Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Kris_men2000
Мнения: 2203
Регистриран на: 24 мар 2008 17:13

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Kris_men2000 » 24 май 2024 12:26

110 години слава,чест,величие и неподправена народна любов
Отбора на народа.Мечта на всеки клуб на тази планета.Ние го имаме и го постигнахме с любовта си. Другите да го мислят и мечтаят.
Левски е като заспал вулкан.Стои си там горе на върха величествен,кротък и заспал.Но изригне ли всички горещо се молят на Господ да ги пощади. БОГ ПРОЩАВА НО ЛЕВСКИ НЕ.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12502
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот TristaNNN » 24 май 2024 12:50

Честит празник, и с Бога напред към вечността! Само Левски!
Изображение
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
Kris_men2000
Мнения: 2203
Регистриран на: 24 мар 2008 17:13

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Kris_men2000 » 24 май 2024 19:29

Генчев се сбогува с Крумовград и си тръгна но не знае накъде и кога.Чака сигнал.
Сираков преговаря с Баце да си остави Костов.
Боримиров и Йовов чакат Баце и мълчат.
СЗ степбай.Чакат заповед за атака или снижаване от Баце.
Баце чака изборите да минат и му е през бахора за всички.
Положението е коз,коз шах и мат и три пешки метър.
Левски е като заспал вулкан.Стои си там горе на върха величествен,кротък и заспал.Но изригне ли всички горещо се молят на Господ да ги пощади. БОГ ПРОЩАВА НО ЛЕВСКИ НЕ.

Serafim
Мнения: 5265
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Serafim » 24 май 2024 19:44

Що за глупости пък са това? Аз не виждам как самия Костов казва, че след сезона напуска, после ще остане, щото чакали Баце да каже какво да става... Несериозно е. Костов не го познавам, но изглежда голям чешит, въпреки, че тук някои го опредилиха, като мека Мара и подлога на Сираков. Предполагам, че има достатъчно самоуважение дори и да му предложат (което също не вярвам да е вариант) да не остане.
Тухел също отказа на Байерн, след като вече се бяха разбрали, че напуска. (Не сравнявам нито Костов с Тухел, нито Левски с Байерн).

Потребителски аватар
Kris_men2000
Мнения: 2203
Регистриран на: 24 мар 2008 17:13

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Kris_men2000 » 24 май 2024 22:09

По голямо добър тактик и разбирач на съвременен футбол от Костов в еб.. ти лигата продажна няма.След Стоилов е само той.
Левски е като заспал вулкан.Стои си там горе на върха величествен,кротък и заспал.Но изригне ли всички горещо се молят на Господ да ги пощади. БОГ ПРОЩАВА НО ЛЕВСКИ НЕ.

Serafim
Мнения: 5265
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Serafim » 24 май 2024 23:52

Не знам дали е ирония това или не, но и аз съм ги чувал тия неща. Че Костов страшно много разбирал играта и бил голям тактик. Обаче съм чувал и че трудно работи с футболистите. Така че...

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23291
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот W84me » 25 май 2024 00:34

Тоя Касабов с всяко изминало предаване деградира все повече...
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23291
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот W84me » 25 май 2024 00:42

Имало мероприятие от сдружението, от ръководството, тоя е за дом.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
Kris_men2000
Мнения: 2203
Регистриран на: 24 мар 2008 17:13

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Kris_men2000 » 25 май 2024 14:14

Serafim написа:Що за глупости пък са това? Аз не виждам как самия Костов казва, че след сезона напуска, после ще остане, щото чакали Баце да каже какво да става... Несериозно е. Костов не го познавам, но изглежда голям чешит, въпреки, че тук някои го опредилиха, като мека Мара и подлога на Сираков. Предполагам, че има достатъчно самоуважение дори и да му предложат (което също не вярвам да е вариант) да не остане.
Тухел също отказа на Байерн, след като вече се бяха разбрали, че напуска. (Не сравнявам нито Костов с Тухел, нито Левски с Байерн).



Не е глупост. На Костов и Сираков проблема им е СЗ а не футбола. А наркосите може да ги кротне само Баце. Един телефонен разговор и СЗ стават овчици мамени.
За това говоря.
Левски е като заспал вулкан.Стои си там горе на върха величествен,кротък и заспал.Но изригне ли всички горещо се молят на Господ да ги пощади. БОГ ПРОЩАВА НО ЛЕВСКИ НЕ.

Потребителски аватар
Kris_men2000
Мнения: 2203
Регистриран на: 24 мар 2008 17:13

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Kris_men2000 » 25 май 2024 14:21

Гьоте (голямата форумна дзезда ) е чао. И този превключи рано рано с профи футбола. Прав му път. Безславието го чака. След 5г. ще се моли и само предлага като п..на на Арда или Хебър.
Левски е като заспал вулкан.Стои си там горе на върха величествен,кротък и заспал.Но изригне ли всички горещо се молят на Господ да ги пощади. БОГ ПРОЩАВА НО ЛЕВСКИ НЕ.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 24 госта