Цветан Димитров фен тема

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
ogrizko
Контакти:

Цветан Димитров фен тема

Мнениеот ogrizko » 21 мар 2012 18:55

Абе, гледам го това вратарче и се чудя.... как може да играе професионален футбол?! Гледах го в Левски колко смешно вардеше и топката му минаваше през ръцете... гледам го и в Калиакра как се дъни мач след мач и се чудя как никой не го сменя. Щото Калиакра не играят пък чак толкова зле, сравнително организирани са... ама половината голове ми изглеждат вратарски... сега тъкмо пуснах да гледам мача и за има нямя 30 сек. Асис вкара гол, като топката пак някак незнайно мина през ръцете на Цецката Димитров :mrgreen:
и все така, сравнително добре се бранят Калиакра и в някой момент вратарчето пуска смешен гол и оттам вече лесно става по-голям резултата, щото Калиакра тръгват по-напред.... ама се чудя какво прави такъв вратар в А група :shock:
и ми е интересно дали само аз ги виждам така нещата, щото може да съм субективен само с моето мнение :roll:
Питат ли ме де зората ме огряла първи път, питат ли ме де земята що най любя на светa
Тамо аз ще отговоря де се бели Дунав лей, де от изток ЧЕРНО МОРЕ се бунтува и светлей
Българийо драга мила земя пълна с добрини, земя що си ме кърмила моя поклон приеми!

Потребителски аватар
Жоржиньо
Контакти:

Re: Цветан Димитров фен тема

Мнениеот Жоржиньо » 21 мар 2012 19:00

Тоя вратар винаги ми е късал нервите въпреки,че е играл 3 мача в Левски помня с Локо Пловдив преди години Даксон му вкара една тупалка от 40 метра.Според мен беше с яки връзки,и затова беше в Левски.Добре,че го разкараха :)

Потребителски аватар
shotgun blues

Мнениеот shotgun blues » 21 мар 2012 19:04

този , Лъчезар Балтанов и Мариян Огнянов ,незнам какви таланти ги водеха ,но са абсолютни дървари

Потребителски аватар
ogrizko
Контакти:

Мнениеот ogrizko » 21 мар 2012 19:07

хахах... да де... виж, за резерва да поиграе 2-3 мача става, ама недоумявам как е възможно да играе всеки мач титуляр за Калиакра... честно казано, сигурно аз да ида ще пазя по-добре от него, въпреки че съм само 178см и съм пазил само няколко пъти на голяма врата... ама последния път като го направих играхме срещу някакви дето ни биха със супер много голове и всяка минута имаха по 1-2 опасни атаки към вратата, а пуснах само 1 гол и то излязоха 3-4 от техните срещу мен и не знаех кого да пазя :mrgreen: всъщност не искам да се изкарам толкова добър, щото според мен чист късмет си беше да ми вкарат само 1 гол, доста удари имаха опасни - мои спасявания, греди, покрай гредите... сигурно 15-20 на 3-4 да са ни били :mrgreen: ама това подобие на вратар ме изумява тотално и най-вече как може да е титуляр наистина не мога да разбера.. и да има връзки в Левски, или не знам... нали го махнаха Сухия от Калиакра, ама още е титуляр баси :shock: ако го махнат смятам, че може да запишат някое равенство, а защо не и победа :roll:
Питат ли ме де зората ме огряла първи път, питат ли ме де земята що най любя на светa
Тамо аз ще отговоря де се бели Дунав лей, де от изток ЧЕРНО МОРЕ се бунтува и светлей
Българийо драга мила земя пълна с добрини, земя що си ме кърмила моя поклон приеми!

fero
Контакти:

Мнениеот fero » 21 мар 2012 19:14

ogrizko написа:хахах... да де... виж, за резерва да поиграе 2-3 мача става, ама недоумявам как е възможно да играе всеки мач титуляр за Калиакра... честно казано, сигурно аз да ида ще пазя по-добре от него, въпреки че съм само 178см и съм пазил само няколко пъти на голяма врата... ама последния път като го направих играхме срещу някакви дето ни биха със супер много голове и всяка минута имаха по 1-2 опасни атаки към вратата, а пуснах само 1 гол и то излязоха 3-4 от техните срещу мен и не знаех кого да пазя :mrgreen: всъщност не искам да се изкарам толкова добър, щото според мен чист късмет си беше да ми вкарат само 1 гол, доста удари имаха опасни - мои спасявания, греди, покрай гредите... сигурно 15-20 на 3-4 да са ни били :mrgreen: ама това подобие на вратар ме изумява тотално и най-вече как може да е титуляр наистина не мога да разбера.. и да има връзки в Левски, или не знам... нали го махнаха Сухия от Калиакра, ама още е титуляр баси :shock: ако го махнат смятам, че може да запишат някое равенство, а защо не и победа :roll:

Ясно искаш да се предложиш на Цонко и да станеш вратар на Калиакра :lol: . Иначе сериозно този наистина е доста смешен вратар да каже ако някой го е гледал в Бяла Слатина преди да отиде в Левски, но определено е смешничък вратар. В Калиакра миналия сезон втори вратар беше Бахтарлиев, а сега им е Мирослав Григоров определено много по-опитни и доказани вратари от Цецо. Ама съм сигурен, че ако Калиакра изпадне ще се махне и пак ще е в някой отбор от "А" група.
AnalBreaker написа:Те разчитаха на съдииска подкрепа, но и с нея не можаха да се класират
Фен на Юнайтед

Потребителски аватар
ogrizko
Контакти:

Мнениеот ogrizko » 21 мар 2012 19:21

дано само да не идва никога в Черно море, защото ще спра да гледам мачове поне докато е титуляр.... просто не искам да си хабя нервите, като се има предвид, че дори и в Калиакра ме дразни... щото ето сега можеше да отмъкнат някоя точка от Черноморец и да ги понастигнем с точките, ама топката му мина през ръцете и стана 0:1 и оттам вече ясно само може да броим головете :mrgreen: ако дойде в Черно море не мога да го изтрая.... и не се предлагам на никого засега, а и вратар ми е най-омразната позиция, просто в него мач се бях вдъхновил да не пускам голове, щото падахме 100 на 0, принципно предпочитам нападател, някой ако иска да ме вземе за такъв да се обади :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Потребителски аватар
Pichichi
Контакти:

Мнениеот Pichichi » 21 мар 2012 21:59

Много е зле този вратар и идва от школата на Левски която произвежда много добри вратари
което е доста странно. Имам чуството че Цв.Димитров и Б.Митрев са със сериозни връзки за да
ги държи някой в Левски .

GreenLady
Контакти:

Мнениеот GreenLady » 21 мар 2012 22:44

Pichichi написа:Много е зле този вратар и идва от школата на Левски която произвежда много добри вратари
което е доста странно. Имам чуството че Цв.Димитров и Б.Митрев са със сериозни връзки за да

Митрев е много добър вратар,не говори глупости!

fero
Контакти:

Мнениеот fero » 23 мар 2012 00:01

GreenLady написа:
Pichichi написа:Много е зле този вратар и идва от школата на Левски която произвежда много добри вратари

Митрев е много добър вратар,не говори глупости!

Хаха Митрев бил слаб вратар, това че не му дадоха почти никакъв шанс и му спадна формата и това беше причината миналата сряда да допусне два гола, които не би пуснал преди.
AnalBreaker написа:Те разчитаха на съдииска подкрепа, но и с нея не можаха да се класират
Фен на Юнайтед

Върни се в “Калиакра Каварна”