Лига Европа - 2016/17

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

sunscres92
Мнения: 5814
Регистриран на: 16 авг 2014 10:19
Контакти:

Re: Лига Европа - 2016/17

Мнениеот sunscres92 » 25 авг 2016 23:45

Ако съм на ФА ще премахна Уест Хям от всякакви бъдещи участия в Европа. За 2 година падат от някакви нечувани отбори(даже май беше същия) и си пускат резервите. Поне да бяха дали шанс на Стоук или Евертън, които поне могат да се опитат

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32563
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Лига Европа - 2016/17

Мнениеот 1914.1902 » 25 авг 2016 23:54

Панатинайкос се класира за групите . :)

Потребителски аватар
MagicMoments
Мнения: 5900
Регистриран на: 08 яну 2011 16:09
Местоположение: Sofia Town
Контакти:

Re: Лига Европа - 2016/17

Мнениеот MagicMoments » 25 авг 2016 23:59

Да си го ползват Олимпийския стадион със здраве от Уест Хям.Ъптън Парк(Болейн Граунд) си беше страхотен стадион и по никакъв начин според мен Олимпийският стадион не отговаря на нивото на представяне на Уест Хям и фенската им маса.Не може Тотнъм и Челси да играят на стадиони за 40 000 и 35 000,а Уест Хям на толкова голям стадион.Това е просто едно отклонение от провала,претърпял Уест Хям.Още от Домжале паднаха тоя сезон,защитата на отбора на Славен Билич е ужасяваща.Добре ,че ще въвеждат по 4 задължителни квоти за ШЛ за водещите страни,защото с подобни представяния като тези на Уест Хям,Саутхемтън,Хъл,Уигън,Бирмингав и още знайни и незнайни отбори играли в ЛЕ Англия щеше още от догодина да си изгуби 4-тата квота в ШЛ за сметка на Италия.
Ако не можеш да ПОДКРЕПЯШ любимия си отбор ,когато ГУБИ,не го ПОДКРЕПЯЙ ,когато ПОБЕЖДАВА.
[wrapimg=]http://www.img-share.eu/f/images/267/Rusev-champagneJPGm8YSXUt.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43881
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Лига Европа - 2016/17

Мнениеот rhaegar » 26 авг 2016 00:23

sunscres92 написа:Ако съм на ФА ще премахна Уест Хям от всякакви бъдещи участия в Европа. За 2 година падат от някакви нечувани отбори(даже май беше същия) и си пускат резервите. Поне да бяха дали шанс на Стоук или Евертън, които поне могат да се опитат


Аз ти казах, че няма да стигнат до групите. Първо, че толкова си могат, второ,че нямат никакъв интерес към турнира.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23314
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Лига Европа - 2016/17

Мнениеот Thsmith » 26 авг 2016 00:52

Нормално... кой иска да играе в четвъртък и след това в събота/неделя? Нямат ширина за такова нещо, а нямат и полза от този турнир. Най-много с него да си създадат такива ядове, че март-април да се борят за оцеляване :lol:
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
matador
Мнения: 3822
Регистриран на: 30 дек 2011 18:18
Контакти:

Re: Лига Европа - 2016/17

Мнениеот matador » 26 авг 2016 01:18

rhaegar написа:
sunscres92 написа:Ако съм на ФА ще премахна Уест Хям от всякакви бъдещи участия в Европа. За 2 година падат от някакви нечувани отбори(даже май беше същия) и си пускат резервите. Поне да бяха дали шанс на Стоук или Евертън, които поне могат да се опитат


Аз ти казах, че няма да стигнат до групите. Първо, че толкова си могат, второ,че нямат никакъв интерес към турнира.

Какъв е смисъла да взимаш 100 милиона като в Европа се излагаш....Уест Хям имат доста широк състав няма от какво толкова да се пазят за ВЛ.Хубаво ,че отпаднаха Астра отмъсти за Стяуа :twisted: :mrgreen:

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43881
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Лига Европа - 2016/17

Мнениеот rhaegar » 26 авг 2016 01:33

matador написа:
rhaegar написа:
sunscres92 написа:Ако съм на ФА ще премахна Уест Хям от всякакви бъдещи участия в Европа. За 2 година падат от някакви нечувани отбори(даже май беше същия) и си пускат резервите. Поне да бяха дали шанс на Стоук или Евертън, които поне могат да се опитат


Аз ти казах, че няма да стигнат до групите. Първо, че толкова си могат, второ,че нямат никакъв интерес към турнира.

Какъв е смисъла да взимаш 100 милиона като в Европа се излагаш....Уест Хям имат доста широк състав няма от какво толкова да се пазят за ВЛ.Хубаво ,че отпаднаха Астра отмъсти за Стяуа :twisted: :mrgreen:


Не им е чак толкова широк състава, в момента имат и доста контузени. Едно участие в групите може да доведе до още контузии, а те предпочитат да са във ВЛ, отколкото да направят нещо в Европа. Не казвам, че са отпаднали нарочно, а че едва ли са много тъжни от отпадането.

Истината е, че в момента ЛЕ е от полза за 4-5 отбора, които реално могат да се надяват да спечелят турнира и с това да участват в ШЛ и на още 4-5 бедни отбора, които ще вземат някой лев от влизането в групите. За останалите е някаква екзотика участието.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23314
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Лига Европа - 2016/17

Мнениеот Thsmith » 26 авг 2016 01:52

matador написа:
rhaegar написа:
sunscres92 написа:Ако съм на ФА ще премахна Уест Хям от всякакви бъдещи участия в Европа. За 2 година падат от някакви нечувани отбори(даже май беше същия) и си пускат резервите. Поне да бяха дали шанс на Стоук или Евертън, които поне могат да се опитат


Аз ти казах, че няма да стигнат до групите. Първо, че толкова си могат, второ,че нямат никакъв интерес към турнира.

Какъв е смисъла да взимаш 100 милиона като в Европа се излагаш....Уест Хям имат доста широк състав няма от какво толкова да се пазят за ВЛ.Хубаво ,че отпаднаха Астра отмъсти за Стяуа :twisted: :mrgreen:

Кой го интересува Европа? Те не взимат 100 млн за да се представят добре в Европа и не съществуват с тази цел. Най-важното е да се представят добре във вътрешното първенство, а другото е добавка. Английските отбори никога не са поставяли европейските мачове на преден план без значение финансирането. Върни се още в самото начало на ЕКТ и колко се дърпат Английските отбори за участие дори. След това има случаи в които федерацията дори умишлено пречи на отбори решили да представят страната. Става дума за Дарби К на Клъф :lol: Просто мисленето на Англичаните е друго.
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Лига Европа - 2016/17

Мнениеот Furious_Monk » 26 авг 2016 02:07

Тези оправдания изглеждат толкова нелепо. Истина е, в миналото си англичаните със своята характерна арогантност не са признавали международният състезателен характер на подобни прояви.Но това е нещо оставено далеч в историята. Не може цял живот да се крият в нея.

В момента са едни европейски неудачници и то не по тяхно желание, а другото е просто елементарен опит за оправдание, който е толкова клиширан, че е загубил своята стойност. Преди всичко оправдание, за това че, британските отбори имат сериозни проблеми когато става дума за това топката да не се рита смело и силно нагоре и напред.

.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23314
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Лига Европа - 2016/17

Мнениеот Thsmith » 26 авг 2016 02:30

Аз оправдание не виждам честно казано. Оправдаваш се за нещо което съжаляваш. Това е просто реалност за английските привърженици. Не говоря за чужденците, а за местните фенове.


--
Между другото, аз също преди години сигурно бях един от адски малкото хора, които имаха такова виждане и за бг отбор и ект в частност Левски. Мн по голямо значение имаше за мен дали ще бием панчаревци и какво ще стане с титлата в измисленото ни първенство, а не дали ще прескочим един кръг повече или по малко. Говоря естествено за времето в което това беше реално, а не бяхме на нивото на малта :lol:
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 16 госта