Обединение,сега,веднага!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

otspace
Мнения: 11
Регистриран на: 09 юни 2016 06:59
Контакти:

Re: Обединение,сега,веднага!

Мнениеот otspace » 25 юли 2016 09:57

Толкова е гнусно че няма смисъл от коментар. За съжаление в България останаха изключително прости хора които се управляват лесно. Доказателството са хората които отидоха на стадиона в събота. Хора без морал и ценности които не държат на това което са обичали и са готови да го заменят за всеки компир които им бъде подаден. ФАКТ.

Относно младежа над мене с ФК летище си некво. Коментирай си пребоядисания отбор и не гледай в чуждата паница.

Потребителски аватар
1palq4o1
Мнения: 1648
Регистриран на: 03 фев 2011 13:19
Местоположение: СОФИЯ
Контакти:

Re: Обединение,сега,веднага!

Мнениеот 1palq4o1 » 25 юли 2016 10:00

soilwork написа:[center]ФК "Летище" няма нищо общо с ЦСКА !! Който иска да ходи да го подкрепя на Аерогарата !! АД-то умря след невнасянето на Оздравителният план на Черепа ! Има един ЦСКА и той играе в Първа Лига !!! [/center] Моралисти и бивши вече оздравители далеч от Армията !! Ще минем и без тях....




АД-то умря когато "...2.2.16.16....", а в последствие "...г-н Борисов..." взе базата от него и я даде на "...жужето...", а после "...г-н Ганчев..." и предупреди Божков да не се занимава с дружката му!
"...в България има два отбора-"Левски" и юношите на "Левски..." Рихард Езра :) :) :)


Изображение ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
ULTRA RED
Мнения: 9
Регистриран на: 07 ное 2009 22:37
Местоположение: София
Контакти:

Re: Обединение,сега,веднага!

Мнениеот ULTRA RED » 25 юли 2016 10:02

1palq4o1 написа:
ULTRA RED написа:няма как да има обединяване!!!поне за мене.на 33 години съм,а от 16 годишен ходя на мачове на ЦСКА.за какво да се обединя,С КОЙ???освен стадиона, кой с какво и кого има общо с ЦСКА???никой с нищо...колкото и да ми е гадно и да ме боли да го кажа-ЦСКА вече го няма...стига с тая пропаганда,поне аз за мене мога да кажа- фен на Литекс и Чавдар няма да ставам,най малко от морална гледна точка...но всеки сам си преценява.



Сега ще те оплюят, обругаят, ще те наричат "говедо", "предател" и т.н.


защо?не мога да си кажа мнението ли?и то не е само мое.нека всеки ме нарича както си иска.за мен това е най-голямата гавра с Българския футбол за 21 век...

ММ1914
Мнения: 2166
Регистриран на: 11 ное 2013 12:30
Контакти:

Re: Обединение,сега,веднага!

Мнениеот ММ1914 » 25 юли 2016 10:02

ivo55 написа:Да ви кажа, според мен след години и Славия и Локо Сф, и Септември ще се влеят в ЦСКА. За да има кой да съхранява историята им. Не че ни трябва, не че на тях им трябва. Просто да има къде в отделна секция да се изложат снимки, медали и купи на тези клубове, за да могат възрастните слависти и локомотивци да ходят да се снимат и т.н. Просто останаха без пубила.

Иво - знам че си публична личност - има песен на Хиподил написана за теб. :mrgreen: Славия да се влее при вас? Ти си с ментално заболяване бе човек. Вие сте голи като пушки, Славия е единствения отбор в София със собствен стадион, за чий сте им вие? Славия е с малко публика заради Венци, много от славистите не ходят на стадиона заради продажбите на мачове. Левски е с ниска посещаемост, заради никаквото управление на клуба.
Вие с голямата посещаемост от ЦСКА-София, преименуван Етрополе колко хиляди посещаемост имате в мачове без значение и със нормални цени на билетите - не левче или вход свободен?
Последна промяна от ММ1914 на 25 юли 2016 10:07, променено общо 1 път.
ivo55 написа:Публиката пълни отбора, когато има силен отбор на терена, който доставя удоволствие с играта си. Това е причината да не е пълен.

Интересно виждане за подкрепа към отбора!!!

Ozzimozzi
Мнения: 7150
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: Обединение,сега,веднага!

Мнениеот Ozzimozzi » 25 юли 2016 10:06

muzovir написа:Аз не виждам разлика, м/у отбора на генералите и този в "А" група. Отново на старото дружество няма да бъдат платени дълговете, отново мъки по села и паланки. Защо?
Най- доброто нещо е обединението, защото :"Съединението прави силата".


Самото създаване на т.нар отбор на "генералите" цели допълнително разединение между феновете на ЦСКА и те си заявиха, че целта им е да участват в търга за емблемата :o , нищо че бюджета, който са обявили от 200 000 лева нямат идея как ще осигурят. Така, че аз съм за обединение, но между феновете. Естествено, ще го има и процеса на очистване, което ще бъде само от полза на отбора.
Моят призив е към онези фенове на ЦСКА, които все още са безтегловност, но не са изгорили всички мостове, както го направиха други. Върнете се на Армията и подкрепяйте отбора си. Той има нужда от вас!
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: Обединение,сега,веднага!

Мнениеот GOLEADOR » 25 юли 2016 10:07

ULTRA RED написа:няма как да има обединяване!!!поне за мене.на 33 години съм,а от 16 годишен ходя на мачове на ЦСКА.за какво да се обединя,С КОЙ???освен стадиона, кой с какво и кого има общо с ЦСКА???никой с нищо...колкото и да ми е гадно и да ме боли да го кажа-ЦСКА вече го няма...стига с тая пропаганда,поне аз за мене мога да кажа- фен на Литекс и Чавдар няма да ставам,най малко от морална гледна точка...но всеки сам си преценява.

1.Как с кой ще се обединяваш,брат за брата забрави ли го?Или брат ти вече кучета го яли?
2.Кой те кара да ставаш фен на Литекс.Нали има ЦСКА на феновете,стани техен член.Ако мислиш,че обединението е грах,то погледни историята на Атлетик и Слава,на Чавдар и Септември.
[center]ДОБРЕ ДОШЛИ В СЕМЕЙСТВОТО НА ЦСКА ![/center]
[center][rimg]http://oi63.tinypic.com/10pwvlu.jpg[/rimg][/center]

pomiqr272
Мнения: 1730
Регистриран на: 24 ное 2015 15:41
Контакти:

Re: Обединение,сега,веднага!

Мнениеот pomiqr272 » 25 юли 2016 10:09

Сталинските мустачки е най-отвратителният, долен, мазен хрантутник виреещ около ЦСКА и ЦСКА-София. Той беше за Илия Павлов, Божков, Лупи, Титан, Лупи и сега за микренския. Същият пишеше оди за шестте поредни и великият Тройчо, докато Тройчо и Лупи убиваха с огромните заплати клуба, а не се заздравяваше като "Левски". За него ЦСКА е начин на живот, защото ЦСКА му изкарва доходите. Нещо за автогола на легендата имаше ли или вече някак си е разбрал, че правилото за засада е било друго?

Как така най-титулувания клуб в света и носител на КНК можа да играе по села и паланки четири години, а ЦСКА да не може. Как така носителят на купата на УЕФА НАполи можа да играе по села и паланки, а ЦСКА да не може? Как така носителят на КНК Фиорентина можа да играе по села и паланки, а ЦСКА да не може? Как така АЕК игра по села и паланки, а ЦСКА да не може? Как така всички те извървяха пътя си с високо вдигната глава и не чакаха Берлускони да им създаде нова лига?

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: Обединение,сега,веднага!

Мнениеот GOLEADOR » 25 юли 2016 10:11

W84me написа:Литекс ще се обедини с някакво друго ЦСКА и вече ще е легитимен клуб? Не ми се вярва хич :mrgreen:

Не ти се вярва щото ще е обединение с ЦСКА на феновете.Тогава няма как да кажеш "вие феновете що не си възродите клуба".Нито ще може да наричаш някого припознавач,щото няма как да припознаеш нещо което сам си направил.За това не ти се вярва,ти си ясен!
[center]ДОБРЕ ДОШЛИ В СЕМЕЙСТВОТО НА ЦСКА ![/center]
[center][rimg]http://oi63.tinypic.com/10pwvlu.jpg[/rimg][/center]

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: Обединение,сега,веднага!

Мнениеот GOLEADOR » 25 юли 2016 10:15

pomiqr272 написа:Сталинските мустачки е най-отвратителният, долен, мазен хрантутник виреещ около ЦСКА и ЦСКА-София. Той беше за Илия Павлов, Божков, Лупи, Титан, Лупи и сега за микренския. Същият пишеше оди за шестте поредни и великият Тройчо, докато Тройчо и Лупи убиваха с огромните заплати клуба, а не се заздравяваше като "Левски". За него ЦСКА е начин на живот, защото ЦСКА му изкарва доходите. Нещо за автогола на легендата имаше ли или вече някак си е разбрал, че правилото за засада е било друго?

Как така най-титулувания клуб в света и носител на КНК можа да играе по села и паланки четири години, а ЦСКА да не може. Как така носителят на купата на УЕФА НАполи можа да играе по села и паланки, а ЦСКА да не може? Как така носителят на КНК Фиорентина можа да играе по села и паланки, а ЦСКА да не може? Как така АЕК игра по села и паланки, а ЦСКА да не може? Как така всички те извървяха пътя си с високо вдигната глава и не чакаха Берлускони да им създаде нова лига?

Спасението на ЦСКА по метода на Левски е най-желан от всички,но няма кой да ни изпрати служебно 100 спонсора които да изплатят дълга ни и да ни построят нов сектор на стадиона.И ако се забравил ЦСКА вече рита по села и паланки и даже спечели купата на България като аматьорски отбор!
Кадри от триумфа на ЦСКА може да видиш тук:
[center]ДОБРЕ ДОШЛИ В СЕМЕЙСТВОТО НА ЦСКА ![/center]
[center][rimg]http://oi63.tinypic.com/10pwvlu.jpg[/rimg][/center]

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23162
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Обединение,сега,веднага!

Мнениеот W84me » 25 юли 2016 10:15

GOLEADOR написа:
W84me написа:Литекс ще се обедини с някакво друго ЦСКА и вече ще е легитимен клуб? Не ми се вярва хич :mrgreen:

Не ти се вярва щото ще е обединение с ЦСКА на феновете.Тогава няма как да кажеш "вие феновете що не си възродите клуба".Нито ще може да наричаш някого припознавач,щото няма как да припознаеш нещо което сам си направил.За това не ти се вярва,ти си ясен!

Ама как да се обедините, като те точно за това направиха гехен си отбор, за да нямат нищо общо с урода...
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 26 госта