КБ Берое - ЦСКА София FT 0:2

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: КБ Берое - ЦСКА София |06.04 - 19:15ч.|

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 07 апр 2016 21:43

sin4ec написа:Всеки опит да се омаломажава показаното днес от ЦСКА е, меко казано, несериозен. Но е несериозно и да не се обърне внимание на поведението на зааралии. ХуЙчев проведе мача по идеален за противника начин. Дали е подценяване, грешка или друго-не ми е ясно, аз като цяло не вярвам в конспирациите. Но със сигурност разузнаването му е било наясно, че ЦСКА след 55 минута не могат да ходят и трудно дишат. Защо нищо не реализира по въпроса-това си е негов проблем. Инак е много ербап да дрънка простотии, а днес мънкаше като ******...
Има реванш, в който всичко може да стане, чисто теоретично. За мен обаче шансът на ХуЙчев е 0.01%.

За всичко си прав освен за едно: шанса. Берое според мен има 10-20%, Хубчев - 0.00% просто защото ще бъде само зрител (евентуално).
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]

Beladona
Мнения: 11414
Регистриран на: 24 юли 2015 10:59

Re: КБ Берое - ЦСКА София |06.04 - 19:15ч.|

Мнениеот Beladona » 07 апр 2016 21:47

Betchualeng Arnaikem написа:
sin4ec написа:Всеки опит да се омаломажава показаното днес от ЦСКА е, меко казано, несериозен. Но е несериозно и да не се обърне внимание на поведението на зааралии. ХуЙчев проведе мача по идеален за противника начин. Дали е подценяване, грешка или друго-не ми е ясно, аз като цяло не вярвам в конспирациите. Но със сигурност разузнаването му е било наясно, че ЦСКА след 55 минута не могат да ходят и трудно дишат. Защо нищо не реализира по въпроса-това си е негов проблем. Инак е много ербап да дрънка простотии, а днес мънкаше като ******...
Има реванш, в който всичко може да стане, чисто теоретично. За мен обаче шансът на ХуЙчев е 0.01%.

За всичко си прав освен за едно: шанса. Берое според мен има 10-20%, Хубчев - 0.00% просто защото ще бъде само зрител (евентуално).


ЦСКА ще продължи на 99 % , Христо Янев е единственият светъл лъч в нашия лагер от доста години насам , дано тези тъпаци Ниските не го сменят с Любо Пенев ....все пак ще си го взема да си ни тренира в Каменица Фен купа !

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: КБ Берое - ЦСКА София |06.04 - 19:15ч.|

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 07 апр 2016 21:50

Beladona написа:
Betchualeng Arnaikem написа:
sin4ec написа:Всеки опит да се омаломажава показаното днес от ЦСКА е, меко казано, несериозен. Но е несериозно и да не се обърне внимание на поведението на зааралии. ХуЙчев проведе мача по идеален за противника начин. Дали е подценяване, грешка или друго-не ми е ясно, аз като цяло не вярвам в конспирациите. Но със сигурност разузнаването му е било наясно, че ЦСКА след 55 минута не могат да ходят и трудно дишат. Защо нищо не реализира по въпроса-това си е негов проблем. Инак е много ербап да дрънка простотии, а днес мънкаше като ******...
Има реванш, в който всичко може да стане, чисто теоретично. За мен обаче шансът на ХуЙчев е 0.01%.

За всичко си прав освен за едно: шанса. Берое според мен има 10-20%, Хубчев - 0.00% просто защото ще бъде само зрител (евентуално).


ЦСКА ще продължи на 99 % , Христо Янев е единственият светъл лъч в нашия лагер от доста години насам , дано тези тъпаци Ниските не го сменят с Любо Пенев ....все пак ще си го взема да си ни тренира в Каменица Фен купа !

Вашия лагер? Ти па кога стана ЦСКА-р?
Е има вероятност да те бъркам с някого, макар и минимална.
А кой знае, може и Янев докато бях на работа да е минал в нашия лагер. Това в кръга на шегата.
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: КБ Берое - ЦСКА София FT 0:2

Мнениеот Teo » 07 апр 2016 21:50

Абе, не летете в облаците... има още 90 минути. Марулите правят треньорска рокада. Нема дойдат със свалени гащи на Армията!
@ Пръскаме Армията от народ и играеме УМНО... във всеки един момент от мача трябва да знам какво правим на терена. Ицо Янев няма да допусне отпускане на 120% съм сигурен, че ги държи на земята!

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: КБ Берое - ЦСКА София FT 0:2

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 07 апр 2016 21:52

Teo написа:Абе, не летете в облаците... има още 90 минути. Марулите правят треньорска рокада. Нема дойдат със свалени гащи на Армията!
@ Пръскаме Армията от народ и играеме УМНО... във всеки един момент от мача трябва да знам какво правим на терена. Ицо Янев няма да допусне отпускане на 120% съм сигурен, че ги държи на земята!

Наистина тегав мач ви чака. Ама ако се замисли човек то и тоя в Стара Загора трябваше да е тегав, пък то друго стана.

Да, не изключвам дори да отпаднете, но дори тогава този мач (0:2) има да горчи и да горчи под Аязмото.
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]

Потребителски аватар
ceBep
Мнения: 1379
Регистриран на: 22 окт 2014 16:58
Местоположение: София

Re: КБ Берое - ЦСКА София FT 0:2

Мнениеот ceBep » 07 апр 2016 21:55

sin4ec написа:По новите правила келтския е равен на другия!

Дали е равен или не в правилата на футболния съюз не знам, но по смисъла на значение не е, дори нацистите не са го използвали като символ. Но както и да е, друго е дразнещото, има си органи, които да казват и наказват провинилите се. Но след всеки наш мач бате да ми излизате с жалби като некви изнасилени курви и да квичите какво сме били направили е срамно и тъпо !!

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: КБ Берое - ЦСКА София FT 0:2

Мнениеот Teo » 07 апр 2016 22:00

Betchualeng Arnaikem написа:
Teo написа:Абе, не летете в облаците... има още 90 минути. Марулите правят треньорска рокада. Нема дойдат със свалени гащи на Армията!
@ Пръскаме Армията от народ и играеме УМНО... във всеки един момент от мача трябва да знам какво правим на терена. Ицо Янев няма да допусне отпускане на 120% съм сигурен, че ги държи на земята!

Наистина тегав мач ви чака. Ама ако се замисли човек то и тоя в Стара Загора трябваше да е тегав, пък то друго стана.

Да, не изключвам дори да отпаднете, но дори тогава този мач (0:2) има да горчи и да горчи под Аязмото.


Не вярваха какво им се случи, а голът в 4-тата минута беше точно в момент в които ги пречупи психически.
Ще се хвърлят здраво марулите в реванша... не изключвам да играят и грубо при негативен развой на мача с цел да изкарат от строя някой от нашите за дълго време.
@ Отново първите минути ще са ключови... след 15-тата минута мача си става стандартен български мач. Вкараме ли гол, мача свърши!

Beladona
Мнения: 11414
Регистриран на: 24 юли 2015 10:59

Re: КБ Берое - ЦСКА София |06.04 - 19:15ч.|

Мнениеот Beladona » 07 апр 2016 22:04

Betchualeng Arnaikem написа:
Beladona написа:
Betchualeng Arnaikem написа:
sin4ec написа:Всеки опит да се омаломажава показаното днес от ЦСКА е, меко казано, несериозен. Но е несериозно и да не се обърне внимание на поведението на зааралии. ХуЙчев проведе мача по идеален за противника начин. Дали е подценяване, грешка или друго-не ми е ясно, аз като цяло не вярвам в конспирациите. Но със сигурност разузнаването му е било наясно, че ЦСКА след 55 минута не могат да ходят и трудно дишат. Защо нищо не реализира по въпроса-това си е негов проблем. Инак е много ербап да дрънка простотии, а днес мънкаше като ******...
Има реванш, в който всичко може да стане, чисто теоретично. За мен обаче шансът на ХуЙчев е 0.01%.

За всичко си прав освен за едно: шанса. Берое според мен има 10-20%, Хубчев - 0.00% просто защото ще бъде само зрител (евентуално).


ЦСКА ще продължи на 99 % , Христо Янев е единственият светъл лъч в нашия лагер от доста години насам , дано тези тъпаци Ниските не го сменят с Любо Пенев ....все пак ще си го взема да си ни тренира в Каменица Фен купа !

Вашия лагер? Ти па кога стана ЦСКА-р?
Е има вероятност да те бъркам с някого, макар и минимална.
А кой знае, може и Янев докато бях на работа да е минал в нашия лагер. Това в кръга на шегата.


Аз винаги съм си бил цесекар . Няма наш и ваш ! Има спорт . Има футбол. Има състезание. Има умения . Аз подкрепям ЦСКА , ти може би Левски с това синьо аватарче , няма лошо.

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 22992
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: КБ Берое - ЦСКА София FT 0:2

Мнениеот W84me » 07 апр 2016 22:04

ceBep написа:
sin4ec написа:По новите правила келтския е равен на другия!

Дали е равен или не в правилата на футболния съюз не знам, но по смисъла на значение не е, дори нацистите не са го използвали като символ. Но както и да е, друго е дразнещото, има си органи, които да казват и наказват провинилите се. Но след всеки наш мач бате да ми излизате с жалби като некви изнасилени курви и да квичите какво сме били направили е срамно и тъпо !!

Чакай бе, нали искате да не сте на село?! Нали искате да сте "професионалисти" ами първо почнете да си плащате като такива.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
ceBep
Мнения: 1379
Регистриран на: 22 окт 2014 16:58
Местоположение: София

Re: КБ Берое - ЦСКА София FT 0:2

Мнениеот ceBep » 07 апр 2016 22:13

Ти пък точно не съм очаквал никога да ме разбереш. А и в момента, в който започнем да си плащаме ти ше си първият дето ше намери за какво друго да се захване , ама не ми се спори с тъпаци.


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 18 госта