Нужда от модераторска помощ, тук!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Thurman Murman
Мнения: 2266
Регистриран на: 06 юни 2012 20:11
Контакти:

Re: Нужда от модераторска помощ, тук!

Мнениеот Thurman Murman » 05 авг 2022 10:06

Перманентни обиди и цинизми!

Capitana_Puyol написа:Турманке курвичке магистрална, кво стана със Сиверск дето "влизаха" орките средата на юли, сега даже няма боеве изобщо там и ви изтласкаха 20км назад, хахаха. Каквито и опорки да пускаш, любимите ти орки ги пържи чичо HIMARS всеки ден и освен Херсон, от който скоро ще се омитате, не сте взели нито 1 областен град след 24.2. Иначе как беше опорката - За 3 дена влизаме в Киев. :)


https://forum.gong.bg/viewtopic.php?t=209249&start=4460

Capitana_Puyol написа:Турманке курвичке магистрална, гледам си циврила като женско в темата за "модератоска помощ", миличката. Кажи кво стана в Сиверск "дето писа че влизате в средата на юли", а сега няма боеве там и е под украински контрол ? Или да ти припомня глупостите, които писа преди 20 дена. :)
Превземате, колкото "превзехте", Киев, Чернигов, Суми и Харков. Нито 1 областен град не сте превзели с изкл. на Херсон (който ще бъде освободен от орките) за 5 месеца. :)


https://forum.gong.bg/viewtopic.php?t=209249&start=4470

Потребителски аватар
Thurman Murman
Мнения: 2266
Регистриран на: 06 юни 2012 20:11
Контакти:

Re: Нужда от модераторска помощ, тук!

Мнениеот Thurman Murman » 01 сеп 2022 17:23

Заобикаляне на БАН, перманентни обиди и цинизми.

Capitan1Puyol написа:турманка шафрантиеста кървяща отдолу поства удар срещу 1 танк, представено като 1700 убити украински войници. Хахахахха, ебати тъпачката....И пропагандата и троловете на орките са на едно и също ниско ниво. :))


https://forum.gong.bg/viewtopic.php?t=209249&start=5310

stepo81
Мнения: 1
Регистриран на: 08 фев 2015 15:47
Skype: stepo_arsenal
Контакти:

Re: Нужда от модераторска помощ, тук!

Мнениеот stepo81 » 04 яну 2023 20:38

Здравейте, незнам кого да питам а и не видях и някаква тема затова се обръщам към вас за питане относно фентъзи играта на гонг за световното първенство.

Завърших в топ 100 досега обаче никой не се е свързал с мен за да каже как да получа наградата си.

Незнам дали въобще са започнали даването им. Писах на някакъв мейл оставен в играта още преди десетина дни но нямам отговор досега.


Поздрави

Потребителски аватар
Thurman Murman
Мнения: 2266
Регистриран на: 06 юни 2012 20:11
Контакти:

Re: Нужда от модераторска помощ, тук!

Мнениеот Thurman Murman » 25 яну 2023 23:07

JimBeam написа:Толкова си тъп и кух, че като вървиш дрънчиш като цинкова кофа. Нивото ви е покъртително и се надявам един ден да си получите заслуженото долни отрепки.


https://forum.gong.bg/viewtopic.php?t=209249&start=9500


justice2023
Мнения: 2
Регистриран на: 26 фев 2023 20:34
Контакти:

Re: Нужда от модераторска помощ, тук!

Мнениеот justice2023 » 26 фев 2023 20:41

Благодаря на колегата, че ми докладва поста за "алфите" и получих 1 месец бан, но в такъв случай ще поискам същото наказание за автора на този пост, в чийто отговор написах моят! Да видим дали се мери с еднакъв аршин! :)
Изображение

Потребителски аватар
pomiqrat
Мнения: 17445
Регистриран на: 20 юни 2009 14:57
Контакти:

Re: Нужда от модераторска помощ, тук!

Мнениеот pomiqrat » 05 мар 2023 16:24

Има някакъв тип, който ми трие прогнозите в играта за прогнози
2 000 и пак ми задай същия въпрос.

Става въпрос за 1989 г. :lol: :oops: :lol:
Drunken_Master написа:а доходът на глава от населението - 7500 долара годишно (повече, отколкото през 2011 г.)


Drunken_Master написа:България щеше да е 50-60 млн., ако не бяхме под Османско робство.

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10771
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Нужда от модераторска помощ, тук!

Мнениеот ivan56 » 08 мар 2023 00:24

Кой модерира темата "Без цензура", че така и не разбрах с кой модератор съм обсъждал негови решения и действия?

Щото не ми е известно велинградското число да е модератор.
Също не ми е известно, какво лошо има да питаш едно кухорого дали е рязана пи.ка щом обижда на "гяур"
Благодаря.

Пп. Имам отговори на въпросите.
Ако е така добър и да каже за последният въпрос, грешка няма да има и ще приема, че заслужено почивах.
Последна промяна от ivan56 на 08 мар 2023 00:31, променено общо 1 път.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32253
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Нужда от модераторска помощ, тук!

Мнениеот 1914.1902 » 08 мар 2023 00:27

Полезно за много хора: https://forum.gong.bg/levski/viewtopic.php?f=53&t=9677 .

Сериозно ли се чудите защо са ви баннали?

от sandi74 » 25 фев 2023 13:48

Че то дори на простите и умствено изостаналите говеда е пределно ясно че ако Боко иска и реши веднага и на момента ще удари надгробната плоча на порутеното и лайняно Геренче пардон оборче.ФАКТ.Боко ги държи в будна кома и изкуствено дишане и ги гаври и клати душманската.Тоже очеизваден ФАКТ а на тях клетите нещастници им остава единствено жално да ..... МУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУ на умряло.Безпорен ФАКТ.


от ivan56 » 25 фев 2023 11:33

Ти да не си рязана пи.ка, че обиждаш боК Санди на гяур или си прост поредното неуко теле.


И цска78, който написа, че всички левскари са ц...... и п..........
Последна промяна от 1914.1902 на 08 мар 2023 00:33, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23640
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Нужда от модераторска помощ, тук!

Мнениеот paceto » 08 мар 2023 00:28

ivan56 написа:Кой модерира темата "Без цензура", че така и не разбрах с кой модератор съм обсъждал негови решения и действия?

Щото не ми е известно велинградското число да е модератор.
Също не ми е известно, какво лошо има да питаш едно кухорого дали е рязана пи.ка щом обижда на "гяур"
Благодаря.


От всички с права, защото темата се показва във всеки един раздел.
Знам кой те е наказал, ама от колегиалност не мога да обсъждам това още повече открито.

Като цяло модераторските действия не се обсъждат в теми, дори и да е иронично.

10. Споренето с и/или обиждането на модератор или администратор по повод предупреждение/наказание или заради изпълнение на задълженията му (триене и редактиране) е недопустимо.

11. Публично обсъждане на членове от eкипа на форума, и техните действия, в теми е забранено. Такива въпроси се задават само на лично съобщение или чрез e-mail. При появата на такива теми и мнения, те ще бъдат незабавно изтривани, а инициаторът им ще бъде санкциониран.


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 24 госта