Висша лига (сезон 2022/2023)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13760
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Висша лига (сезон 2022/2023)

Мнениеот Red_Neck » 29 май 2023 13:40

Udoji90 написа:Честито на Лутън.

Преди малко прегледах един материал за стадиона на Лутън.
Ако тези вземат лиценз за мачове в ЕПЛ, не виждам причина повече да се базикаме с Армията и Кабриото :)
Майтапа настрана, но клуб с подобно съоръжение няма абсолютно никаква работа във Висшата лига!
Ето откъде влизат гостуващите зрители :)))
https://www.youtube.com/watch?v=uQYEt59Nye0
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43889
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Висша лига (сезон 2022/2023)

Мнениеот rhaegar » 29 май 2023 14:03

Строят нов, но ще е готов 2026-та по план.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

На линия
Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10863
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Висша лига (сезон 2022/2023)

Мнениеот ivan56 » 29 май 2023 14:55

KOPScousers написа:
drvasko98 написа:
bubka написа:Просто са ми неестествено малки на фона на Висшата Лига. Не мисля, че ще успеят да сглобят конкурентен състав. Това, което е достатъно за Чемпиъншип, рядко върши работа във ВЛ. Там всичко е и маркетинг. Кой футболист ще дойде в Лутън, вместо да отиде в Уест Хем примерно. Да не говорим за някой от топ 6. Сега бият, но...Според мен ще са боксова круша, каквато няма да сме гледали от години. Което не е добре, както за нас, така и за тях. Бих го оприличил на Ботев Пловдив и Сокол Марково да играят бараж и Сокол да водят.


Разликата между Ковънтри и Лутън като история и потенциал е като между Ботев Враца и Локо Горна примерно, в никакъв случай като между Ботев Пловдив и Сокол Марково. Борнемут и Брентфорд не са по-големи клубове от Лутън, но не виждам да са много зле в ПЛ

Недей тъй, бре. Локо Горна, оле! Ние сме голям отбор хаха. Какви легенди имаме само, ако знаеш...


Само лаик може да сравнява Локо Горна с Ботев Враца. А като фенска култура момчетата от Горна сигурно са след водещите отбори.
Супер прилична подкрепа на фона на отбора.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

zdravkos
Мнения: 1926
Регистриран на: 30 сеп 2019 01:00
Skype: LFC
Местоположение: EU
Контакти:

Re: Висша лига (сезон 2022/2023)

Мнениеот zdravkos » 29 май 2023 16:49

Red_Neck написа:
Udoji90 написа:Честито на Лутън.

Преди малко прегледах един материал за стадиона на Лутън.
Ако тези вземат лиценз за мачове в ЕПЛ, не виждам причина повече да се базикаме с Армията и Кабриото :)
Майтапа настрана, но клуб с подобно съоръжение няма абсолютно никаква работа във Висшата лига!
Ето откъде влизат гостуващите зрители :)))
https://www.youtube.com/watch?v=uQYEt59Nye0
И какво съоръжение според теб е нужно на клуб от ВЛ - като на един отбор дето е шампион и няма достатъчно фенове да си го напълни ли? И няма с кой да празнуват..
С изключение на 5-6 клуба, стадионите на отборите в Англия са допотопни и не могат да покрият никакви европейски критерии.
За Англия обаче са си ок. Мочурището на Бърнли по-добро ли е?

Изображение

Я сега преброи стадионите в Бг с осветление ;-)

П.С.
Виж къде може да играем следващия сезон :-)
https://twitter.com/stokeyyg2/status/16 ... nabB5WWOcw
ИзображениеИзображение

На линия
Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10863
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Висша лига (сезон 2022/2023)

Мнениеот ivan56 » 29 май 2023 18:45

Абе кой е тоя клуб от ВЛ, който не може да си напълни стадиона, щото гледах едни статистики за отборите, че на домакински мачове стадионите им са пълни на от 97,6- 100% Дори и за отборите от дъното на таблицата.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

zdravkos
Мнения: 1926
Регистриран на: 30 сеп 2019 01:00
Skype: LFC
Местоположение: EU
Контакти:

Re: Висша лига (сезон 2022/2023)

Мнениеот zdravkos » 29 май 2023 21:54

Шампионът от няколко години е един и същ..
Според този сайт заетостта на стадиона му е на 79 %

https://www.fussballtransfers.com/stadi ... ad-stadium

Иначе да - тенденцията от последните години при всички отбори е една и съща - възходяща продажба на абонаментни карти.
По време на сезона тези годишни карти се предоставят на туристически агенции, който съответно ги предоставят на 10-а цена. Така само от един мач се изплаща годишната такса. Това си е чист бизнес за някой "фенове"
Затова и на стадионите има много чуждестранни туристи.
Сори за офтопика.
ИзображениеИзображение

На линия
Потребителски аватар
bubka
Мнения: 9235
Регистриран на: 12 юли 2011 00:34

Re: Висша лига (сезон 2022/2023)

Мнениеот bubka » 30 май 2023 09:12

zdravkos написа:
П.С.
Виж къде може да играем следващия сезон :-)
https://twitter.com/stokeyyg2/status/16 ... nabB5WWOcw


Ей, Богу, както казва един симпатичен бивш футболен образ в България. Социалните медии са способни да закрият съвременният "прогресивен" свят ;). Цъкни в чичо Гошо за стадиона на Жалгирис ;).
[offtopic][wrapimg=]http://cdn.makeagif.com/media/3-15-2014/9rWODJ.gif[/wrapimg][/offtopic]

На линия
Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10863
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Висша лига (сезон 2022/2023)

Мнениеот ivan56 » 30 май 2023 13:46

zdravkos написа:Шампионът от няколко години е един и същ..
Според този сайт заетостта на стадиона му е на 79 %

https://www.fussballtransfers.com/stadi ... ad-stadium

Иначе да - тенденцията от последните години при всички отбори е една и съща - възходяща продажба на абонаментни карти.
По време на сезона тези годишни карти се предоставят на туристически агенции, който съответно ги предоставят на 10-а цена. Така само от един мач се изплаща годишната такса. Това си е чист бизнес за някой "фенове"
Затова и на стадионите има много чуждестранни туристи.
Сори за офтопика.


Това са пълни глупости.
По спомен за този сезон първи и втори по заетост с 99,7 бяха чуковете и свраките.
Сити около 97% и това е при всички отбори едва ли има стадион по малко от 90% пълен средно.
https://www.transfermarkt.co.uk/premier ... on_id/2022 първото което ми излиза.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

drvasko98
Мнения: 6954
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: Висша лига (сезон 2022/2023)

Мнениеот drvasko98 » 30 май 2023 17:18

Фулъм прави ли пускат на трибуните?

CSKA69
Мнения: 4480
Регистриран на: 23 ное 2012 16:35
Контакти:

Re: Висша лига (сезон 2022/2023)

Мнениеот CSKA69 » 30 май 2023 19:30

Президентът на Наполи Аурелио Де Лаурентис призна, че спряганият за фаворит за нов треньор на италианския шампион - Луис Енрике, всъщност предпочита да поеме някой отбор от Висшата лига.

“Той е чудесен треньор и се справи наистина добре в Барселона, но мисля, че предпочита Висшата лига. Не трябва да забравяме, че говорим за първенство, което е много по-привлекателно от нашето. Там има по-добри оферти. Аз само мога да му кажа, че тук храната е по-добра и че си имаме плажове, за разлика от англичаните.


Интересно кой отбор има на предвид Лучо?? От водещите отбори засега единствено Тотнъм са без наставник, но аз лично се съмнявам, че Енрике копнее от желание да им стане треньор. Погледнато обективно Луис Енрике би бил идеален заместник в случай, че Пеп Гуардиола реши да напусне Сити това лято, да речем след спечелен требъл.. Енрике би бил и добър заместник на Ерик Тен Хаг, ако при смяната на собствеността в Юнайтед изведнъж се окаже излишен в цялата схема (видяхме какво стана с Тухел в Челси при подобен развой)..
Изображение

Изображение


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 35 госта