Миш-маш

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
addison
Мнения: 123
Регистриран на: 21 ное 2009 18:40
Местоположение: София, baby ^^
Контакти:

Re: Левски-Монтана 28.11. 19:00 Ринг БГ

Мнениеот addison » 28 ное 2009 21:44

Честита победа :) , винаги можеше и с повече голове да ги биете, но пък и 3 са достатъчни :mrgreen:
Локо София до гроб.
Изображение

Потребителски аватар
lz1tmw
Мнения: 393
Регистриран на: 23 сеп 2009 08:31
Контакти:

Re: Батков: Вадя Левски от А група!

Мнениеот lz1tmw » 28 ное 2009 21:46

tprodanov написа:Българския език е национална светиня. Трябва да бъде уважаван, ако ще форума да е шлосерски, опитай се да осмислиш, не е толкова трудно.

Пиша Левски, защото клуба, на който съм фен се казва Левски. Кое точно не ти го побира мозъка?

ПП Не те знам на кой отбор си фен и е все тая. Вие, ако смятате, че вашия си отбор е собственост на местната мутра и може да си прави каквото иска - проблема си е ваш.

А ти какво, ще наредиш на Батков какво да прави със отбора си така ли. :) :) :)

Потребителски аватар
Cesc Fabregas
Мнения: 12417
Регистриран на: 28 мар 2008 12:17
Контакти:

Re: Левски-Монтана 28.11. 19:00 Ринг БГ

Мнениеот Cesc Fabregas » 28 ное 2009 21:48

addison написа:Честита победа :) , винаги можеше и с повече голове да ги биете, но пък и 3 са достатъчни :mrgreen:

Мерси за честитката :) ;)
Amala!
Pazza Inter amala !
E'una gioia infinita
che dura una vita !
PАZZA INTER AMALA !

Потребителски аватар
london_hools
Мнения: 241
Регистриран на: 18 яну 2009 11:37
Контакти:

Re: Батков: Вадя Левски от А група!

Мнениеот london_hools » 28 ное 2009 23:29

BluMana написа:А можеби е по-добре "първенството" вместо първенство да се прекръсти на тържище?!
Бездруго отборите са АД и е видно, че са си предприятия. Крият данаци правят някакви щуротии с договори и осигоровки. Та едно "първенство" ли немогат да си купят?!
То е естествено, че и БФС е в джаза. Без тях нищо неможе да се случи. А ние?
Шматки караме се спорим, обвиняваме. Добре че сме онлаин иначе и до бой ще стигнем.
И накрая кво?
Губещите пак ние. Руснаците също си редят първенствата и си перат и въртят парит в тях.
Но каква е разликата. Руският шампион както и да е станал такъв, отива в Испания и бие Барса. А Българският, идва Дебрецен и го бие на Герена.
Та мисълта ми беше. Който и да си е купил титлата, на есен пак наще нерви ще къса.
И пак ние срам ще берем :idea:

+1 ai nazdrave i LEVSKI SHAMPION OLE OLE :)

ivaka
Мнения: 1216
Регистриран на: 09 апр 2009 11:41
Контакти:

Re: "Да спрем байганьовщината в българския футбол"

Мнениеот ivaka » 29 ное 2009 00:39

За написаното само едно!
БРАВО!
Точно, ясно, аргументирано!

Потребителски аватар
medenka
Мнения: 492
Регистриран на: 29 авг 2009 19:40
Контакти:

Re: "Да спрем байганьовщината в българския футбол"

Мнениеот medenka » 29 ное 2009 04:14

Не съм гледала мача, а само част от спорните положения в sportal. Изчетах обаче всички коментари по форуми и медии. Мачът е бил интересен, Левски са играли с хъс (има го откакто Гонзо пое отбора). Надиграли сме Литекс през второто полувреме с 10, 9 човека и нелепа грешка на Рабех ни е коствала подедата. Ами аз се радвам на всичко това, защото до преди няколко кръга ни надиграваха и побеждаваха ... тези дето не ми се иска да им споменавам имената.

Спомням си една положителна тенденция когато Мъри ни беше треньор. Той много, много рядко коментираше съдиите и футболистите също не си го позволяваха, а и правеха по-малко нарушения.

от Ki Cho на 28 Ное 2009 17:25

Идва мач напролет. Ако толкова обичате отбора си, отидете в Ловеч 5000 души, спретнете една страшна хореография, нахъсайте играчите, бийте ги на терена с 2:0 и всичко пито-платено. Така, поне според мен, правят истинските мъже.
Хайде, отново успех в Европа!


Да, прав си Ki Cho. Нека бием Литекс, а и не само тях, през пролетта и да видим кой може копче да ни каже като станем шомпиони. :)

Тогава няма да се сетим да коментираме байгньовщината.

Потребителски аватар
rumen_dqvolaa
Мнения: 116
Регистриран на: 30 окт 2009 13:09
Skype: rumen_dqvola
Контакти:

Re: Батков: Вадя Левски от А група!

Мнениеот rumen_dqvolaa » 29 ное 2009 10:32

Г-н Батков не вадете ЛЕВСКИ от А група ами извадете се вие от ЛЕВСКИ.


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 27 госта