Лига Европа - сезон (2017-18)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 14924
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Лига Европа - сезон (2017-18)

Мнениеот miro_rz » 16 май 2018 23:52

Бях за ОЛ , заслужено АМ взеха мача . Голям респект за тях направиха шпалир и подкрепиха футболистите на Марсилия !
Честито на феновете на Атлетико !
Изображение

Потребителски аватар
boys85
Мнения: 4182
Регистриран на: 03 дек 2008 16:42
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Лига Европа - сезон (2017-18)

Мнениеот boys85 » 16 май 2018 23:52

Марсилия били изпратени във втора дивизия през 1993 г. заради финансови неуредици и задължения, този пиян ли е? :lol:

Потребителски аватар
ImmortaL_1000
Мнения: 3818
Регистриран на: 15 авг 2016 17:04
Контакти:

Re: Лига Европа - сезон (2017-18)

Мнениеот ImmortaL_1000 » 17 май 2018 00:12

Заслужена победа на АМ . Победиха със класата си и изиграха мача си както те искаха във първото полувреме играха затворено и със контри а втората част се откриха на атака . А ОМ играха плахо и страхливо , губеха топката АМ ги надиграваха и единствения начин да вземат топката е чрез нарушение.Е също така нямаха и късмет два пропуска ,ако ги бяха вкарали не се знаеше как ще се развие мача. Но все пак исках да спечели АМ. Честито им победата..

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 10960
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Лига Европа - сезон (2017-18)

Мнениеот Furious_Monk » 17 май 2018 00:14

Заслужена победа за Атлетико.

Французите не знаеха какво точно се опитват да направят. Вероятно излизането на Пайет изигра ключова роля, но не е естествено да търсиш своята фантазия и импровизация в играта в лицето предимно на един човек.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13720
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Лига Европа - сезон (2017-18)

Мнениеот Red_Neck » 17 май 2018 08:18

Огромна разлика в турнирната класа на двата отбора.
ОМ уж започнаха добре, но .... до първата грешка.
АМ в този си вид нямат работа в ЛЕ. Честито.
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
JackPackage
Мнения: 33787
Регистриран на: 07 апр 2010 21:11
Skype: Тц...
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: Лига Европа - сезон (2017-18)

Мнениеот JackPackage » 17 май 2018 10:25

Pragmatichen написа:Французите загубиха финала на ЕВРО 2016 от Португалия на своя земя, сега финалът за ЛЕ е пак във Франция, а единият финалист е френски.
Да загубят 2 поредни финала на своя земя и да допуснат една грешка два пъти, не ми се вярва.
И понеже във финала на ШЛ, според мен Реал отново ще бие, просто не ми се вярва финалът за Суперкупата на Европа да е между Реал и Атлетико.
Което е още един аргумент в полза на Марсилия.
Атлетико по принцип на финали в ЕКТ винаги се дънят, така, че и сега няма да е по-различно.
В другия финал, Ливърпул, колкото и да ги надъхва Клоп, нямат аргументи срещу Реал, разликата в класите на играчите е огромна. Реал елиминира ПСЖ, Ювентус и Байерн, отбори, срещу които Ливърпул не би имал никакъв шанс. От своя страна Ливърпул са на финал след елиминирането на далеееч по-скромните Порто, Ман С. и Рома.
Вярно, че на финал се случва всичко, но все пак...


Изображение

Добра логика :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Изображение
Последна промяна от JackPackage на 17 май 2018 10:33, променено общо 1 път.
delqnski47 написа:Аз лично не искам да ви наказват без публика с нашия реванш,щот ще е тъпо за нас феновете на ЦСКА да сме сами на стадиона.
onegavon написа:На Гришата и свирки ще му правим....

[center][/center]
[center][/center]

Потребителски аватар
JackPackage
Мнения: 33787
Регистриран на: 07 апр 2010 21:11
Skype: Тц...
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: Лига Европа - сезон (2017-18)

Мнениеот JackPackage » 17 май 2018 10:27

boys85 написа:Марсилия били изпратени във втора дивизия през 1993 г. заради финансови неуредици и задължения, този пиян ли е? :lol:

То този беше такъв пъпеш - толкова глупости наговори, както и ония корифеи в студиото Мишо Александров и Вили Дузпата :lol: :mrgreen: :mrgreen:

Soulen написа:Ем малко си е като чийт Атлетико да участва в такива турнири. Все едно да пуснеш прота в каменица фен купа :)

Еми някои прота от Дриша Лига може и да не я вземат Каменицата :lol: :mrgreen:
delqnski47 написа:Аз лично не искам да ви наказват без публика с нашия реванш,щот ще е тъпо за нас феновете на ЦСКА да сме сами на стадиона.
onegavon написа:На Гришата и свирки ще му правим....

[center][/center]
[center][/center]

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8885
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: Лига Европа - сезон (2017-18)

Мнениеот bilyaletdinov » 17 май 2018 12:20

Очаквано. Това е турнирът на АМ, за онзи другия трябва класа. Честита купа и успех срещу Реал/Ливърпул :)
[center][/center]

И този път ще победиш шампионе!

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7864
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: Лига Европа - сезон (2017-18)

Мнениеот doktora25 » 17 май 2018 12:29

Че е заслужена победата на Атлетико трудно някой може да го оспори, честито на феновете им. На мен специално отборът ми е симпатичен, макар и да ми се искаше испанската доминация в ЕКТ да приключи. Каузата все пак не е съвсем изгубена. Има обаче 2 важни въпроса - единият е част от другия, които ме тормозеха по време на целия финал и ще ме измъчват още седмици и месеци напред.

Първият, по-общият - какво ще бъде близкото бъдеще на отбора, най-вече от гледна точка че както испанският, така и европейският футбол имат нужда от разчупване на двуполюсния модел, а Атлетико доказаха че могат да бъдат равностойни конкуренти и е силно препоръчително да продължат да бъдат такива (разбира се относно европейския Байерн и Ювентус винаги са в сметките и моделът не е двуполюсен, но разбирате на къде бия). В този ред на мисли Диего Симеоне е задължително да остане на треньорския пост (поне докато не го поискат моите хора :lol: )

И второ, по-конкретното, но което и повече ме дразни. Гризман. Тоз човек акъл има ли ако наистина смята да поема в една определена посока за където го спрягат? Да върви в най-мразения съдийски отбор на света и да се изплюе в лицата на стотиците хиляди и милиони фенове на Атлетико, които са го боготворяли? И защо - да отиде в отбор, който неминуемо ще започне да затъва след напускането на Иниеста. Отбор с неясно бъдеще, поради политически причини. А ако случайно спечели нещо ще остане в сянката на прехвален, самозабравил се и застаряващ гном чипсоядец. За повече трофеи ли - та Атлетико за последните 8 години имат 3 европейски трофея и още 2 финала, докато другите са само с 2 и то подарени. И между другото ако остане при столичани шансът те да спечелят ШЛ и той да е с основен принос за титлата е много по-голям от другата алтернатива, въпреки съдийската мафия. По-добре е да си пръв в града, отколкото втори, трети или четвърти в гетото, та на всичкото отгоре той най-много да работи, а други да се възползват от труда му. Не го разбирам, но дано не стане, защото никой не заслужава тази предполагаема негова постъпка. Дано това са все пак гадни лъжи и спекулации. Друга работа ще е ако дойде в Байерн - да играе и взаимно да се допълват с двама негови съотборници от националния - Коман и Толисо. Докато при другите с кой - с един Умтити, който освен да плашат децата с него и да абортират невнимателните студентки при вида му за друго не става.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

fullmoon
Мнения: 123
Регистриран на: 16 май 2016 21:04
Контакти:

Re: Лига Европа - сезон (2017-18)

Мнениеот fullmoon » 17 май 2018 14:33

JackPackage написа:
boys85 написа:Марсилия били изпратени във втора дивизия през 1993 г. заради финансови неуредици и задължения, този пиян ли е? :lol:

То този беше такъв пъпеш - толкова глупости наговори, както и ония корифеи в студиото Мишо Александров и Вили Дузпата :lol: :mrgreen: :mrgreen:

....


Има Google, има и Бернар Тапи.
"This british homosexual broke the game" - един Великан.
Българите помним до вчера, някои и по-малко.


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 40 госта