Левски (София) - Дунав (Русе) | 1:1 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача...

Победа за Левски
108
65%
Равен
28
17%
Победа за Дунав
31
19%
 
Общо гласове: 167

Потребителски аватар
FCD
Мнения: 356
Регистриран на: 16 сеп 2015 23:07
Контакти:

Re: Левски (София) - Дунав (Русе) | 21.04 | 20:00

Мнениеот FCD » 15 апр 2017 12:23

Първо да видим какви ще ги рЕдим днес в Разград с Морето, че е много важен мач с тях за 4-то място. Ако излезем благоприятно от него, съм убеден, че се хвърляме яко напред още от следващия мач. Ако ни свиреха честно и на нас, сега щяхме да сме трети и да спорим с Левски, но релностите са такива, че се налага сега да се доказваме... все още.

Потребителски аватар
Player
Мнения: 4371
Регистриран на: 28 фев 2014 14:31
Местоположение: София
Контакти:

Re: Левски (София) - Дунав (Русе) | 21.04 | 20:00

Мнениеот Player » 15 апр 2017 13:09

Трябва ни победа и ще я вземем.

Потребителски аватар
korteneca
Мнения: 2901
Регистриран на: 01 авг 2014 12:44
Контакти:

Re: Левски (София) - Дунав (Русе) | 21.04 | 20:00

Мнениеот korteneca » 15 апр 2017 13:23

Очаквам да стане интересен и отворен мач. Имаме няколко играчи с по 4 жълти картона и като нищо съдията ще ни нашари за мача с оранжевите. :oops:
[center]Николай Митов: Те не са точно ЦСКА, Литекс си ги бием... Няма проблем!

[rimg]https://image.prntscr.com/image/282def5483004b6fbf06a977c146b67b.gif[/rimg][/center]

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14375
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Левски (София) - Дунав (Русе) | 21.04 | 20:00

Мнениеот damyanov1963 » 15 апр 2017 17:18

BurnX написа:Дунав Русе показа че заслужава мястото си в първата 6ца. Отбор , който може да се противостави на всеки отбор от челото в класирането. Очаквам нулево равенство или победа с 1 гол за Дунав.

А Левски не си го е заслужил и не се противопоставя на отборите в челото, така ли?
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

На линия
Потребителски аватар
Kris_men2000
Мнения: 2197
Регистриран на: 24 мар 2008 17:13

Re: Левски (София) - Дунав (Русе) | 21.04 | 20:00

Мнениеот Kris_men2000 » 15 апр 2017 20:55

ЛЕВСКИ срещу симпатягите. Иска ми се победа за ЛЕВСКИ и то изразителна но като се замисля резултата ще е в полза на ТИРЕТО и като цифри и като наказани играчи с жълти картони. Дано след мача гнома да спи спокойно.Този път ще ги победим само с юноши до 19 години а после нека да се оправдават ако не ги е срам.
Левски е като заспал вулкан.Стои си там горе на върха величествен,кротък и заспал.Но изригне ли всички горещо се молят на Господ да ги пощади. БОГ ПРОЩАВА НО ЛЕВСКИ НЕ.

Потребителски аватар
ЕМИЛ
Мнения: 51313
Регистриран на: 20 юни 2009 16:17
Местоположение: У некоя кръчма
Контакти:

Re: Левски (София) - Дунав (Русе) | 21.04 | 20:00

Мнениеот ЕМИЛ » 16 апр 2017 10:08

Тоя и следващия мач са задължителни да ги вземем

2:0

Потребителски аватар
FCD
Мнения: 356
Регистриран на: 16 сеп 2015 23:07
Контакти:

Re: Левски (София) - Дунав (Русе) | 21.04 | 20:00

Мнениеот FCD » 16 апр 2017 16:01

Христос Возкресе, левскари! Желая ви много късмет, здраве и светлина в сините сърца.

Относно мача след по-малко от седмица, май да, в нещо като патова ситуация сме. На вас ви трябват точки, ние играем мач за мач да гоним по-добро класиране, пък каквото стане, но не си поплюваме. Определено трудна прогноза. При нас липсват осезаемо някои титуляри като Шопов, Раденцов и Марто Луков, а КарагЕрен :lol: в последните три мача малко зацикли, но се надявам да се отпуши точно на Герена. Затова видяхме зор с Морето и Славия, а можеше мачовете да се превърнат в далеч по-леки при определени обстоятелства. Вероятностните коефициенти са със сигурност във ваша полза като домакини, но ние със сигурност също така няма да се дадем без бой и този път. Мисля, че сте останали доволни от качеството на двата ни мача досега, така че няма причина да не се получи още един интересен мач независимо от крайния резултат. Единственото, за което се моля, е, да се насладим на един чист футбол и хубава игра, а не пак банално да се занимаваме със съдийски недоразумения и неща извън чисто футболните достойнства, че аман вече!

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14375
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Левски (София) - Дунав (Русе) | 21.04 | 20:00

Мнениеот damyanov1963 » 16 апр 2017 21:19

FCD написа:Христос Возкресе, левскари! Желая ви много късмет, здраве и светлина в сините сърца.

Относно мача след по-малко от седмица, май да, в нещо като патова ситуация сме. На вас ви трябват точки, ние играем мач за мач да гоним по-добро класиране, пък каквото стане, но не си поплюваме. Определено трудна прогноза. При нас липсват осезаемо някои титуляри като Шопов, Раденцов и Марто Луков, а КарагЕрен :lol: в последните три мача малко зацикли, но се надявам да се отпуши точно на Герена. Затова видяхме зор с Морето и Славия, а можеше мачовете да се превърнат в далеч по-леки при определени обстоятелства. Вероятностните коефициенти са със сигурност във ваша полза като домакини, но ние със сигурност също така няма да се дадем без бой и този път. Мисля, че сте останали доволни от качеството на двата ни мача досега, така че няма причина да не се получи още един интересен мач независимо от крайния резултат. Единственото, за което се моля, е, да се насладим на един чист футбол и хубава игра, а не пак банално да се занимаваме със съдийски недоразумения и неща извън чисто футболните достойнства, че аман вече!

Благодаря, колега! Желая ти същото и на тебе! Ти доказваш че Дунав, освен че е най-симпатичния отбор се отличава и с интелигентна публика, която знае как да се отнася към съперника.
В такъв случай мога само да ви пожелая успех в борбата за ЕКТ, а за конкретния мач - нека по-добрия отбор победи!
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Потребителски аватар
FCD
Мнения: 356
Регистриран на: 16 сеп 2015 23:07
Контакти:

Re: Левски (София) - Дунав (Русе) | 21.04 | 20:00

Мнениеот FCD » 17 апр 2017 13:45

Подобно. ;) Има нещо общо в духа на двата клуба, а и малко хора знаят, че преди 9-и септември 1944 г. комунистите да "основат" клуба и да унищожат документите, той се е казвал Левски (Русе) в златните години от 1922 до 1944 г. Иначе апокрифните улики водят чак до 1901 г., когато се е играл футбол в Русе под формата на тогавашните физкултурни обединеня, но за съжаление другарите всичко са унищожили допреди 1949 г. Ние в преобладаващото си мнозинство сме различни - малко по-улегнали, научили уроците си, здраво стъпали на земята и с аристократичен русенски манталитет. Разбира се във всяко стадо си има и мърша, но тя не е представителен елемент на публиката ни. Абе нашите момчета са били вече при вас, видели сте се. Аз бях в Разград, но не съм бил в София, но чух хубави отзиви, вкл. като уважение между феновете след мача. Имало е специални срещи и т.н. Иначе този мач както и да свърши, не си го слагам за драма. Все пак играем с Левски и всичко може да се случи. Явно мачовете помежду ни не са лесни. Но има няколко дни, нека видим как ще се развият нещата преди и по време на мача.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12462
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Левски (София) - Дунав (Русе) | 21.04 | 20:00

Мнениеот TristaNNN » 17 апр 2017 15:18

Очаквам, че симпатичният отбор на Дунав ще ни даде сериозен отпор и само от нагласата на играчите ни ще зависи дали ще се поздравим с победа. Очаквам открит и динамичен мач, прогноза за мача 2-1. :)
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: dimoto1, Kris_men2000 и 22 госта