NBA 2016-2017

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43889
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: NBA 2016-2017

Мнениеот rhaegar » 24 юни 2016 11:46

Да спретнем едни прогнози, къде ще играе КД? Аз ще заложа на Никс. :)
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
riddler
Мнения: 1025
Регистриран на: 05 дек 2010 15:02
Контакти:

Re: NBA 2016-2017

Мнениеот riddler » 24 юни 2016 12:57

Аз пък залагам, че ще си удължи контракта с още една година като активира опцията в договора си, а през другото лято ще се пробва като свободен агент. ;)

Потребителски аватар
rmfan5
Мнения: 2573
Регистриран на: 19 авг 2012 22:19
Контакти:

Re: NBA 2016-2017

Мнениеот rmfan5 » 24 юни 2016 13:16

rhaegar написа:Да спретнем едни прогнози, къде ще играе КД? Аз ще заложа на Никс. :)


Даже и един процент не бих дал,да отиде в Никс.

Роуз не е плеймейкър,Мело също си е скорър,не виждам дивиденти от трети такъв тип играч.
Никс според мен ще се пробват за Хауърд.
Иначе идването на Роуз,може да е и основно заради освобождаване на cap space догодина.
[wrapimg=]http://prikachi.com/images/523/7021523v.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19932
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: NBA 2016-2017

Мнениеот Drunken_Master » 24 юни 2016 13:44

Това са пълни глупости...И къде ще играе Кармело,ако вземат Дюрант ? Или КД се е съгласил да играе шести играч... ;д На всичкото отгоре,ако вземат Дуайт Хауърд,няма как да вземат нито Ноа,нито Гасол,защото на 4-ка е вече закотвен Порзингиз,а позицията на център ще бъде заета...
А относно ОКС и Ибака...това си е кон за кокошка...! Определено силен трейд за Тъндър...
Последна промяна от Drunken_Master на 24 юни 2016 13:50, променено общо 1 път.
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: NBA 2016-2017

Мнениеот Warped » 24 юни 2016 13:47

Дюрантулата ще си стои в Оклхома.
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.

Потребителски аватар
riddler
Мнения: 1025
Регистриран на: 05 дек 2010 15:02
Контакти:

Re: NBA 2016-2017

Мнениеот riddler » 24 юни 2016 23:19

rmfan5 написа:
rhaegar написа:Да спретнем едни прогнози, къде ще играе КД? Аз ще заложа на Никс. :)

Никс според мен ще се пробват за Хауърд.

Аз пък мисля, че Никс ще се пробват за Ноа, фен им е от дете и ако Роуз му говори ще се навие лесно. Снощи са били забелязани двамата в клуб в НЙ да си говорят.

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43889
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: NBA 2016-2017

Мнениеот rhaegar » 24 юни 2016 23:26

То и бащата на КД им е фен.

Нито Ноа, нито Хауърд е шампионският център, който търсят Никс, според мен. Ама и не виждам кой знае колко варианти.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
riddler
Мнения: 1025
Регистриран на: 05 дек 2010 15:02
Контакти:

Re: NBA 2016-2017

Мнениеот riddler » 24 юни 2016 23:47

rhaegar написа:То и бащата на КД им е фен.

Нито Ноа, нито Хауърд е шампионският център, който търсят Никс, според мен. Ама и не виждам кой знае колко варианти.

Шампионски център е Хакийм, важен център е Богът, питай ония с рекордите какво се случи след като Богът се счупи. Ноа е важен център, стига коляното му да се е излекувало, който му е гледал мачовете когато е здрав знае за какво иде реч. Не напразно е избиран за най-добър защитник и има няколко трипъла дабъла с асистенции. :) Малките неща правят големите победи.

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43889
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: NBA 2016-2017

Мнениеот rhaegar » 25 юни 2016 00:26

riddler написа:Шампионски център е Хакийм, важен център е Богът, питай ония с рекордите какво се случи след като Богът се счупи. Ноа е важен център, стига коляното му да се е излекувало, който му е гледал мачовете когато е здрав знае за какво иде реч. Не напразно е избиран за най-добър защитник и има няколко трипъла дабъла с асистенции. :) Малките неща правят големите победи.


Ще се самоцитирам за Богът:

rhaegar написа:
Drunken_Master написа:Може би липсата на Андрю Богът имаше голяма тежест,тъй като е доста пъргав център и страхотен защитник.На Краля щеше да му е доста по-трудно...Езили не успя да го замести подобаващо.Ще видим какво ще направи Барбоса след няколко дни,но...силно се съмнявам.По-лесно биха спрени Сплаш Брадърс,отколкото да спрат Джеймс !


На мен ситуацията ми прлича на 2010 и контузията на Пъркинс в шестия мач......та да видим.


Всички знаем, какво се случи и през 2010 и тази година. Аз го харесвам, още от времето му в Милуоки.

Иначе, далеч съм от мисълта, че Ноа е слаб, но според мен би бил твърде голям риск двама титуляри (той и Роуз) да са постоянно на ръба на контузията и да трепериш всеки мач, дали нещо няма да се случи. Не че не може да се контузи някой, който никога не е имал проблеми, но специално тези двамата са, така да се каже, доста вероятни посетители на лазарета. Ех, ако имаха Патрик Юинг.........
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19932
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: NBA 2016-2017

Мнениеот Drunken_Master » 25 юни 2016 12:01

Ибака беше тотален стълб в защитата на Тъндър няколко години наред.Най-добър е при суитчовете на противниковият отбор,като има и страхотен джъмп шот.Но на поста не може да се мери с играчи,като Дънкан,Гасол или Бош.Той е добър борец в подкошието и удря лоши чадъри,но откакто го изместиха по периферията,показа и добри скоринг данни.Специално него го следя още от преди финалите през 2012 г. и мога да кажа,че определено е надградил в атакуващ план.Преди беше страхотно дърво (макар и със зверска физика и добра стрелба от линията),а в последствие започна да ги вкарва едни чисти...Общо взето от средна дистанция,Уестбрук му ги изработваше чрез pick n roll,но специално този трейд си е добър за ОКС.Оладипо си е слабичък отвсякъде...Но пък за пейка може би ще е добро попадение.Сабонис има страхотен потенциал и е добър борец.Смятат го и за по-талантлив от Ибака даже.Сега чета за нуждата на Оклахома от много добър плеймейкър - шести играч (тип Хардън или Реджи Джаксън през 2012 г.)И аз съм на това мнение...Един Джамал Кроуфорд ще бъде перфектен...Мисля че и той е свободен агент...
Илясова в Милуоки направи добър сезон,но пък няма никакъв опит в плейофите.
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 35 госта