Миш-маш

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
blue magic
Мнения: 1396
Регистриран на: 03 сеп 2008 00:13
Контакти:

Re: Има ли футболист на Левски,който да е ставал шампион с друг

Мнениеот blue magic » 28 сеп 2008 17:50

[/quote]
Никаде не съм казвал че трябва да е от школата,става въпрос за всички.[/quote]
Ами естествено че не искаш да бъше "от школата" защото тази школа е произвела само двама (!?!) футболисти - Пенев и Костадинов. Макар че на първия качествата са му доста спорни.
Ние сме ЛЕВСКИ, ЛЕВСКИ СОФИЯ!!!

Levski_Sf
Мнения: 292
Регистриран на: 03 юни 2008 17:55

Re: Има ли футболист на Левски,който да е ставал шампион с друг

Мнениеот Levski_Sf » 28 сеп 2008 17:51

Мариян Христов-Кайзерслаутерн

XARHTNA
Мнения: 257
Регистриран на: 19 сеп 2008 12:15
Контакти:

Re: Има ли футболист на Левски,който да е ставал шампион с друг

Мнениеот XARHTNA » 28 сеп 2008 17:54

хахахахахах абе от това, което гледам нещо ги боли феновете на ЦСКА! Понеже вчера бихме и сега ще отстраним Жилина и нещата ще ни тръгнат и веднага почнаха да плюят...аз знам и защо е така...много им е неприятно, че след като бяха 2 години в миша дупка а Левски мачкаше сега, когато Левски не върви и пак им е гадно, щото пък в тяхния отбор нещата са...трагедия...и ще ми обясняват Бате Борисов...еми са...издънка е, че не ги бихме ама поне играхме с тях...ако влезем в купите на Уефа пак ще гледаме мачове срещу големи отбори в София(имайте предвид, че Милан все пак играе в този турнир), а пък те ще си правят измъчени равенства с Пирин...съжалявам за офтпика ама много се дразня като разни комплексари се заяждат за глупости...а и...само ще кажа, че 'Великите футболисти на ЦСКА поне на този етап работят повече срещу клуба си...визирам Костадинов, Любо Пенев и т.н...а в Левски Наско и Мъри постигнаха големи успехи...сега кокала поне се опитва там нещо да прави...дето се вика...работят за клуба си...ЦСКА си е точно като Ливърпул(те затова са им фенове) некъв отбор дето преди нам си колко години имал некви 'мега евро успехи'...ама...полвината хора които ги визират даже не са били живи, че да ги помнят...така че...могат да си говорят колкото си искат...Дори когато Левски е най-зле пак не сме по-зле от тях :)))

yasennn
Мнения: 249
Регистриран на: 14 сеп 2008 16:37
Контакти:

Re: Има ли футболист на Левски,който да е ставал шампион с друг

Мнениеот yasennn » 28 сеп 2008 17:55

вече ти отговориха на тъпия въпрос(м.христов) аре бегаи ся смешко

Потребителски аватар
blue magic
Мнения: 1396
Регистриран на: 03 сеп 2008 00:13
Контакти:

Re: Има ли футболист на Левски,който да е ставал шампион с друг

Мнениеот blue magic » 28 сеп 2008 17:57

Не съм сигурен, когато трансферирахме Михтарски в Порто, дали не стана и той шампион.
Ние сме ЛЕВСКИ, ЛЕВСКИ СОФИЯ!!!

СинТерор
Мнения: 871
Регистриран на: 14 сеп 2008 20:36
Местоположение: София
Контакти:

Re: Има ли футболист на Левски,който да е ставал шампион с друг

Мнениеот СинТерор » 28 сеп 2008 17:58

XARHTNA написа:хахахахахах абе от това, което гледам нещо ги боли феновете на ЦСКА! Понеже вчера бихме и сега ще отстраним Жилина и нещата ще ни тръгнат и веднага почнаха да плюят...аз знам и защо е така...много им е неприятно, че след като бяха 2 години в миша дупка а Левски мачкаше сега, когато Левски не върви и пак им е гадно, щото пък в тяхния отбор нещата са...трагедия...и ще ми обясняват Бате Борисов...еми са...издънка е, че не ги бихме ама поне играхме с тях...ако влезем в купите на Уефа пак ще гледаме мачове срещу големи отбори в София(имайте предвид, че Милан все пак играе в този турнир), а пък те ще си правят измъчени равенства с Пирин...съжалявам за офтпика ама много се дразня като разни комплексари се заяждат за глупости...а и...само ще кажа, че 'Великите футболисти на ЦСКА поне на този етап работят повече срещу клуба си...визирам Костадинов, Любо Пенев и т.н...а в Левски Наско и Мъри постигнаха големи успехи...сега кокала поне се опитва там нещо да прави...дето се вика...работят за клуба си...ЦСКА си е точно като Ливърпул(те затова са им фенове) некъв отбор дето преди нам си колко години имал некви 'мега евро успехи'...ама...полвината хора които ги визират даже не са били живи, че да ги помнят...така че...могат да си говорят колкото си искат...Дори когато Левски е най-зле пак не сме по-зле от тях :)))


Не само измъчени равенства като тия с Пирин, а дори и купуват мачовете! Вчера например в мача изгониха играч на Пирин в 60 мин., за да може Ц(*КА поне да изравни! Съдията забеляза, че няма да стане и пусна 5 мин. продължение на мача, за да могат жалкарите да изравнят...

Потребителски аватар
kiko3
Мнения: 369
Регистриран на: 04 юни 2008 20:38
Контакти:

Re: Има ли футболист на Левски,който да е ставал шампион с друг

Мнениеот kiko3 » 28 сеп 2008 18:00

blue magic написа:Не съм сигурен, когато трансферирахме Михтарски в Порто, дали не стана и той шампион.

Прав си,за него не бях се сетил
[rimg]http://i.imgur.com/HEQSaT5.jpg[/rimg]
[rimg]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/998827_10151661794992860_969718475_n.jpg[/rimg]

СинТерор
Мнения: 871
Регистриран на: 14 сеп 2008 20:36
Местоположение: София
Контакти:

Re: Има ли футболист на Левски,който да е ставал шампион с друг

Мнениеот СинТерор » 28 сеп 2008 18:01

image_big_117.jpg
(30.57 KиБ) Свален 1099 пъти

Потребителски аватар
TEKSAS
Мнения: 105
Регистриран на: 24 авг 2008 15:41

Re: Има ли футболист на Левски,който да е ставал шампион с друг

Мнениеот TEKSAS » 28 сеп 2008 18:02

СинТерор написа:Тази мишка дето е пуснала темата май се скри! Явно е отишъл да се помоли на Аллах :lol:

а ти отам се върна :lol:

Потребителски аватар
TEKSAS
Мнения: 105
Регистриран на: 24 авг 2008 15:41

Re: Има ли футболист на Левски,който да е ставал шампион с друг

Мнениеот TEKSAS » 28 сеп 2008 18:04

XARHTNA написа:хахахахахах абе от това, което гледам нещо ги боли феновете на ЦСКА! Понеже вчера бихме и сега ще отстраним Жилина и нещата ще ни тръгнат и веднага почнаха да плюят...аз знам и защо е така...много им е неприятно, че след като бяха 2 години в миша дупка а Левски мачкаше сега, когато Левски не върви и пак им е гадно, щото пък в тяхния отбор нещата са...трагедия...и ще ми обясняват Бате Борисов...еми са...издънка е, че не ги бихме ама поне играхме с тях...ако влезем в купите на Уефа пак ще гледаме мачове срещу големи отбори в София(имайте предвид, че Милан все пак играе в този турнир), а пък те ще си правят измъчени равенства с Пирин...съжалявам за офтпика ама много се дразня като разни комплексари се заяждат за глупости...а и...само ще кажа, че 'Великите футболисти на ЦСКА поне на този етап работят повече срещу клуба си...визирам Костадинов, Любо Пенев и т.н...а в Левски Наско и Мъри постигнаха големи успехи...сега кокала поне се опитва там нещо да прави...дето се вика...работят за клуба си...ЦСКА си е точно като Ливърпул(те затова са им фенове) некъв отбор дето преди нам си колко години имал некви 'мега евро успехи'...ама...полвината хора които ги визират даже не са били живи, че да ги помнят...така че...могат да си говорят колкото си искат...Дори когато Левски е най-зле пак не сме по-зле от тях :)))

махни си очилата


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 30 госта