам написаното от теб

vlong написа:
1914.1902 написа:
vlong написа:В един друг сайт едни играчи много обичат да залагат виртуални хиляди,ама ако имах възможност на живо щях да се обзаложа с теб.
4-то или 3-то


Предлагам следния бас: ако Левски на Мъри се класира в Европа ще ти купя от новите фланелки на Левски за сезон 2023/24, а ако Левски не успее ти ще ми вземеш.

На мен фланелки не ми трябват,ще ми остане удоволствието,ако ти спечелиш ще ти купя.
Само,че не съм от София ,трябва да ти пратя пари,и става по -сложно.
Онлайн купуване ,ако става,нещо такова,измисли го.


Това съм го очаквал от някой припок.
Айде купувай фланелка ,ама най -скъпата.

Не съм материалист ,бре.
Половината ми чорапи в шкафа са с кръпки,нося дрехи от преди 20-30 години ,живея на село не ми пука за дрес код.
Аз съм Левскар,това ми е важното.
Да ти пратя аз 100,а?


Пиши на ЛС.

Не ме занимавай с интернет глупости за 100 лева
Даваш ги за Левски!
САМО ЛЕВСКИ!

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23290
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Плейоф за ЛК: Левски (София) - Арда (Кърджали), Неделя от 19:00

Мнениеот W84me » 11 юни 2023 21:32

sinqkrepost1914 написа:
W84me написа:
sinqkrepost1914 написа:Нищо няма да задържим. Фифу си отива, един измежду Сонко и Кордоба със сигурност също, а нищо чудно и двамата, Краев ако успеем да му вземем добри пари също. Уелтън и той е под въпрос дали ще остане. Поне 3-4 човека от основните футболисти няма да са другия сезон. Въпросът е кой ще дойде на тяхно място, защото аулин Попов и той вече е изпята песен, а Чандъров е просто син на баща си. Митков очевдино ще играе важна роля следващия сезон, може би той ще е заместика на Кръстев. Ел Джемили също даде добра заявка, когато игра, включително и днес. Марин Петков е кощунство така да му се стопира развитието.. или да го налагат или да го дават под наем, тва да влиза за по 1,2,3,5, 10 минути е нелепо.. Един ЦЗ ще трябва със сигурност, поне за резерва. Абе много въпросителни, а то след 1 месец се почва ..

Марин Петков влезе днес за 10 минути и обърка каквото можа, дори не се раздаде на 100% за 10 минути, какво да му чакаме повече?

Съгласен съм, ама той докато влезе в мача и той свършил.. отделно на тва на каква база да има някакво самочувствие, при положение, че за целия сезон има минути като за 3-4 цели мача и то без да се е контузвал или поне не си спомням. Като е така да го дават под наем някъде, където ще играе и след 1 година да си говорим пак. Ама момчето на 19-20год. да търка пейката няма смисъл нито за него нито за клуба.

Правя паралел с Митков, той също не играе, но срещу Разград и днес влиза, и прави разликата.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

realno
Мнения: 6593
Регистриран на: 08 мар 2015 15:53
Контакти:

Re: Плейоф за ЛК: Левски (София) - Арда (Кърджали), Неделя от 19:00

Мнениеот realno » 11 юни 2023 21:34

Марин Петков не е за Левски. Липсва му скорост. Отбори с претенции не задържат подобни футболисти. За отбор без претенции като Арда е идеален.
Сектор Г:"Всъщност няма „сливане”,няма и „обединение”–има единствено преименуване на Литекс,.Ако за тези„привърженици” е толкова лесно да решат, че това е ЦСКА, то жалко за тях..носите..срам за истинските Армейци! Сбогом, няма да ни липсвате!"


Потребителски аватар
olimpi
Мнения: 1414
Регистриран на: 14 май 2011 20:35
Контакти:

Re: Плейоф за ЛК: Левски (София) - Арда (Кърджали), Неделя от 19:00

Мнениеот olimpi » 11 юни 2023 21:36

Много силен мач на Митков, може да замести Фуфу, а се говори че и Жоро Миланов може да се върне.

Ще трябват ЦЗ, защото Кордоба и Сонkо са аут но КД се справи доста добре,а КВП си е научен футболист.


Дано Мъри се върне, ако ли не ще трябва тренер с опит щото в ЕКТ си ни чакат серизони съперници, а номерът на умрялата лисица миналата година сработи.

Имахме и късмет, след онова воле, малкия не знам как я извади.

Без Ивелин играем по-добре.


И бившите левскари , уважение за Ради и Стаси, последния добре че му взехме пари, той е свършил като футболист.
Последна промяна от olimpi на 11 юни 2023 21:37, променено общо 1 път.
Олимпий Панов -Опълченец в 1-ва рота на 1-ва Опълченска дружина, член и секретар на БРЦК. Участник в боевете при Ст. Загора, Шипка и Сливница. Майор Панов е родоначалник на българската артилерия. Продължител на делото на Левски и борците за свобода.

Blue_Blood84
Мнения: 2058
Регистриран на: 25 авг 2018 22:34

Re: Плейоф за ЛК: Левски (София) - Арда (Кърджали), Неделя от 19:00

Мнениеот Blue_Blood84 » 11 юни 2023 21:37

Миналата година нямахме никакъв късмет при жребието, дано тая да имаме, от 50 100 поставени отбора има два три на нашето ниво:)))


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: ugly bug и 29 госта