Първа Професионална Футболна Лига - сезон 2017/2018

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Surnogu4a
Мнения: 10
Регистриран на: 16 мар 2018 15:26

Re: Скъпи "наследници"

Мнениеот Surnogu4a » 16 мар 2018 16:53

Сега се напъвате, като гладен на сране да сте ЦСКА! Петричев ви го каза: Когато ЛЕВСКИ и другите ви признаят - тогава!
ЦСКА - София не е това ЦСКА, на което аз съм бил привърженик, а една бутафория, сурогат.

kamilata3
Мнения: 687
Регистриран на: 19 май 2010 09:50
Контакти:

Re: Скъпи "наследници"

Мнениеот kamilata3 » 16 мар 2018 16:57

Тук емблемата не се купува от някой случаен ,купува си се от стария собственик,затова ти говорят за правоприемственост,то е ясно ,че ако ти си направиш отбор и играеш на село и ЦСКА да го кръстиш все тая ще си си ЦСКА от твоето си село,когато феновете не са зад теб,стадиона не е твоя.
Eminem написа:
Срам е този евроидиот ФК Левски! Време е да ни закриват или да ни забранят да играем в ЕКТ

kamilata3
Мнения: 687
Регистриран на: 19 май 2010 09:50
Контакти:

Re: Скъпи "наследници"

Мнениеот kamilata3 » 16 мар 2018 16:59

Какво ми цитираш тоя пумпал,той като какъв се явява,а когато цитираме БФС ,че вземем ли емблемата сме правоприемници на ЦСКА се пенявите ,че не е така,но когато вашия гуру каже нещо и всички му се кланяте.
Eminem написа:
Срам е този евроидиот ФК Левски! Време е да ни закриват или да ни забранят да играем в ЕКТ

Потребителски аватар
Странджата
Мнения: 3969
Регистриран на: 07 дек 2009 21:29
Контакти:

Re: двугърбия дългоушко

Мнениеот Странджата » 16 мар 2018 17:06

Дружеството ли е собственик на отбора или отбора е собственик на дружеството. Ако фалира дружеството, ще остане ли правно отборът хикс, ако е част от предмета му на дейност и ако никой не го откупи. Ако друго дружество с подобен предмет на дейност си кръсти отбора хикс-тире зет, отборът хикс-тире зет отборът хикс ли е ( на фалиралото дружество). Ако следвам парадигмата на твоите примерите - като изчезнеш ти от този форум, ще останат ли твоите мъдрости? А ако се появи крокодил 3 и започне да ръси своите мъдрости, колко души ще ги припознаят като твои, защото са с подобно на твоите интелектуално качество?

zaleza1234
Мнения: 196
Регистриран на: 01 сеп 2014 14:00
Контакти:

Re: Скъпи "наследници"

Мнениеот zaleza1234 » 16 мар 2018 17:18

Surnogu4a написа:Сега се напъвате, като гладен на сране да сте ЦСКА! Петричев ви го каза: Когато ЛЕВСКИ и другите ви признаят - тогава!


Умолявам те, в 11:00 тази неделя ще съм на дървеното на Иван Асен, няма да съм само аз, разбира се. Заповядай, ела да ни разясниш, кои сме :lol: :lol: . Само едно ще ти кажа, ЦСКА ще умре едва когато и сърцето ми спре....а за твоето мнение....ще направя едно движение с което парче месо ще мине от ляво в дясно, ако ме разбираш.

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: двугърбия дългоушко

Мнениеот Кашчей » 16 мар 2018 17:51

Странджата написа:Дружеството ли е собственик на отбора или отбора е собственик на дружеството. Ако фалира дружеството, ще остане ли правно отборът хикс, ако е част от предмета му на дейност и ако никой не го откупи. Ако друго дружество с подобен предмет на дейност си кръсти отбора хикс-тире зет, отборът хикс-тире зет отборът хикс ли е ( на фалиралото дружество). Ако следвам парадигмата на твоите примерите - като изчезнеш ти от този форум, ще останат ли твоите мъдрости? А ако се появи крокодил 3 и започне да ръси своите мъдрости, колко души ще ги припознаят като твои, защото са с подобно на твоите интелектуално качество?


Странджа, ти не разбираш-това е отборът на ЦСКА, но с нова фирма на управление. Така и не разбрахме, след като отборът може да си сменя произволно дружеството, което го администрира, защо им беше чак до Ловеч да ходят, а не си взеха за администриращо дружество Топлофикация или Софийска вода. Не пожелаха и Нове холдинг, не пожелаха и Ефбет, а точно и само Литекс-Ловеч. А приказката, че емблемата я бил купувал старият собственик на ЦСКА направо кърти. Не знаех, че фирмата "Ред енимълс" е била старият собственик на ЦСКА :mrgreen: :mrgreen:
Тия "гении" така и не разбраха, че ако няма дружество-няма и отбор със същото име. Били ЦСКА, обаче ще купуват активите на ЦСКА-тази логика ми е направо по-убийствена и от женска :mrgreen:
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Първа Професионална Футболна Лига - сезон 2017/2018

Мнениеот 1982 » 16 мар 2018 20:15

GOLEADOR написа:Този Дунав не е ново дружество и са същите като нас.


Напротив, ново е. И е създадено в Русе.

Вие не сте ново дружество, вие сте Литекс Ловеч, който просто си смени името и адреса - от Ловеч в София. Факт. Неоспорим факт. Точка.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Скъпи "наследници"

Мнениеот 1982 » 16 мар 2018 20:17

kamilata3 написа:Тук емблемата не се купува от някой случаен ,купува си се от стария собственик,затова ти говорят за правоприемственост,то е ясно ,че ако ти си направиш отбор и играеш на село и ЦСКА да го кръстиш все тая ще си си ЦСКА от твоето си село,когато феновете не са зад теб,стадиона не е твоя.


Нищо подобно - купува се от една куха фирма, не че и ще бъде купена де ...... тия 8 милиона ще се дадат, ама в някой друг живот ....
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

kamilata3
Мнения: 687
Регистриран на: 19 май 2010 09:50
Контакти:

Re: Скъпи "наследници"

Мнениеот kamilata3 » 16 мар 2018 20:44

1982 написа:
kamilata3 написа:Тук емблемата не се купува от някой случаен ,купува си се от стария собственик,затова ти говорят за правоприемственост,то е ясно ,че ако ти си направиш отбор и играеш на село и ЦСКА да го кръстиш все тая ще си си ЦСКА от твоето си село,когато феновете не са зад теб,стадиона не е твоя.


Нищо подобно - купува се от една куха фирма, не че и ще бъде купена де ...... тия 8 милиона ще се дадат, ама в някой друг живот ....


Ясно ти знаеш коя фирма каква е,а за парите ако се дадат ще се извиниш ли на всички армейци за глупостите които не си спрял да ръсиш.
Eminem написа:
Срам е този евроидиот ФК Левски! Време е да ни закриват или да ни забранят да играем в ЕКТ

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: Първа Професионална Футболна Лига - сезон 2017/2018

Мнениеот GOLEADOR » 16 мар 2018 20:49

1982 написа:
GOLEADOR написа:Този Дунав не е ново дружество и са същите като нас.


Напротив, ново е. И е създадено в Русе.

Вие не сте ново дружество, вие сте Литекс Ловеч, който просто си смени името и адреса - от Ловеч в София. Факт. Неоспорим факт. Точка.

Колко "ново е" това дружество?И как става наследник на Дунав?Какво пишеше в официалния сайт на русенци,а?Дунав е възстановен след неформално обединение на юношите на фалиралия Дунав и Дунав 2010.Щом припознаваш този Дунав за Дунав си ми ясен.Теб не те интересува правдата а само възможността да плюнеш по ЦСКА!Щото ако ние бяхме постъпили като Дунав сега щеше да ни сипваш обилно как сме постъпили ... ( и пак същите писания за ЦСКА дето си ги писал до сега). ;)


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 24 госта