Зинедин Зидан-Зизу - Фен тема

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Зинедин Зидан-Зизу - Фен тема

Мнениеот Furious_Monk » 04 яну 2016 21:36

Честито да му е!Дано да е готов за този филм-Танцуващият с демони. :mrgreen:
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
Stones.66
Мнения: 913
Регистриран на: 10 окт 2012 09:44
Контакти:

Re: Зинедин Зидан-Зизу - Фен тема

Мнениеот Stones.66 » 04 яну 2016 21:40

paceto написа:Официално: Зинедин Зидан е новият треньор на Реал Мадрид

Изображение

Зинедин Зидан бе официално назначен за старши треньор на Реал Мадрид! Новината обяви президентът на "белия балет" Флорентино Перес на извънредна пресконференция на "Сантяго Бернабеу".

На нея Перес обяви, че ръководството на клуба е взело решение да уволни Рафа Бенитес, а неговото място заема френската легенда.

"Реал Мадрид взе трудното решение да прекрати договора на Бенитес. Благодарим му за работата", започна Перес.

"Искаме да обявим Зинедин Зидан за нов мениджър на Реал Мадрид. Зидан е един от най-великите играчи в нашата история. Той е готов за тази позиция. Много съм горд, защото знам, че със Зинедин Зидан нищо не е невъзможно", допълни Перес.

Новината за назначението на Зидан излезе наяве в испанските медии още рано през деня, а първоначалната пресконференция на Перес бе изместена от 18.30 за 20.30. Босът на Реал обаче допълнително си навлече гнева на журналистите, след като закъсня с половин час за насрочената среща с медиите.

Тъпака переЦ е забравил само да каже, че очакват от ел сервитьоро да върне всичките получени досега заплати, барабар с бакшишите, понеже са напълно незаслужено взети! Момци, сега вече с голяма радост казвам на всички НАЗДРАВЕ и УСПЕШНА НОВА ГОДИНА В ЛИЧЕН ПЛАН и HALA MADRID!! :)

Потребителски аватар
Tepkobek
Мнения: 192
Регистриран на: 21 апр 2015 14:26
Контакти:

Re: Зинедин Зидан-Зизу - Фен тема

Мнениеот Tepkobek » 04 яну 2016 21:47

Това каталунци и чорбари все едно един уй ги е правил..........ще умрат в злобата си голяма,а знаят ли кога се стигат 10 КЕШ-а
и от мен НА ЗДРАВЕ !!!

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13349
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: Зинедин Зидан-Зизу - Фен тема

Мнениеот sapio0o » 04 яну 2016 21:52

Аз вече си изказах мнението, в няколко теми при това и не мисля да се повтарям. Само ще пожелая успех на Зизу и ще кажа, че от това по-добро решение на този етап няма. Вече никой голям мениджър няма да рискува да поеме Реал Мадрид на Перес, а той самият трябва да бъде така добър да си подаде оставката незабавно след края на този сезон. Вярвам, че на тези футболисти не им трябва нищо повече от една проста мотивация да се борят за името на клуба, а не за личните рекорди.

Зидан: Ще дам цялото си сърце за Реал Мадрид
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2021/arx1643555661e.jfif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23681
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Зинедин Зидан-Зизу - Фен тема

Мнениеот paceto » 04 яну 2016 22:03

Зидан: Ще дам цялото си сърце за Реал Мадрид

Новият старши треньор на Реал Мадрид Зинедин Зидан призна, че е много развълнуван по време на пресконференцията, на която бе представен като нов наставник на "белия балет". Той увери, че ще даде всичко от себе си за благото на Реал.

"Имаме най-добрият отбор в света и най-добрите фенове в света", започна Зидан.

"Искам да свърша най-добрата възможна работа за отбора. Утре започваме да работим."

"Ще дам всичко от себе си с цялото си сърце. В момента съм много емоционален - повече, отколкото бях, когато станах футболист на Реал. Благодаря ви", допълни Зизу.

http://gong.bg/football-sviat/ispania/z ... rid-358902

Потребителски аватар
Hohohoho
Мнения: 2012
Регистриран на: 12 мар 2014 18:26

Re: Зинедин Зидан-Зизу - Фен тема

Мнениеот Hohohoho » 04 яну 2016 22:10

sapio0o написа: Вече никой голям мениджър няма да рискува да поеме Реал Мадрид на Перес, а той самият трябва да бъде така добър да си подаде оставката незабавно след края на този сезон.

Флорентино като управлява като Киро Гела, такива ще са му и резултатите...

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13349
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: Зинедин Зидан-Зизу - Фен тема

Мнениеот sapio0o » 04 яну 2016 22:18

Не, то просто е плачевно да има толкова пари в този отбор и да няма резултати. Как не се намери някой да му даде акъл на този бе? Благодарен съм му, че назначи Зидан (мечтата ми е факт), но въобще можеше да не се стига до уволненията първо на Анчелоти и сега на Бенитес, ако разсъждаваше малко. 8-) Да не говорим за предишните му изцепки, а те са многобройни. Само се надявам и тук във форума да няма хейт по Зизу, ако нещата не потръгнат в началото. Нека му се даде време, заслужава го.
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2021/arx1643555661e.jfif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23681
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Зинедин Зидан-Зизу - Фен тема

Мнениеот paceto » 04 яну 2016 22:23

Лесно е да се иска да се махне Перес, но някой замисля ли се кой ще дойде след него и с какви амбиции? Съмнявам се да са много милионерите в Испания, които са фенове на Реал и ще искат да променят изцяло нещата в клуба. Ще дойде някой, който може да направи точно обратното и то само и само, за да си пере парите или да печели такива само заради Реал Мадрид. На последните избори нямаше нито един кандидат и Перес остана автоматично на поста благодарение на това, че нямаше други и той самият искаше да продължи. Това беше сигнал, че няма кой да поеме клуба и да пръска милиони долари в него, а да не говорим че последните 20 години само Перес и Калдерон са били президента като последният няма право да се кандидатира пак заради скандалите при последният му мандат.

През 2017 ще има нови избори, така че през 2016 ще си проличи дали някой има намерение да измести Перес

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13349
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: Зинедин Зидан-Зизу - Фен тема

Мнениеот sapio0o » 04 яну 2016 22:31

Реал Мадрид го имаше преди Перес, ще го има и след него. Съдбата си знае работата и вече ще се разбере дали ще потръгнат нещата или не. Факт е, че всеки запознат с футбола и основно феновете на Реал Мадрид осъзнават, че Флорентино пречи. По-вероятно е да не разбира от футбол, отколкото да го прави нарочно, макар че никога не знаеш. Извинявай, но за толкова години така и не се поучи от грешките си.
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2021/arx1643555661e.jfif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Зинедин Зидан-Зизу - Фен тема

Мнениеот Furious_Monk » 04 яну 2016 22:36

Не само сърцето ти Зизу,цялата ти душа ще поиска Бернабеу. :cry:
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта