Виляреал - Левски (ОФИЦИАЛНА ТЕМА) - 17.09.2009

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Sedrik777
Мнения: 193
Регистриран на: 07 авг 2008 18:58
Контакти:

Re: Виляреал - Левски (ОФИЦИАЛНА ТЕМА) - 17.09.2009

Мнениеот Sedrik777 » 18 сеп 2009 01:19

САМО ЛЕВСКИ,мачкаме чорбата!!!!!!!!!!!

Потребителски аватар
vanko99
Мнения: 167
Регистриран на: 20 май 2008 15:16
Контакти:

Re: Виляреал - Левски (ОФИЦИАЛНА ТЕМА) - 17.09.2009

Мнениеот vanko99 » 18 сеп 2009 01:21

kolovati написа:Уценки на играчите по десетобалната система

Петков 10. Перфектен.

Бензукан 9. Справи се с Пирес направи малко грешки но второто полувреме отпадна физически.

Рабех 9. Много силни намеси. Един два пъти ми настрахна косата като почваше да меша пред вратата.

Генев 9. Не се уплаши. Много добре игра.

Минев 9. Силно игра в защита включваше се и по крилото. Само той и Жо не каталясаха в края на мача.

Балтанов 8. Първото полувреме силен добре се бореше. Второто полувреме изплези езика направи много грешки. Трябва му физическа подготовка и ще се наложи.

Бардон 8. Като Лъчо.

Дарко 9. Пипа топката вцентъра. Дано се управи за мача в неделя.

Жо 9. Много тича помагаше и на Минев. Не каталяса. Няколко пъти размина десното им бекче дето им е капитан.

Хичо 7. Един добър пробив. Помагаше на Бензукан в защита но второто полувреме му сварши въздуха и сбарка много топки. От него трагна контраатаката за гола Ратко требваше да го смени по рано като го видя че му се схфащат краката от умора.

Христов 7. Този път не изплю положения покриваше пръв испанците да не изнасат бързо топката но и с нищо не се отличи.

Ама ти сериозно ли? :o
Като ти гледам оценките излиза, че всички са играли страхотно и са отнесли Виляреал поне с 3 гола разлика... :roll:

Потребителски аватар
Haris
Мнения: 51
Регистриран на: 15 юни 2008 10:31
Контакти:

Re: Виляреал - Левски (ОФИЦИАЛНА ТЕМА) - 17.09.2009

Мнениеот Haris » 18 сеп 2009 01:25

Левски преди някоклко години за 2 минути правеше по 15 паса!Задържаше топката,убиваше темпото и печелеше.Но за да се направи това се изисква физическа подготовка.А днес на 60 минута издъхнаха всички!

kolovati
Мнения: 65
Регистриран на: 15 сеп 2009 03:06
Контакти:

Re: Виляреал - Левски (ОФИЦИАЛНА ТЕМА) - 17.09.2009

Мнениеот kolovati » 18 сеп 2009 01:27

vanko99 написа:
kolovati написа:Уценки на играчите по десетобалната система

Петков 10. Перфектен.

Бензукан 9. Справи се с Пирес направи малко грешки но второто полувреме отпадна физически.

Рабех 9. Много силни намеси. Един два пъти ми настрахна косата като почваше да меша пред вратата.

Генев 9. Не се уплаши. Много добре игра.

Минев 9. Силно игра в защита включваше се и по крилото. Само той и Жо не каталясаха в края на мача.

Балтанов 8. Първото полувреме силен добре се бореше. Второто полувреме изплези езика направи много грешки. Трябва му физическа подготовка и ще се наложи.

Бардон 8. Като Лъчо.

Дарко 9. Пипа топката вцентъра. Дано се управи за мача в неделя.

Жо 9. Много тича помагаше и на Минев. Не каталяса. Няколко пъти размина десното им бекче дето им е капитан.

Хичо 7. Един добър пробив. Помагаше на Бензукан в защита но второто полувреме му сварши въздуха и сбарка много топки. От него трагна контраатаката за гола Ратко требваше да го смени по рано като го видя че му се схфащат краката от умора.

Христов 7. Този път не изплю положения покриваше пръв испанците да не изнасат бързо топката но и с нищо не се отличи.

Ама ти сериозно ли? :o
Като ти гледам оценките излиза, че всички са играли страхотно и са отнесли Виляреал поне с 3 гола разлика... :roll:


Да не сме играли сас Своге та да ги отнесеме. Ако и тримата ни централни халфа не беха каталясали второто полувреме можеше да издрапаме нещо. Първото полувреме беше равностойно. Колкото можахме играхме ама ония са много добри.

THE G.A.M.E
Мнения: 49954
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Виляреал - Левски (ОФИЦИАЛНА ТЕМА) - 17.09.2009

Мнениеот THE G.A.M.E » 18 сеп 2009 01:30

Какво да пиша за мача.......впечатления от играта на Левски ? Ама те нашите играха ли......или май само гледаха ? Иначе браво.....едно почти перфектно първо полувреме за "Сините" .....но това се дължеше на подценяване от страна на Виляреал ! През това първо полувреме, определено ги изпуснахме ! През второто, за съжеление, испанците се усетиха, че няма как да спечелят лесно.....и се натегнаха. И тогава пролича, просто ужасяващата разлика в класите ! А ако беше нормален терена......направо не ми се мисли ! Аз немога да бъда доволен от такава игра на Левски.....не може да минем центъра, само 7-8 пъти за цял мач......а през второто полувреме, нашите почти не излязоха от наказателното си поле. Да, някои отбори играят доста защитно......но това нашето беше............честно ви казвам, предпочитам да бяхме загубили с 3- 4:0 но да имахме положения, удари, мелета.....поне някакво напрежение да бяхме създали в наказателното им поле........и ето, точно на това 0:1 с което загубихме, му се вика - грозна загуба ! Кофти ми е, и съм бесен от безсилието на Левски.....но реално погледнато, нашите дадоха всичко от себе си.....не съм доволен , но немога да им се сърдя ! Виляреал дори с 50 - 60 % от възможностите си, се оказа прекалено силен за Левски.......... :(
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
ehh
Мнения: 7838
Регистриран на: 20 окт 2008 12:06
Контакти:

Re: Виляреал - Левски (ОФИЦИАЛНА ТЕМА) - 17.09.2009

Мнениеот ehh » 18 сеп 2009 01:31

Haris написа:Левски преди някоклко години за 2 минути правеше по 15 паса!Задържаше топката,убиваше темпото и печелеше.Но за да се направи това се изисква физическа подготовка.А днес на 60 минута издъхнаха всички!

Как няма да издъхнат?
Какви са тези физически подготовки по средата на сезона? Това го няма никъде.
Но конкретно за този мач не мисля, че Левски са отпаднали, кой знае колко физически. Виляреал просто заигра по-бързо.
Sisi 1914 написа:Посветих 1 кючек, на футболистите на Левски!

Sisi 1914 написа:Кашчей, не ми лази по-нервичките!

vesodoc
Мнения: 606
Регистриран на: 14 авг 2008 00:08
Контакти:

Re: Виляреал - Левски (ОФИЦИАЛНА ТЕМА) - 17.09.2009

Мнениеот vesodoc » 18 сеп 2009 03:01

Само да се включа и аз в хора на обърканите левскари. Да, момчетата играха добре за по принцип. Ако беше приятелски мач или някакъв бенефис. Така или иначе точки се дават при равен или победа. Е, в някои случаи се гледа и головата разлика, но за да се стигне дотам, трябва да има поне няколко натрупани точки.
На мен лично ми омръзна геройски да падаме. Все едно сме Сан Марино и всеки равен резултат за нас е геройска победа и историческо събитие.
За кво изобщо играем в тия групи??? Искам да ви попитам, защото ми е болно вече толкова години едно и също, та ето няколко въпроса, на които не мога да намеря отговор:

1. Защо в Левски винаги (отпреди времето на Барзов и Руси Гочев) средният ръст винаги е 160 см ???? Беше трогателно как Жо скача за топката ...Еми колко пъти го отнасяха само с леко побутване по рамото...Успявахме да се преборим може би само за 10 % от първа топка при шут от вратарското поле към центъра, 1: 10.

2. Защо НИКОЙ НЕ ГИ УЧИ ДА СТРЕЛЯТ ОТДАЛЕЧ ????? Никой!!!! На мешане всички са богове, ама това не е "На всеки лаком". Трябва да се вкарват голове!!!

Не знам с какво се сравняваме. Ако е с играта срещу буферите, ОК, направихме мача на живота си. Ако е с който и да е средноевропейски отбор - много сме зле!!!!!

Потребителски аватар
Lord VOODOO
Мнения: 1903
Регистриран на: 18 юни 2009 11:17

Re: Виляреал - Левски (ОФИЦИАЛНА ТЕМА) - 17.09.2009

Мнениеот Lord VOODOO » 18 сеп 2009 03:28

THE G.A.M.E написа:Какво да пиша за мача.......впечатления от играта на Левски ? Ама те нашите играха ли......или май само гледаха ? Иначе браво.....едно почти перфектно първо полувреме за "Сините" .....но това се дължеше на подценяване от страна на Виляреал ! През това първо полувреме, определено ги изпуснахме ! През второто, за съжеление, испанците се усетиха, че няма как да спечелят лесно.....и се натегнаха. И тогава пролича, просто ужасяващата разлика в класите ! А ако беше нормален терена......направо не ми се мисли ! Аз немога да бъда доволен от такава игра на Левски.....не може да минем центъра, само 7-8 пъти за цял мач......а през второто полувреме, нашите почти не излязоха от наказателното си поле. Да, някои отбори играят доста защитно......но това нашето беше............честно ви казвам, предпочитам да бяхме загубили с 3- 4:0 но да имахме положения, удари, мелета.....поне някакво напрежение да бяхме създали в наказателното им поле........и ето, точно на това 0:1 с което загубихме, му се вика - грозна загуба ! Кофти ми е, и съм бесен от безсилието на Левски.....но реално погледнато, нашите дадоха всичко от себе си.....не съм доволен , но немога да им се сърдя ! Виляреал дори с 50 - 60 % от възможностите си, се оказа прекалено силен за Левски.......... :(


Евала! Все пак се намери един честен левскар, който да признае нещата такива каквито са!
Бижутера написа:А и трябва да отбележим,че голяма заслуга за кацането и на нацистите на луната през 40-те години има и извънземна цивилизация,която ни дава техника и съвети,а в замяна получава жив човешки материал


:lol: :lol: :lol:

restless
Мнения: 176
Регистриран на: 18 юни 2009 13:04
Контакти:

Re: Виляреал - Левски (ОФИЦИАЛНА ТЕМА) - 17.09.2009

Мнениеот restless » 18 сеп 2009 08:52

аз само не разбрах Йовов и Симонович пипнаха ли топка?!
Христов поне покриваше, правеше фалове и скачаше за високи топки, а Йовов къв го дървеше не разбрах :(, за мен това беше безсмислена смяна, да беше усили защитата ако не друго.

Рабех игра зле - централен защитнищ няма право да "меша" така, гола падна защото Роси го надбяга, още няколко пъти се намесваше тромаво.
Хичо нищо не игра - е стара се, явно толкова си може.
Генев и Балтанов надминаха очакванията ми.
Бардон пак се видя че няма въздух за повече от 45мин
Дарко беше най в час в офанзивен план, дано не е сериозна контузията :(

Потребителски аватар
sedem_!_dva
Мнения: 1942
Регистриран на: 14 авг 2008 20:01
Skype: Абе къде е Батко(в) !?

Re: Виляреал - Левски (ОФИЦИАЛНА ТЕМА) - 17.09.2009

Мнениеот sedem_!_dva » 18 сеп 2009 09:12

Без Дарко Тасевски не трябва да излизаме на терена, всеки мач титуляр трябва да е... няколкото добри положения станаха благодарение на него. А Достанич ми пуска Йовов титуляр, Бижутеря... който не може нищо да направи... За Йовов само по 15 минути в края на мача, повече няма и нужда да стои на терена... Симонович абсолютна грешка връщането му, бавен, муден, тромав... ами на годинки си е човека, не е за такива мачове... На Лъчо и Генев трябва да им се дават много повече шансове в първенството... Шаки добре се представи... Докато не се разиграха Виляреал беше добре... :lol: Лошото е, че след като получихме гола, не знаехме как и нямахме сили да търсим изравняване... :|
NON MOLLARE MAI


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта