Шампионска лига - сезон 2018/2019

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23681
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон 2018/2019

Мнениеот paceto » 02 юни 2019 23:09

kingofpop написа:Абе, верно ли са дали медал и на клетника Алберто Морено ???????????????????????????????????????? щом и тоя се води, че е взел ШЛ.....кво да говорим :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


К'во толкова изненадващо има или викаш ако вие бяхте спечелели купата медала на Томас Вермален щеше да е напълно заслужен? :lol: Морено заслужава повече медал от Вермален понеже има и не малко мачове през годините за тях за разлика от вашият хубавец, който за 5 години има 34 мача и то предимно като резерва. :mrgreen:

Да не говорим, че имате и други подобни играчи, които биха взели медал и то с по 2-3 мача за цял сезон. :lol: Това ти е поредната реакция като онова ако беше вдигнал купата онзи от Тотнъм и как си щял да го гледаш цял сезон в рекламите. :lol:

Стига вече, преглътни го. :oops: :mrgreen:

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18051
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон 2018/2019

Мнениеот kingofpop » 02 юни 2019 23:25

paceto написа:
kingofpop написа:Абе, верно ли са дали медал и на клетника Алберто Морено ???????????????????????????????????????? щом и тоя се води, че е взел ШЛ.....кво да говорим :mrgreen: :mrgreen:


К'во толкова изненадващо има или викаш ако вие бяхте спечелели купата медала на Томас Вермален щеше да е напълно заслужен? :lol: Морено заслужава повече медал от Вермален понеже има и не малко мачове през годините за тях за разлика от вашият хубавец, който за 5 години има 34 мача и то предимно като резерва. :mrgreen:

Да не говорим, че имате и други подобни играчи, които биха взели медал и то с по 2-3 мача за цял сезон. :lol: Това ти е поредната реакция като онова ако беше вдигнал купата онзи от Тотнъм и как си щял да го гледаш цял сезон в рекламите. :lol:

Стига вече, преглътни го. :oops: :mrgreen:


човек......Алберто Морено....Вермаелен не е толко некадърен, стига :mrgreen: :mrgreen:
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23681
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон 2018/2019

Мнениеот paceto » 02 юни 2019 23:27

Да бе хич не е затова се чудите къде да го пратите и като чуете името му се кръстите по 3 пъти. :lol:
Морено дори в Севиля беше един от най добрите им играчи и после в Англия през първите си 2-3 сезона държа добро ниво.

Не знам каква е причината миналата година да има само 2 мача. :roll:

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43876
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон 2018/2019

Мнениеот rhaegar » 02 юни 2019 23:29

Освен че е ужасно некадърен, друга причина няма. Клоп го замрази след оня финал за ЛЕ със Севиля, дето Морено му загуби собственоръчно.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

На линия
Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23313
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон 2018/2019

Мнениеот Thsmith » 02 юни 2019 23:41

paceto написа:Да бе хич не е затова се чудите къде да го пратите и като чуете името му се кръстите по 3 пъти. :lol:
Морено дори в Севиля беше един от най добрите им играчи и после в Англия през първите си 2-3 сезона държа добро ниво.

Не знам каква е причината миналата година да има само 2 мача. :roll:

Че е един от най-некадърните леви бекове. Нз за кво ниво говориш, но аз не си спомням дори един приличен мач на този човек за Ливърпул. Не случайно даже Милнър го направиха ляв бек само и само да не трябва да го пускат :lol:
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23681
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон 2018/2019

Мнениеот paceto » 02 юни 2019 23:44

Имам спомени от това, което гледах в първите му 2 сезона най вече в първият, че не играеше лошо. Следях го понеже по това време и ние го искахме, ама после се отказахме и той замина за Англия.

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон 2018/2019

Мнениеот Furious_Monk » 03 юни 2019 00:16

Паце, какви неща говориш бе човек. Морено беше ужасен още в Севиля и се чудех какво точно намериха Ливърпул в него, че да го привлекат.

Може да е имал някакви отделни проблясъци, но цялостното му ниво никога не е било особено впечатляващо( много меко и дипломатично казано).
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
KOPScousers
Мнения: 6127
Регистриран на: 16 дек 2013 22:24
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон 2018/2019

Мнениеот KOPScousers » 03 юни 2019 00:36

paceto написа:Имам спомени от това, което гледах в първите му 2 сезона най вече в първият, че не играеше лошо. Следях го понеже по това време и ние го искахме, ама после се отказахме и той замина за Англия.

Има точно един добър мач за Ливърпул, и то още втория му за отбора... Помня, че дебютира срещу Сити и загубихме 1:3 на Етихад, като не съм сигурен 1 или 2 от головете паднаха по негова вина тогава. След това изигра приличен мач и дори вкара доста впечатляващ гол при победата с 0:3 над Тотнъм и дотам. Следващия сезон както стана на въпрос загуби собственоръчно финала на ЛЕ и се наложи да пускаме Милнър ляв бек за целия сезон 16/17. Не знам защо в началото на миналия сезон Клоп се пробва да го наложи отново, въпреки че тъкмо беше купил Робо, но се радвам, че сравнително рано се усети и наложи шотландеца. От всички играчи на Ливърпул вмомента, от Морено най-много ме е страх и изтръпвам винаги, когато го видя в игра (добре, че не се случва често). Общо взето беше един от най-активните по време на празненствата, което е малко нагло дори, с оглед факта, че приносът му за този трофей е изцяло нулев. Но пък нека се радва, едва ли ще спечели някога друг трофей от такова значение. :oops:
Los Che написа:Цар Поп може да си снима извлечението от банковата сметка, нали печели 1000 пъти повече от нас нисшите.
:mrgreen:
[center][wrapimg=]https://64.media.tumblr.com/a41d2b9b2ef5da9269e970939b73eb12/fba1847d5f32aa89-b3/s400x600/b801d85a34567902da1b9c5a80dc6f6c37c40ad8.gif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23681
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон 2018/2019

Мнениеот paceto » 03 юни 2019 00:42

Като е такова дърво защо стои 5 години при вас и не сте го пуснали поне под наем. :roll:
Сега гледам, че договора му е до 30 юни 2019 и вероятно ще замине някъде без пари, а може да се върне дори в Севиля.

На линия
Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23313
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон 2018/2019

Мнениеот Thsmith » 03 юни 2019 00:59

paceto написа:Като е такова дърво защо стои 5 години при вас и не сте го пуснали поне под наем. :roll:
Сега гледам, че договора му е до 30 юни 2019 и вероятно ще замине някъде без пари, а може да се върне дори в Севиля.

Вероятно няма толкова глупав човек като Роджърс, който да го иска в отбора си. Отборите за които става пък са прекалено бедни да си позволят заплатата му...
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 23 госта