Първа Професионална Футболна Лига - сезон 2017/2018

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Ozzimozzi
Мнения: 7120
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: Първа Професионална Футболна Лига - сезон 2017/2018

Мнениеот Ozzimozzi » 15 мар 2018 22:20

1982 написа:
Ozzimozzi написа:
1982 написа:Ами според оправданието на тези от "дисциплинарната" комисия, така излиза ...... Каранга може и човек да убие на терена, но ако делегатът и/или съдията не го напишат в доклада си, то това не се е случило очевидно и те не го разглеждат. :lol: :lol:

То и ти може да убиеш човек, но ако никой не го "напише" да си живуркаш безнаказано. Стига простотии! За жеста на Каранга е смешно да се плаче! Аз лично бих желал да го виждам по-често този жест! :)


Аме явно не е смешно, защото днес ЛФС са наказали ........ делегата, защото не го е описал. :lol: :lol: С което потвърждават, че такъв жест е имало и не е нещо безобидно, само че интересно, че Каранга си остава ненаказан ..... хем ЛФС признават наличието на обиден жест, хем не наказват автора му.

Не съм разбрал да е наказан, а май е в бъдеще време. За мен е смешно да се търси под вола теле точно в този жест на Каранга. Обиден може да е за тези, които стискат палци ЦСКА да губи точки. На мен лично ми достави удоволствие и бих желал да го видя още много пъти. ;)
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Първа Професионална Футболна Лига - сезон 2017/2018

Мнениеот Кашчей » 15 мар 2018 22:37

Ozzimozzi написа:
1982 написа:
Ozzimozzi написа:
1982 написа:Ами според оправданието на тези от "дисциплинарната" комисия, така излиза ...... Каранга може и човек да убие на терена, но ако делегатът и/или съдията не го напишат в доклада си, то това не се е случило очевидно и те не го разглеждат. :lol: :lol:

То и ти може да убиеш човек, но ако никой не го "напише" да си живуркаш безнаказано. Стига простотии! За жеста на Каранга е смешно да се плаче! Аз лично бих желал да го виждам по-често този жест! :)


Аме явно не е смешно, защото днес ЛФС са наказали ........ делегата, защото не го е описал. :lol: :lol: С което потвърждават, че такъв жест е имало и не е нещо безобидно, само че интересно, че Каранга си остава ненаказан ..... хем ЛФС признават наличието на обиден жест, хем не наказват автора му.

Не съм разбрал да е наказан, а май е в бъдеще време. За мен е смешно да се търси под вола теле точно в този жест на Каранга. Обиден може да е за тези, които стискат палци ЦСКА да губи точки. На мен лично ми достави удоволствие и бих желал да го видя още много пъти. ;)


Как ли щеше да го приемеш, ако Моци го направи на БА, след победа?
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Първа Професионална Футболна Лига - сезон 2017/2018

Мнениеот 1982 » 15 мар 2018 23:34

GOLEADOR написа:
1982 написа:
kamilata3 написа:Имаш ли доказателства или са само провидения при теб.


Да, имам доказателства, че не сте ЦСКА, а един друг клуб ....

http://bfunion.bg/uploads/%20%D0%A6%D0%A1%D0%9A%D0%90%20-%20%D0%A1%D0%9E%D0%A4%D0%98%D0%AF%202016-2017.pdf

По-голямо доказателство от документа, с който практикувате професионален футбол, няма как да има ....

Но това не ти попречи да припознаеш 2010 за Дунав?Те с какъв лиценз играят,на Дунав или 2010?Двойният стандарт в действие.М дааааа... :o


Със сигурност не са Доростол, сменил си името на Дунав-Русе и преместил се от Силистра в Русе ...... този Дунав е ново дружество, не са мошеници и престъпници като вас. ;)
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Първа Професионална Футболна Лига - сезон 2017/2018

Мнениеот 1982 » 15 мар 2018 23:37

Ozzimozzi написа: На мен лично ми достави удоволствие и бих желал да го видя още много пъти. ;)


А достави ли ти удоволствие, когато Гонзо показваше "каране на ски" към публиката на ЦСКА след поредния си гол ??? Сигурно си и наби една от кеф, явно те радват подобни жестове на "уважение" .....
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: Първа Професионална Футболна Лига - сезон 2017/2018

Мнениеот GOLEADOR » 16 мар 2018 01:41

1982 написа:
GOLEADOR написа:
1982 написа:
kamilata3 написа:Имаш ли доказателства или са само провидения при теб.


Да, имам доказателства, че не сте ЦСКА, а един друг клуб ....

http://bfunion.bg/uploads/%20%D0%A6%D0%A1%D0%9A%D0%90%20-%20%D0%A1%D0%9E%D0%A4%D0%98%D0%AF%202016-2017.pdf

По-голямо доказателство от документа, с който практикувате професионален футбол, няма как да има ....

Но това не ти попречи да припознаеш 2010 за Дунав?Те с какъв лиценз играят,на Дунав или 2010?Двойният стандарт в действие.М дааааа... :o


Със сигурност не са Доростол, сменил си името на Дунав-Русе и преместил се от Силистра в Русе ...... този Дунав е ново дружество, не са мошеници и престъпници като вас. ;)

Този Дунав не е ново дружество и са същите като нас.Дали са се преместили от Доростол,нима ако ЦСКА бе възроден от "Септември" София ти нямаше да плюеш пак по ЦСКА?Или щом са се казвали Дунав могат да претендират за историята на Дунав?Ми защо не го направиха докато Дунав играеха в Б група,а те в долните дивизии?За преименуването на Дунав от Дунав 2010 на Дунав Русе трябва да питаш УЕФА - защо ги изписва като Дунав,а тук ползват лиценза на Дунав 2010,с една дума двоен стандарт!Интересно защо Дунав 2010 не са смешници и престъпници?Дали са платили дълговете на Дунав или емблемата на Дунав за да я ползват?Толкова по въпроса и да е ясно,че плюеш по ЦСКА само от омраза,не ти пука за това кой какъв е стига да може да плюнеш по ЦСКА - ЖАЛКА ИСТОРИЯ!!!

kamilata3
Мнения: 687
Регистриран на: 19 май 2010 09:50
Контакти:

Re: Първа Професионална Футболна Лига - сезон 2017/2018

Мнениеот kamilata3 » 16 мар 2018 07:00

Ясно е ,че всички храчещи по ЦСКА са лицемери,когато БФС говореше неща който им харесваха ги дават за пример а сега когато казаха кой е приемник на ЦСКА ако се вземе емблемата се чудят как да овъртат и понеже нямат аргументи се почва старата песен на нов глас.
Eminem написа:
Срам е този евроидиот ФК Левски! Време е да ни закриват или да ни забранят да играем в ЕКТ

Ozzimozzi
Мнения: 7120
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: Първа Професионална Футболна Лига - сезон 2017/2018

Мнениеот Ozzimozzi » 16 мар 2018 07:04

1982 написа:
Ozzimozzi написа: На мен лично ми достави удоволствие и бих желал да го видя още много пъти. ;)


А достави ли ти удоволствие, когато Гонзо показваше "каране на ски" към публиката на ЦСКА след поредния си гол ??? Сигурно си и наби една от кеф, явно те радват подобни жестове на "уважение" .....

Никога не съм обръщал внимание на жестовете на противникови играчи след отбелязване на гол! Прекалено много се преекспонира жеста на Каранга. Та той не е заплашил никой, че ще му реже главата, а просто показа какво направи с отбора на Пирин в последната минута на мача. ;)
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

Surnogu4a
Мнения: 10
Регистриран на: 16 мар 2018 15:26

Скъпи "наследници"

Мнениеот Surnogu4a » 16 мар 2018 15:34

Петричев: Феновете на Левски ще са много в неделя, защото им е пресен споменът от четирите титли на Литекс

Ето какво е публикувал Петричев във “Фейсбук”:

“Здравейте приятели и фенове на Лудогорец! Много от вас ме питат защо не отговаряме на безкрайните лъжи и манипулации, които бълва Стойчо Стоилов. Ами много просто, ако хвърляш камък по всяко куче, което те лае, никога няма да стигнеш крайната си цел. Този господин вече толкова прекали, че съм убеден, че е омръзнал и на себе си. Очевидно е много силно желанието на шефовете на преименувания отбор да ги приемат за цесекари, но това няма как да стане с езика на омразата. Каквито искат клонки да сложат на емблемата, колкото и годишнини да се опитват да честват, те ще си останат отбора от Ловеч, който се премести в София с маркетингова цел (това не е моя излишльотина, а го написаха сами до УЕФА).

Винаги съм твърдял, че те ще станат ЦСКА едва, когато Левски и останалите отбори ги признаят. От векове се знае, че един цар става истински цар, когато го признаят съседните династии. Дотогава е обикновен самозванец. И ако в неделя има много левскари на мача, то е не защото го признават за вечно дерби, а защото им е пресен споменът от спечелването на четирите титли на Литекс. Не са кьорави как тече борбата и за петата. Каквито и алибита да се пласират по медиите.
ЦСКА - София не е това ЦСКА, на което аз съм бил привърженик, а една бутафория, сурогат.

Surnogu4a
Мнения: 10
Регистриран на: 16 мар 2018 15:26

Re: Скъпи "наследници"

Мнениеот Surnogu4a » 16 мар 2018 15:41

• 1. В България футболните отбори съществуват като търговски дружества. В този смисъл търговско дружество и футболен отбор не се различават. Когато бъде фалирано дружеството, изчезва и отборът, защото няма правна форма, в която отборът да съществува след фалита. Идентичността на един отбор се осъществява и осигурава от неговата юридическа форма на съществуване. Чрез съществуването на юридическата организация се осъществява и приемствеността между поколенията в отбора.
• 2. Закупуването на емблемата и остатъчните активи на фалираното дружество не създават правоприемственост. Който и да купи емблемата на фалирания ЦСКА, той получава само правото да използва законосъобразно тази емблема (в момента емблемата се използва незаконосъобразно, защото още не е платена, а щом не е платена значи те не са собственици на емблемата!). Като закупи и другите активи, купувачът става просто собственик на някакви вещи или права, но от това не следва универсално правоприемство! Отличията (титли, спортни успехи и др.под.) са субективни права от нематериален личен характер. С тях никой не може да се разпорежда - дори притежателят им не може да ги продава, дарява, завещава! Тези права си остават единствено за този, който ги е спечелил. Когато шампионът фалира, тогава никой не може да получи шампионската му титла! Могат да бъдат продадени купите, медалите, грамотите и т.н. но това са само предмети, но не и самите титли и отличията. Така никой не може да се нарече шампион, само защото притежава някаква купа или медал. Ако беше така, всеки ще може да си купи от аукцион медал и да казва, че той е шампион. Ето защо, 31 титли на ЦСКА си остават само статистика и никой съществуващ клуб не може да ги притежава, независимо как се нарича и независимо какво крещят феновете!

• 3. Когато един клуб промени името си, той не става друг клуб, а си остава същият, но под ново име. Ето защо, "ЦСКА-СОФИЯ" е всъщност Литекс - защото на 02.06.2016 г. Литекс вписа в Търговския регистър промяна на наименованието си и прие името "ЦСКА-СОФИЯ". Така "ЦСКА-СОФИЯ" е носител на 4 бр. титли.

• 4. "ЦСКА-СОФИЯ" е клуб, който през тази година следва да чества своята 96 годишнина (създаден през 1921 г., първоначално е създаден под името „Хисаря“, през 1957 г. става "Кърпачев", през 1979 г. приема името "Осъм". В началото на 90-те години приема името на спонсора си и става "ЛЕКС". От 1995 г. получава името "Литекс". След това за кратко е "Ловеч" и отново става "Литекс". На 02.06.2016 г. точно в 13 ч. 51 мин. и 57 сек. клубът получава наименованието "ЦСКА-СОФИЯ" и променя седалището и адреса си на управление в гр. София, бул. "Драган Цанков" № 3).

• 5. От сезон 2017/2018 г. във Втора лига се състезава клуб с наименование "Литекс", Ловеч. Този клуб е създаден през 2016 г. и няма нищо общо с Литекс (носител на 4 титли). За да започне участие не от окръжните групи, новият Литекс на 15.08.2016 г. закупи лиценза на "Ботев" Луковит.
Последна промяна от Surnogu4a на 16 мар 2018 16:57, променено общо 1 път.
ЦСКА - София не е това ЦСКА, на което аз съм бил привърженик, а една бутафория, сурогат.

kamilata3
Мнения: 687
Регистриран на: 19 май 2010 09:50
Контакти:

Re: Скъпи "наследници"

Мнениеот kamilata3 » 16 мар 2018 16:43

Как да не се различават дружеството и отбора,бях писал в една тема ако фирмата ми фалира и изчезне и аз ли изчезвам.Дружеството ли играе на терена а феновете какво са актив към това дружество,трябва да има дружество защото няма как да изпълняваш функциите на една фирма,но реално не дружеството изпълнява дейността на фирмата а хората в нея ,ако взема друга фирма и я кръстя на старата ми с едно -София и изпълнявам същата дейност и клиентите ми са същите,какво става тогава аз друг човек ли съм.Разберете феновете,отбора ,стадиона ,екипите това е ЦСКА идеята също а не някакво ЕИК.
Eminem написа:
Срам е този евроидиот ФК Левски! Време е да ни закриват или да ни забранят да играем в ЕКТ


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 16 госта