NBA 2018-2019

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: NBA 2018-2019

Мнениеот 1982 » 15 юни 2018 00:26

[offtopic]Човече, разбирам, че се напъваш нещо да ме издразниш с това за годините, ама честно, даже в детската градина по-умни неща измисляхме. :lol: Да не говорим, че на 35 хич не се имам за стар, та да се засягам, ама ти си знаеш, като ти се занимава да опитваш, продължавай, няма лошо. :lol: :lol:[/offtopic]
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19936
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: NBA 2018-2019

Мнениеот Drunken_Master » 15 юни 2018 05:04

Даже не съм и правил подобни опити.То ти подскачаш,като ужилен щом стане дума за ЛеБрон Джеймс.Само виж с какви хора споделяш мненията си: nghcvth,дето е за психодиспансера и за две седмици може да смени всичките си отбори от НБА и този новият "колеца",дето е наясно с НБА,колкото теб...
И какво ? ЛеБрон имаше страхотен съпорт,ама ги дърпа назад,така ли...?
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
Kolec
Мнения: 541
Регистриран на: 09 фев 2010 20:35
Skype: колець
Местоположение: Димитровград
Контакти:

Re: NBA 2018-2019

Мнениеот Kolec » 15 юни 2018 08:37

Ясно, няма смисъл да се спори с теб. Ти разбираш и знаеш всичко. Лебрончо е по-добър от Джордан и Браянт взети заедно ...
..:: Tout comprende, c'est tout mepriser ::..

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19936
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: NBA 2018-2019

Мнениеот Drunken_Master » 15 юни 2018 09:51

Kolec написа:Ясно, няма смисъл да се спори с теб. Ти разбираш и знаеш всичко. Лебрончо е по-добър от Джордан и Браянт взети заедно ...

Не,не...Исая Томас е мотора на Селтикс,ама ЛеБрон го съсипа ! А Таунс ще бъде следващият ЛеБрон ! (тук поне нацели името му правилно,не е като Исая)
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: NBA 2018-2019

Мнениеот 1982 » 15 юни 2018 10:10

"Подскачам" единствено срещу безумните ти глупости и напъни. А за психодиспансера си ти, дето пишеш в 100 форума и по цял ден това "работиш" - да докажеш на света, че твоето божество, Краля на лузърите, когото редовно пребиват по финали с 0-4 и 1-4, е по-велик и по-добър от така омразния ти Джордан. :lol: :lol: И всеки, който се осмели да оспори тази чутовна глупост, става "хейтър" и не разбиращ нищо от баскетбол. :mrgreen: :lol:
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19936
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: NBA 2018-2019

Мнениеот Drunken_Master » 15 юни 2018 10:35

1982 написа:"Подскачам" единствено срещу безумните ти глупости и напъни. А за психодиспансера си ти, дето пишеш в 100 форума и по цял ден това "работиш" - да докажеш на света, че твоето божество, Краля на лузърите, когото редовно пребиват по финали с 0-4 и 1-4, е по-велик и по-добър от така омразния ти Джордан. :lol: :lol: И всеки, който се осмели да оспори тази чутовна глупост, става "хейтър" и не разбиращ нищо от баскетбол. :mrgreen: :lol:

Напротив ! И Тибериус-а,Пирин и фенчето на Мадрид смятат,че Джордан е "недостижим",но аз не споря с тях и не ги имам за "хейтъри".Защото техните постове,поне са аргументирани,за разлика от твоите.Хейтърско е да смяташ,че съотборниците на ЛеБрон в Кливланд през изминалият сезон са класни,защото ако не си хейтър,значи не разбираш нищо от баскетбол или си за черни очила...

П.С.
А за психодиспансера е човек,който всеки ден подкрепя различни отбори...Преди беше фен на Марк Селби,а от този сезон е за Марк Уилямс.Доста е странно,защото стана техен фен,след като станаха шампиони на Крусибъл.А откакто през 2015-та Уориърс станаха шампиони на НБА,той се превърна в най-големият им фен...Какво ли ни навяват подобни "метаморфози"...
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19936
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: NBA 2018-2019

Мнениеот Drunken_Master » 15 юни 2018 10:43

Между другото Крал ЛеБрон май ще преминава в Лейкърс.Ако съдим по думите на Пол Джордж,че "харесва Лейкърс и няма нищо против да играе рамо до рамо с Джеймс",както и на ЛаварБол,който потвърди,че ЛеБрон ще играе в Стейпъл Сентър.Става интереееесно ! Аз се надявах на Селтикс...
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43892
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: NBA 2018-2019

Мнениеот rhaegar » 15 юни 2018 11:01

Малко съм раздвоен. Едно привличане на Джеймс и Джордж автоматично превръща отбора в един от претендентите на Запад, но от друга страна не е ясно как ще се отрази на развитието на младоците. Да се жертва бъдещето на франчайза, в лицето на Бол, Харт, Кузма и Инграм, за да се влезе в един win now период за следващите 2-3 години, докато ГСУ все още са в прайма си, ми се вижда твърде рисково.

Е, най-добрият вариант е ЛеБрон да стане ментор на тия юнаци, които да се превърнат в следващата ЛА династия след като той се пенсионира, ама нещо не съм чак такъв оптимист.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19936
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: NBA 2018-2019

Мнениеот Drunken_Master » 15 юни 2018 11:10

rhaegar написа:Малко съм раздвоен. Едно привличане на Джеймс и Джордж автоматично превръща отбора в един от претендентите на Запад, но от друга страна не е ясно как ще се отрази на развитието на младоците. Да се жертва бъдещето на франчайза, в лицето на Бол, Харт, Кузма и Инграм, за да се влезе в един win now период за следващите 2-3 години, докато ГСУ все още са в прайма си, ми се вижда твърде рисково.

Е, най-добрият вариант е ЛеБрон да стане ментор на тия юнаци, които да се превърнат в следващата ЛА династия след като той се пенсионира, ама нещо не съм чак такъв оптимист.

Тоя Бол още ли го водите "талант" ? Процентите му миналият сезон бяха 30-30-40 ! Макар,че и Кобе беше тръгнал доста зле в началото на кариерата си..
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43892
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: NBA 2018-2019

Мнениеот rhaegar » 15 юни 2018 11:16

Но пък игра отлично в защита.

Аз не съм притеснен от не чак толкова добрия му сезон. Единственото фрапиращо беше стрелбата от фаул. Имаше постоянни контузии, едно че му се струпа страшно много напрежение, второ че играе в може би най-големия медиен ад на света, не помогна много и постоянното говорене на баща му. Все пак е само на 20, бъдещето е пред него.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 23 госта