100 милиона евро в Ювентус за летни трансфери

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
shumnaliq
Мнения: 1869
Регистриран на: 29 юни 2009 17:43
Контакти:

Re: 100 милиона евро в Ювентус за летни трансфери

Мнениеот shumnaliq » 29 апр 2011 19:03

kokic1986 написа:Бастош Монтоливо и Джузепе Роси искам аз :P


И аз искам плейстейшън , но няма
Re: "българин" "журналист" от 7дниСПОРТ плюе по ЦСКА в Румъния!!

Хан Крум написа:Хомо Гереникус ... 8-)


Bez FOOTBALL ne se jivee
Мнения: 14
Регистриран на: 21 окт 2008 18:52
Контакти:

Re: 100 милиона евро в Ювентус за летни трансфери

Мнениеот Bez FOOTBALL ne se jivee » 29 апр 2011 19:58

Аз ще съм доволен и само от две "нови" имена, които според мен ще са достатъчни- Марчело Липи и Себастиян Джовинко !!!

Потребителски аватар
da12
Мнения: 393
Регистриран на: 14 юли 2009 01:54
Skype: dhg
Контакти:

Re: 100 милиона евро в Ювентус за летни трансфери

Мнениеот da12 » 29 апр 2011 20:08

Ех с тоя Роси преди за Джеко много се говореше, че всичко го искаме и накрая кво стана в Сити има 4 гола от 16 мача и за момента не си оправдава реномето на "голова машина". Ще вземем Роси за 24 милиона да кажем примерно и като забоксува и почнем да го чакаме тогава кво става. По-хубаво да си купим Матри и Куарела и двамата са ефективни вкарват и то доста важни голове. Ясно е, че ни трябва някой типичен таран ама да е ефективен, а Роси, Джеко, който много надежди им се възлагата, а накрая парите на вятъра. Никой нищо не назва за централните защитници имаме едва 4-ма хора на тоя много важен пост, но трябва поне още един да се вземе ако някой от Бардзали, Киело или Бонучи се контузи или получи жълт картон трябва да има заместник. Ринаудо никъв го няма и ще си го връщаме на Наполи лятото трябва да се вземе още 1 централен защитник и там също да е спокойно. Вратари не ни трябват имаме достатъчно все пак ако се отвори възможност за някой по-млад няма да е зле да го вземам. Бекове задължително и аз ще съм много краен 4 бека ни трябват по 2 десни и 2 леви. В халфовата линия на мястото на Мело искам един хубав опорен халф и един опорен халф за резерва. По крилата 2-ма да вземем и както вече казах един нападател от световна класа ефективен, който като го вземем да бъдем сигурни, че ще ни свърши работа, а не да дойде с големи надежди и накрая да завърши сезона с 5-6 гола.

И най-задължителното нещо е Джовинко да си го върнем. А за нов треньор искам Липи ама едвали.

Потребителски аватар
Middlesbrough
Мнения: 32472
Регистриран на: 11 мар 2009 03:20
Контакти:

Re: 100 милиона евро в Ювентус за летни трансфери

Мнениеот Middlesbrough » 29 апр 2011 20:41

Мика Ричард , Коентрао , Бек , Монтоливо , Поли , Джовинко(да си го върнем) Бастош , Санчес , Хамшик , Неймар , Роси , Агуеро

EdiT : а да искам и Хълк и Фалкао :Д
ДОБРЕ ЛИ СА :?


Офтопик:

Потребителски аватар
da12
Мнения: 393
Регистриран на: 14 юли 2009 01:54
Skype: dhg
Контакти:

Re: 100 милиона евро в Ювентус за летни трансфери

Мнениеот da12 » 29 апр 2011 20:50

Middlesbrough написа:EdiT : а да искам и Хълк и Фалкао :Д
ДОБРЕ ЛИ СА :?


Да ей тва вече са голови машини, които ако ги вземем няма да имаме грижи и ще започнат да вкарват още от първия си мач. Докато такива като Роси, Джеко, Графите не ги искам казах защо.

А и още една голова машина Оскар Кардосо ако го вземам в комплекс с Коентрао ще е идеално и им даваме 3 на Бенфика и сделката е готова.

Потребителски аватар
storm
Мнения: 10681
Регистриран на: 16 авг 2008 15:41
Skype: juventinec91
Местоположение: Габрово
Контакти:

Re: 100 милиона евро в Ювентус за летни трансфери

Мнениеот storm » 29 апр 2011 21:40

shumnaliq написа:
kokic1986 написа:Бастош Монтоливо и Джузепе Роси искам аз :P


И аз искам плейстейшън , но няма

Аз имам .. Playstation 1 .. На Фифа 2003 вдигнах КЕШ с Лацио .. :)

Потребителски аватар
aseninski
Мнения: 128
Регистриран на: 01 май 2009 15:04
Skype: aseninski
Контакти:

Re: 100 милиона евро в Ювентус за летни трансфери

Мнениеот aseninski » 29 апр 2011 21:48

Bez FOOTBALL ne se jivee написа:Аз ще съм доволен и само от две "нови" имена, които според мен ще са достатъчни- Марчело Липи и Себастиян Джовинко !!!

+1
ИзображениеИзображениеИзображение

Потребителски аватар
juventuss
Мнения: 837
Регистриран на: 01 дек 2010 23:02
Местоположение: София
Контакти:

Re: 100 милиона евро в Ювентус за летни трансфери

Мнениеот juventuss » 29 апр 2011 23:27

Аз лично искам 2 десни крайни защитници,които да са си взаимно конкуренти и 1 от ляво с Де Челие да се бори за титуляр, откупуване на Фабио Матри Пепе и Акуилани , Монтоливо да дойде да му прави компания на Акуилани в средата на терена и напред Неймар и нещата заспиват :) и най-важното е МАРЧЕЛО ЛИПИ !!!
daniel875 написа:Тази срещу "Ювентус" си беше правилна, защото имаше опит за игра с ръка. Това, че Исла не го направи, не означава, че не го мислеше.


"Alla Juventus vincere non è importante. È l'unica cosa che conta"

Потребителски аватар
aseninski
Мнения: 128
Регистриран на: 01 май 2009 15:04
Skype: aseninski
Контакти:

Re: 100 милиона евро в Ювентус за летни трансфери

Мнениеот aseninski » 29 апр 2011 23:43

Също Така е много важно да си приберем Fausto Rossi !!! И да изгоним Simone Pepe!!


[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=5fHy82DEPHg[/youtube]
ИзображениеИзображениеИзображение


Върни се в “Ювентус”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта