ППЛ XVI кръг: ЦСКА София - Ботев Пловдив |18.11| 15:00ч.

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: ППЛ XVI кръг: ЦСКА София - Ботев Пловдив |18.11| 15:00ч.

Мнениеот Sisi 1914 » 13 ное 2017 10:45

kamilata3 написа:3:0 Кубемба и Меркадо,те да се разберат кой ще вкара два.

Няма да се разсърдя и един от двамата да отбележи хетрик.
:P
Левски завинаги в моето сърце![

Потребителски аватар
sss1912
Мнения: 389
Регистриран на: 03 окт 2017 11:26
Контакти:

Re: ППЛ XVI кръг: ЦСКА София - Ботев Пловдив |18.11| 15:00ч.

Мнениеот sss1912 » 13 ное 2017 10:58

Познавайки ината на нашият "треньор"да започва всеки мач с трима по-малко(Меледже,Серкан и Крум Стоянов),всяка загуба с под 3:0 ще е небивал успех за нас.Усилията и таланта на Тошко,Виана,Балтанов и Ндонгала едва ли ще компенсират некадърността на тези тримата,абсолютната неорентираност на Терзиев,наказанието на Димов и треньорската несъстоятелност.

gihuelo
Мнения: 5680
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: ППЛ XVI кръг: ЦСКА София - Ботев Пловдив |18.11| 15:00ч.

Мнениеот gihuelo » 13 ное 2017 11:07

sss1912 написа:Познавайки ината на нашият "треньор"да започва всеки мач с трима по-малко(Меледже,Серкан и Крум Стоянов),всяка загуба с под 3:0 ще е небивал успех за нас.Усилията и таланта на Тошко,Виана,Балтанов и Ндонгала едва ли ще компенсират некадърността на тези тримата,абсолютната неорентираност на Терзиев,наказанието на Димов и треньорската несъстоятелност.

Знаеш ли дали Минев и Панов са излекувани?

Потребителски аватар
sss1912
Мнения: 389
Регистриран на: 03 окт 2017 11:26
Контакти:

Re: ППЛ XVI кръг: ЦСКА София - Ботев Пловдив |18.11| 15:00ч.

Мнениеот sss1912 » 13 ное 2017 11:12

gihuelo написа:
sss1912 написа:Познавайки ината на нашият "треньор"да започва всеки мач с трима по-малко(Меледже,Серкан и Крум Стоянов),всяка загуба с под 3:0 ще е небивал успех за нас.Усилията и таланта на Тошко,Виана,Балтанов и Ндонгала едва ли ще компенсират некадърността на тези тримата,абсолютната неорентираност на Терзиев,наказанието на Димов и треньорската несъстоятелност.

Знаеш ли дали Минев и Панов са излекувани?

В Петък на учебната игра срещу деветнайските ги нямаше,не бяха и на тренировката на титулярите.Надявам се до мача да вдигнат поне единият.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12241
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: ППЛ XVI кръг: ЦСКА София - Ботев Пловдив |18.11| 15:00ч.

Мнениеот TristaNNN » 13 ное 2017 14:38

5-0 е моята прогноза - жълтите никога не са се напрягали на стадион Народна армия.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]


Потребителски аватар
kamenitza
Мнения: 310
Регистриран на: 24 яну 2009 17:09
Контакти:

Re: ППЛ XVI кръг: ЦСКА София - Ботев Пловдив |18.11| 15:00ч.

Мнениеот kamenitza » 13 ное 2017 16:35

sss1912 написа:Познавайки ината на нашият "треньор"да започва всеки мач с трима по-малко(Меледже,Серкан и Крум Стоянов),всяка загуба с под 3:0 ще е небивал успех за нас.Усилията и таланта на Тошко,Виана,Балтанов и Ндонгала едва ли ще компенсират некадърността на тези тримата,абсолютната неорентираност на Терзиев,наказанието на Димов и треньорската несъстоятелност.

Ей гьонсурат, за коя треньорска несъстоятелност говориш, за тази която ти донесе две купи след над 30г. ли?
За мача: 2:1, 3:1 щото толкова си можем без основният ни ЦЗ

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: ППЛ XVI кръг: ЦСКА София - Ботев Пловдив |18.11| 15:00ч.

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 13 ное 2017 16:56

hydetoshi написа:ЦСКА ще спечели трудно. Напълно в духа на съвременния футбол. 1:0
Всеки път като се сетя за български мач,българско първенство и въобще български футбол,ми става тъжно ,че сме далеч от истината. И в същото време виждаме как играта умира бавно, и сигурно и то пред очите ни. Не е нужно да си супер разбирач за да го видиш и усетиш. Само вижте баражите за СП:
Хондурас -Австралия 0:0
Нова Зеландия - Перу 0:0
Дания - Ирландия 0:0
Швейцария- С.Ирландия 0:0
Гърция - Хърватия 0:0
Единствено засега голове имаше в мачовете:
С.Ирландия - Швейцария 1:0 (след несъществуваща дузпа)
Швеция - Италия 1:0 (удар и рикошет)
Само в мача Хърватия - Гърция имаше явно неравенство в силите,което помогна за хандбалното 4:1
Човек може да се отчае.

1. За "български мач, българско първенство и въобще български футбол" съм напълно съгласен с теб - и на мен ми става тъжно, затова аз почти не гледам мачове на български отбори. Ще пропусна и този... 8-)
2. Играта не умира, но се изражда заради многото пари, които убиват спортното начало и романтиката в нея.
3. Понякога един мач, завършил 0:0 е много по-интересен от мач, завършил с "хандбалното" 4:1. Например в мача Швейцария - Северна Ирландия имаше доста силен заряд, интересни положения и борба до последния сигнал на съдията, а ако героят от първия мач - Родригес в края на втория не беше избил една топка от голлинията (Зомер беше безпомощен), драмата щеше да бъде пълна. :)
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

Skywalker
Мнения: 988
Регистриран на: 02 юли 2016 16:13
Контакти:

Re: ППЛ XVI кръг: ЦСКА София - Ботев Пловдив |18.11| 15:00ч.

Мнениеот Skywalker » 13 ное 2017 17:11

Като прогнозирате, кой ще може да вкара, при отсъствието на Каранга, защо не споменавате и Тиаго Родригес ? От него винаги може да се очаква !

Потребителски аватар
sss1912
Мнения: 389
Регистриран на: 03 окт 2017 11:26
Контакти:

Re: ППЛ XVI кръг: ЦСКА София - Ботев Пловдив |18.11| 15:00ч.

Мнениеот sss1912 » 13 ное 2017 17:34

kamenitza написа:
sss1912 написа:Познавайки ината на нашият "треньор"да започва всеки мач с трима по-малко(Меледже,Серкан и Крум Стоянов),всяка загуба с под 3:0 ще е небивал успех за нас.Усилията и таланта на Тошко,Виана,Балтанов и Ндонгала едва ли ще компенсират некадърността на тези тримата,абсолютната неорентираност на Терзиев,наказанието на Димов и треньорската несъстоятелност.

Ей гьонсурат, за коя треньорска несъстоятелност говориш, за тази която ти донесе две купи след над 30г. ли?
За мача: 2:1, 3:1 щото толкова си можем без основният ни ЦЗ

Двете купи ги донесоха Чворович,Панов,Генев,Димов,Балтанов,КОСОКО,НЕДЕЛЕВ,ВУТОВ......В тези мачове,с тази игра на тези футболисти,треньор можеше да бъде и такъв футболен лаик като теб.И това е доказателство,че МОЖЕМ.


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта