ЛЕВСКИ - Жилина

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
stefani
Мнения: 8101
Регистриран на: 01 юни 2008 15:37

Re: КОМЕНТАРЪТ НА ТОМИСЛАВ РУСЕВ СЛЕД ОТПАДАНЕТО НА ЛЕВСКИ ОТ ЖИ

Мнениеот stefani » 04 окт 2008 00:04

storm написа:Току що го чух и честно да си кажа ми хареса доста. Но по принцип на този човек няма нещо което да не му харесвам . Прав е и се надявам да има промяна САМО ЛЕВСКИ !!! :roll:

Одата възхвала на Гонзо ли ти хареса? Истината е че профани като него издигнаха Гонзо до небето , а той БЕШЕ само един добър футболист и слаб реализатор за централен нападател . Призовава феновете да ходят по стадионите , да напълнят стадионите да гледатн много добрите играчи на Левски и другите отбори. Томе ти амнезия ли имаш, не помниш ли какви футболисти си гледал по стадионите ? Какъв потенциал виждаш в тези ,някои от които ще бъдатп ругани и на мач в махалата! Стига вече на тъпият клубен шовинизъм , стига на глупостите ,че щом е в Левски даден играч е велик. Стигнахме дъното и играчи с по малки възможности в Левски не са играли от повече от 40г! Разберете тази истина и стига с тази песен Остани...........
Изчезнали са динозаврите и неандерталците, сега идва ред на комунистите, фашистите и расистите !

batgonzo
Мнения: 3
Регистриран на: 03 окт 2008 19:14
Контакти:

Re: КОМЕНТАРЪТ НА ТОМИСЛАВ РУСЕВ СЛЕД ОТПАДАНЕТО НА ЛЕВСКИ ОТ ЖИ

Мнениеот batgonzo » 04 окт 2008 00:09

Само РЕСПЕКТ за Томето,най-големият!!!! :idea: :idea: :idea:

Потребителски аватар
bene
Мнения: 254
Регистриран на: 25 мар 2008 09:25
Местоположение: София
Контакти:

Re: КОМЕНТАРЪТ НА ТОМИСЛАВ РУСЕВ СЛЕД ОТПАДАНЕТО НА ЛЕВСКИ ОТ ЖИ

Мнениеот bene » 04 окт 2008 00:18

моите уважения към болката на вси левскари, наистина е гадно, обаче:
Томислав Русев е един лицемер, който трупа точки на гърба на нещастието на група хора!
слушах му коментара днес и се отвратих.
много е затрогващо с пиперливи думи да човъркаш в раната, но...може би добре беше преди тва да пусне коментара си след мачовете с Беверен. още помня как плюеше по Мечо (и по Топузаков май ), а сега ми реве за тях двамата.
флиртува с феновете, готин е хахахах такива са ми много по вкуса също като нашия Лилчо Арсов. "Любимци"!
винаги се съмнявайте в този дето говори само думи, които да се харесват на "изстрадалите"!
говори против ръководството, не знам дали Батков добре работи, но върши работа - прецака ЦСКА за лиценза и пазарува футболисти (макар и с чорний кинти). факт!
кво реве пригласяйки на Гонзо че имало разлика в подготовката през лятото и в сегашната игра. нали Велев беше в щаба и през лятото, кво се оправдават?
според мен просто да каже - "загубата е част от тази игра, Жилина също играят за да спечелят, не е края на света" и тва е вси истинско за един загубен мач в Европа....може и да не съм прав за вас, просто гледам на футбола като ботевист ;)
О Ботев Пловдив, имам лудост в главата си от теб!

dimi
Мнения: 1
Регистриран на: 04 окт 2008 00:28
Контакти:

Re: КОМЕНТАРЪТ НА ТОМИСЛАВ РУСЕВ СЛЕД ОТПАДАНЕТО НА ЛЕВСКИ ОТ ЖИ

Мнениеот dimi » 04 окт 2008 00:32

AZ NE SAM LEFSKAR AMA MNOGO MI HARESA.PRAV E TOMISLAV.

Потребителски аватар
kiko3
Мнения: 369
Регистриран на: 04 юни 2008 20:38
Контакти:

Re: КОМЕНТАРЪТ НА ТОМИСЛАВ РУСЕВ СЛЕД ОТПАДАНЕТО НА ЛЕВСКИ ОТ ЖИ

Мнениеот kiko3 » 04 окт 2008 00:34

bene написа:моите уважения към болката на вси левскари, наистина е гадно, обаче:
Томислав Русев е един лицемер, който трупа точки на гърба на нещастието на група хора!
слушах му коментара днес и се отвратих.
много е затрогващо с пиперливи думи да човъркаш в раната, но...може би добре беше преди тва да пусне коментара си след мачовете с Беверен. още помня как плюеше по Мечо (и по Топузаков май ), а сега ми реве за тях двамата.
флиртува с феновете, готин е хахахах такива са ми много по вкуса също като нашия Лилчо Арсов. "Любимци"!
винаги се съмнявайте в този дето говори само думи, които да се харесват на "изстрадалите"!
говори против ръководството, не знам дали Батков добре работи, но върши работа - прецака ЦСКА за лиценза и пазарува футболисти (макар и с чорний кинти). факт!
кво реве пригласяйки на Гонзо че имало разлика в подготовката през лятото и в сегашната игра. нали Велев беше в щаба и през лятото, кво се оправдават?
според мен просто да каже - "загубата е част от тази игра, Жилина също играят за да спечелят, не е края на света" и тва е вси истинско за един загубен мач в Европа....може и да не съм прав за вас, просто гледам на футбола като ботевист ;)

Абсолютно съм съгласен с тебе за това че Томето е двуличник и само се мазни на феновете защото и той е един от тях.Не си спомням коментарите след мачовете с Беверен,но много добре си спомням за коментарите след мача с Публикум.Ако има някаде архив просто ги дръпнете и ще чуете как се гавреше с Телкийски,Домовчийски,Копи,Топузаков,Йовов и др.
[rimg]http://i.imgur.com/HEQSaT5.jpg[/rimg]
[rimg]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/998827_10151661794992860_969718475_n.jpg[/rimg]

Потребителски аватар
storm
Мнения: 10681
Регистриран на: 16 авг 2008 15:41
Skype: juventinec91
Местоположение: Габрово
Контакти:

Re: КОМЕНТАРЪТ НА ТОМИСЛАВ РУСЕВ СЛЕД ОТПАДАНЕТО НА ЛЕВСКИ ОТ ЖИ

Мнениеот storm » 04 окт 2008 09:57

stefani написа:
storm написа:Току що го чух и честно да си кажа ми хареса доста. Но по принцип на този човек няма нещо което да не му харесвам . Прав е и се надявам да има промяна САМО ЛЕВСКИ !!! :roll:

Одата възхвала на Гонзо ли ти хареса? Истината е че профани като него издигнаха Гонзо до небето , а той БЕШЕ само един добър футболист и слаб реализатор за централен нападател . Призовава феновете да ходят по стадионите , да напълнят стадионите да гледатн много добрите играчи на Левски и другите отбори. Томе ти амнезия ли имаш, не помниш ли какви футболисти си гледал по стадионите ? Какъв потенциал виждаш в тези ,някои от които ще бъдатп ругани и на мач в махалата! Стига вече на тъпият клубен шовинизъм , стига на глупостите ,че щом е в Левски даден играч е велик. Стигнахме дъното и играчи с по малки възможности в Левски не са играли от повече от 40г! Разберете тази истина и стига с тази песен Остани...........

Виж може би си права за коментарът към Гонзо. Обаче аз за друго се изкефих на Томито.Преди години след големия мач с Удинезе в който се изприказва какво ли не . Той единствен според мен каза истината. " да ще има и провали и скандали" Оказа се прав . Също харесва ми че говори от сърце без никой да му казва какво да казва . Вижда се че мисли това което го казва и евала му че не се скри както повече биха направили
[wrapimg=]http://www.forzajuve.ru/images/stories/news17/115.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
carefree
Мнения: 60
Регистриран на: 05 авг 2008 10:34

Re: КОМЕНТАРЪТ НА ТОМИСЛАВ РУСЕВ СЛЕД ОТПАДАНЕТО НА ЛЕВСКИ ОТ ЖИ

Мнениеот carefree » 04 окт 2008 09:57

Samo edni praseta i selianduri nerazbirashti nishto ot LEVSKI SOFIA.... mogat da se izkazvat protiv futbolista GEORGI IVANOV ... !!



Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 32 госта