За или против Мадзари

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

simoneli
Мнения: 2
Регистриран на: 06 май 2014 23:36
Контакти:

За или против Мадзари

Мнениеот simoneli » 07 май 2014 00:31

Здравейте,
искам да разбера какво мислят феновете на Интер/такъв съм от около 20 години/-за или против Мадзари или по точно има ли някой довод за оставането на поста му,каквато според медиите е волята на Тохир.Според мен:
-отборът няма игрови облик-схема/няма право да се оправдава с изпълнителите след като налага цял сезон японеца,доста време Ранокиа,а за Де Амброзио нямам възпитано описание,Паласио само аз ли не го харесвам?/,идея за водене на срещата,идея как да вкара гол/попаденията според мен стават някак хаотично/
-основната вина за отказването на Санети е на треньора/Санети не е свършил курса,сигурен съм в това/
-3-5-2 е непечеливша схема нищо,че цяла Италия я използва,разкрити бяха многократно в Европа-нали треньор на гранд трябва да има капацитета да го осъзнае,а не да играе схемата на останалите
-липса на манталитет-не може с Наполи да пазиш резултата в Милано,ти си треньор на Интер

Потребителски аватар
stefani
Мнения: 8101
Регистриран на: 01 юни 2008 15:37

Re: За или против Мадзари

Мнениеот stefani » 07 май 2014 01:37

Слаб треньор е
Изчезнали са динозаврите и неандерталците, сега идва ред на комунистите, фашистите и расистите !

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24519
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: За или против Мадзари

Мнениеот boabbb » 07 май 2014 08:48

Айде, стига с това смотано 3-5-2 :!: Против, естествено. Трагедия бяхме с Милан - ЕДНА СВЯСТНА АТАКА ЗА ЦЯЛ МАЧ . Друго - как и да е, ама баш в тоя мач, не мога да преглътна такава идиотщина :evil: Отделно е, че има играчи, дето не стават за Интер - тук начело с голяма преднина е Рики Алварез - уникален дърводелец :lol:
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
electroface
Мнения: 166
Регистриран на: 29 юни 2010 08:29
Контакти:

Re: За или против Мадзари

Мнениеот electroface » 07 май 2014 09:26

Честно, двуомя се здраво. От една страна мразя честата смяна на треньори, от друга - отборът играе ужасно! :x
IO SONO NERAZZURRO!

Потребителски аватар
Мистри
Мнения: 3620
Регистриран на: 19 май 2012 16:48

Re: За или против Мадзари

Мнениеот Мистри » 07 май 2014 09:42

boabbb написа:Айде, стига с това смотано 3-5-2 :!: Против, естествено. Трагедия бяхме с Милан - ЕДНА СВЯСТНА АТАКА ЗА ЦЯЛ МАЧ . Друго - как и да е, ама баш в тоя мач, не мога да преглътна такава идиотщина :evil: Отделно е, че има играчи, дето не стават за Интер - тук начело с голяма преднина е Рики Алварез - уникален дърводелец :lol:



Точно!
Може да става за манекен още, но за треньор-не!
Изображение


Изображение

Потребителски аватар
durex
Мнения: 11609
Регистриран на: 12 апр 2009 17:58
Контакти:

Re: За или против Мадзари

Мнениеот durex » 07 май 2014 09:48

Този капут съсипа и малкото останала репутация, която имаше с тази измислена схема! Тази година разполагаше с абсолютно всички футболисти с някои изключения, защото всички помним миналото фиаско, когато ни се контузиха 10 титуляра!!! Мадзари трябва да си отиде на всяка цена и с него да си вземе смешните помощници и на село в Ливорно да ходи да си експериментира със смешната схема, а това че не пусна капитана като за последно срещу Милан, директно още повече ми падна в очите и заслужава публично обесване пред Дуомото.

Потребителски аватар
NUP-1995
Мнения: 418
Регистриран на: 04 ное 2008 21:08
Контакти:

Re: За или против Мадзари

Мнениеот NUP-1995 » 07 май 2014 10:59

за мен мадзари стана жертва на тежките преговори м/у морати и тохир...искаше нови попълнение но не му бяха осигурени и с наличния потенцеиал и тва е много което е интер в момента,сега лятото като пристигнат нови и добри играчи ще е друго...за мен разбира нещата треньора и трябва да му бъде даден шанс!
ULTRAS PLOVDIV SINCE 1995

redman
Мнения: 751
Регистриран на: 20 сеп 2009 14:50
Контакти:

Re: За или против Мадзари

Мнениеот redman » 07 май 2014 11:42

Мадзари трябва да си ходи. В отбора са налагани тотални недоразумения като оново халфбекче от дясно, което с малоумните си финтове опропасти доста атаки срещу Милан. Това да му беше недостатъка само, с мед да го намажеш. Миналото лято в отбора бяха привлечени едни от най-перспективните млади играчи в Италия, които за един сезон бяха разбити - Икарди, Белфодил, Ковачич, Тайдер. Формата на всички се влоши. Схемата с която играе, варира от 3-6-1 до 3-5-2, като и двете са демодирани и не ефективни. Когато играеше само с Паласио отпред, беше мъка да се гледа, но поне в дефанзивен план беше малко по-добре, защото играеше с 3 дефанзивни халфа и 2 халфбека, а сега, с двамата нападатели, направо изгуби центъра на терена. Повечето голове са или от контраатака или от статични положения, или от някакви рикошети. Въпреки че играе с 3 централни защитници, защитата е тотално неориентирана. Серия А е в тотална дупка и въпреки това с този отбор Интер пак изпуска Европа, но дори това не е фатално, а фактът че след една година начело, все още няма изградени наченки на игрови облик. Дано Тохир е променил мнението си след мача с Милан и да го изгони, защото с тази игра нищо добро не очаква клуба. Дано също така се вземе треньор от чужбина, защото очевидно освен Конте, другите италиянци не стават (опция е Спалети).Тази година освен Ювентус, другите два отбора, които играят приличен футбол са Рома и Наполи, а те са водени от чужденци. Селекцията на отбора е от доста посредствени играчи, но тази на другите отбори с изключение на Ювентус, не е по-добра. Имаме добър вратар /в лоша форма/, някои не лоши централни защитници, слаби бекове, прилични халфове /Ернанес е добър, но и неговата форма падна, Гуарин също, Ковачич е доста перспективен, Рики Алварез не се разви според очакванията, но това се дължи и на треньорите/, младите нападатели не са лоши, просто трябва един по-класен, който да смени Паласио. Та с две думи, с два нови бека, един център нападател и евентуално един по-качествен централен защитник, ако догодина не играем в Европа, ще можем да се борим за челото, но с друг терньор.
Алекси Suckачев: Моооци, Моооци, Моооци...


Върни се в “Интер”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта