Левски - Локо Сф <12.09.2009г.>

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
The_Scientist
Мнения: 187
Регистриран на: 10 авг 2009 19:53

Re: Левски - Локо Сф <12.09.2009г.>

Мнениеот The_Scientist » 13 сеп 2009 00:11

Пичове,мен ме кефи Кокала-специалист си е човекът си разбира,ще кажа,направи ви шампони,сега ще ми спорите,еми добре тогава нека кажем,че поне не е пречил да станете шампиони,защото има разни такива треньори!Кокала е добър специласт а тоя сега дето е е пълен боклук.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21361
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски - Локо Сф <12.09.2009г.>

Мнениеот metodito » 13 сеп 2009 00:19

The_Scientist написа:Пичове,мен ме кефи Кокала-специалист си е човекът си разбира,ще кажа,направи ви шампони,сега ще ми спорите,еми добре тогава нека кажем,че поне не е пречил да станете шампиони,защото има разни такива треньори!Кокала е добър специласт а тоя сега дето е е пълен боклук.


+1

Потребителски аватар
unist_gp
Мнения: 4293
Регистриран на: 14 юни 2008 21:50
Skype: unist_gp
Местоположение: ONA
Контакти:

Re: Левски - Локо Сф <12.09.2009г.>

Мнениеот unist_gp » 13 сеп 2009 00:52

Картаго мен,
Моля ти се (авторитарно и тотаритарно) изтрий това мнение :mrgreen: не мога да гледам как някой хвали този прост тъпанар кокала. както някой вече написа във форума и в тази тема - с кокала 0-3, без него 1-2 :) :) има разлика все пак.....

ss_L
Мнения: 78
Регистриран на: 10 юни 2009 01:37
Skype: aja_fens
Контакти:

Re: Левски - Локо Сф <12.09.2009г.>

Мнениеот ss_L » 13 сеп 2009 01:03

НЕМОЖАЧИ СА СИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИ

Потребителски аватар
kartago
Мнения: 8265
Регистриран на: 05 окт 2008 12:23
Контакти:

Re: Левски - Локо Сф <12.09.2009г.>

Мнениеот kartago » 13 сеп 2009 01:11

unist_gp написа:Картаго мен,
Моля ти се (авторитарно и тотаритарно) изтрий това мнение :mrgreen: не мога да гледам как някой хвали този прост тъпанар кокала. както някой вече написа във форума и в тази тема - с кокала 0-3, без него 1-2 :) :) има разлика все пак.....

Нали знаеш, че всеки има право на мнение?! Говорили сме с тебе! Стига да не се обиждат другите, затова се казва форум!

Потребителски аватар
stefani
Мнения: 8101
Регистриран на: 01 юни 2008 15:37

Re: Левски - Локо Сф <12.09.2009г.>

Мнениеот stefani » 13 сеп 2009 02:15

Бижутера написа:Днес Рабех тотално се изложи...направи дузпа, пробиха го за първия гол....явно не е пил


Да , само днес се изложи :)
Изчезнали са динозаврите и неандерталците, сега идва ред на комунистите, фашистите и расистите !

Потребителски аватар
Nikson
Мнения: 28
Регистриран на: 27 авг 2008 17:23
Местоположение: СОФИЯ
Контакти:

Re: Левски - Локо Сф <12.09.2009г.>

Мнениеот Nikson » 13 сеп 2009 02:52

Здравейте Левскари!
Боли ме.... Това е моят отбор, единствен любим и някой хора се подиграват с него. Немога да разбера що за г-н Батков е това ?
Абе "аджеба" като ще влагаш пари в нещо нали го правиш с цел да си на "кяр", а не на загуба. М-р Президент, какво толкова ти пречеше Велев заради един тъп трансфер който не успя (говоря за Жоп) та да го замениш с то'а... РаТко Досаднич ???
Мистър Президент... не напразно трибуните са така празни и така и ще бъдат, има бойкот срещу сегашното ръководство, а Вие се правите че не го усещате и разбирате !
...в едно интервю т.г. г-н Батков каза че прави отбор и харчи парите си единствено за публиката и феновете на Левски.
Е, да ама не! Май се опитва да врътне самия себе си!
То'а лилипут Жоазиньо... и това ми било играч, и то в Левски! Аре бегай легай а!
А на играчите ще им кажа само едно: - Щом си в Левски, бъди Левски и ако се налага умри като Левски, и ще бъдеш ГЕРОЙ !!!
Последна промяна от Nikson на 13 сеп 2009 12:06, променено общо 1 път.
Nikson™
Изображение

Потребителски аватар
groti
Мнения: 3383
Регистриран на: 30 апр 2009 13:26
Контакти:

Re: Левски - Локо Сф <12.09.2009г.>

Мнениеот groti » 13 сеп 2009 11:25

unist_gp написа:Картаго мен,
Моля ти се (авторитарно и тотаритарно) изтрий това мнение :mrgreen: не мога да гледам как някой хвали този прост тъпанар кокала. както някой вече написа във форума и в тази тема - с кокала 0-3, без него 1-2 :) :) има разлика все пак.....


WOW....Ето затова си заслужаваше да дойде Ратко. Какъв успех,каква поредна футболна вечер.
Светата троица на предателите - Сираков, Стоилов, Ивков

Потребителски аватар
FCH
Мнения: 3273
Регистриран на: 15 авг 2008 10:56

Re: Левски - Локо Сф <12.09.2009г.>

Мнениеот FCH » 13 сеп 2009 12:14

Снощи в предаването водещите споделиха, че Батков е бил притиснат от публиката за треньорската смяна.
Истина бе друга - арогантността и безсилието на кокала бяха взели връх, за съжаление рокадата не бе адекватна, доведен бе специалист, които пред 6 месеца мени отборите си, да не говорим, че почти не му спори тактическата постройка...
Причината се крие и в селекцията - отдавна е видно, че играчи като Йовов отдавна са минали силните си години, други просто не стават за Левски - Сърмов, Ортега..., трети играят на приливи и отливи - Зе Соарес, Рабех, Бензукан... Георги Христов бе натоварен с излишни очаквания, идвайки от отбор борещ се да не изпадне...
Единствено Петков и Бардон се раздават, независимо от възрастта си, Топузаков и Минев също помагат доколкото могат.... Останалото е пълна скръб - от ръководство до играчи...
Дори евентуално завръщане на бостанджията Мъри едва ли ще подобри нещата - трябва добра селекция и треньорски щаб... Инак ще си продължи инерцията от години пари на вятъра и пародия в Европа... :cry:

ЛЕВСКАРКА
Мнения: 1796
Регистриран на: 28 ное 2008 11:26
Skype: на, който му трябва да пита.
Местоположение: ст, Георги Аспарухов, сектор Б.
Контакти:

Re: Левски - Локо Сф <12.09.2009г.>

Мнениеот ЛЕВСКАРКА » 13 сеп 2009 12:16

много слаб Левски. През тези 2 седмици, през които нямаха официални мачове, на нищо не са наблягали, нито на физическа подготовка, нито на заучени положения. не знам, защо Достанич не пусна Тасевски като титуляр и не знам, защо вместо сърмов, не пусна балтанов? защитата ни изключително слаба, във вчерашният мач. Ортега никакъв го няма и да си го връщат отново в славия. надявам се, че тази лоша и безидейна игра, ще трае доста кратко.
България има природни богатства ,
България има народ несломим.
България има от всичко по-малко,
но само един Левски
футболен тим.
Мъждукат и други тимчета разни
мъждукат ,но Левски блести.
Левски,Левски,Левски.


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 45 госта