Страница 1 от 3

Re: Бисери

Публикувано: 14 дек 2009 13:42
от ЕМИЛ
В тази тема всеки може да постира всичко което според него е смешно и ще бъде интересно за останалите членове.Независимо от разделът където го е видял.

Re: Бисери

Публикувано: 14 дек 2009 13:44
от ЕМИЛ
Popeye написа:Тоя пък плешивия наркоман няма право да говори ... като мине на една доза тогава да си отваря устата

Re: Бисери

Публикувано: 14 дек 2009 13:48
от ЕМИЛ
filev написа:Безумно смешни журналя се опитват да убедят България,че уефски са изиграли мача на живота си и само отменения гол е причината да отпаднат от турнира за купата на България.Отворете си очите....Те не играят нищо,но е лесно да отклоним вниманието от некадърното управление и слбите игри,като ревем с цяло гърло срещу съдиите,птичките,пчеличките и всичко което мърда и диша. :mrgreen: Успех в Косово!

Re: Бисери

Публикувано: 14 дек 2009 13:52
от ЕМИЛ
comandosa1 написа:Мома Дима нагълта вода :) мутрите от ТИМ няма да са в европа догодина, колко жалко.

Re: Бисери

Публикувано: 14 дек 2009 13:54
от ЕМИЛ
Madridist написа:Много бил зле стадиона на Черно море. Дори стадион е силна дума. Пред блока,където играем условията са по-добре 8-)

Re: Бисери

Публикувано: 14 дек 2009 14:08
от ЕМИЛ
Il Biscione написа:Разбирачо... ако ще и баба ти да се казва Левски, това само показва, че Българският Народ се е изродил... че селяни като вас само пречат и дърпат държавата надолу... това да псуваш националния символ...турци сте всички

Re: Бисери

Публикувано: 14 дек 2009 16:20
от ЕМИЛ
Бижутера написа:момичето от аватара на скери се казва Харалампи :lol:

Re: Бисери

Публикувано: 15 дек 2009 13:59
от ЕМИЛ
ebaef написа:Тихо бе те близнаците са взели S-класа на изплащане....кви наказания..кой ще плаща лизинга...!!!!
После гледай по манталитета кой бил "цигов чар" !!! ужас!

Re: Бисери

Публикувано: 15 дек 2009 14:02
от ЕМИЛ
galder написа:
INZAGHI_99 написа:Нагоре по стълбата, която води надолу!

Не е трагедия да загубиш 10 мача, не е трагедия да не станеш шампион, носител на купата и да не играеш една година в Европа, трагедия е начина по който бяха изиграни тези мачове, начина по който играе любимият отбор на 9 поколения българи..


Вие сте битер от ромите бе, раждате през 10 години, за 95 години злощастна история = 9 поколения о.О

Re: Бисери

Публикувано: 15 дек 2009 14:07
от ЕМИЛ
;; Герой асфальта написа:
terata написа:А че замеряхте Телкийски при корнера? Или тва викаш не е за наказание? Пич вече не си интересен, вземи си хаповете и се кротни с претенциите си!

аз не отричам , че Тенекийски беше замерян при корнера . Даже избяга като пу*ка , а дори не го бяха уцелили . Но нима вие не започнахте първи , когато при ъглов удар през първото полувреме , Г.Илиев беше бомрадиран ( дори уцелен ), но все пак го изпълни .