ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Мнениеот Teo » 20 юни 2015 21:09

CSKA_1948_ написа:
damyanov1963 написа:
Teo написа:А дано братле! Дано тази дата 20.06.2015г. е едно ново и начало с едно по-добро бъдеще за нашия любим клуб! Вярвам, че сме на правилния път!
Време е и ние да мислим само и единствено за футбол! :)
За доброто и светлото бъдеще на най-великия български футболен клуб - ЦСКА София! :)

Сега може да се хвалите в А окръжна, колко сте велики. Тука само ще ставате още повече за смях. И като сте толкова велики що не си платите дълговете? Значи титлите ви остават, а дълговете не, така ли? И след 5 години, като не можете да се върнете в А група, пак ли ще завъртите старата изтъркана плоча - Божков вън?

Вие мислете какво ще правите с Батков! Нас ни оставете, ще се оправим!


+1948 :roll:

@ Само една добавка на пича над мен ---> дълговете да ги плащат тия дето ги натрупаха умишлено!

Луд Гидия 123
Мнения: 372
Регистриран на: 14 сеп 2014 18:02
Контакти:

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Мнениеот Луд Гидия 123 » 20 юни 2015 21:10

Успех на ЦСКА срещу Легия (Лозен), Гранит (Владая), Урвич (Панчарево), Люлин!
Напред армейци!
Гарваните грачат грозно, зловещо..................а орлите си летят.

Потребителски аватар
dzhambov
Мнения: 1220
Регистриран на: 03 мар 2011 16:58

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Мнениеот dzhambov » 20 юни 2015 21:10

Божков ще устиска ли до А група?

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Мнениеот Teo » 20 юни 2015 21:11

zlatan написа:няма да се заяждам с вас.БГ-шампионат вече няма и така ще бъде поне докато не се завърнете-а това са цели 4 години.
Все си мисля че Ганчев не е казал последната си дума.Иначе комунизма ви създаде и той си ва закри.


ХАХА... аре да не отваряме темата за комунизма тука, че това ви е ахилесовата пета на Вас :lol: :lol:
@ Златане.. знаеш ли кое е забавното всъщност? Ние поне ще бъдем шампионите по-долните дивизии, а Вие все с калъфки и ''сини Купи'' ! :lol: :lol: :lol:

Sole
Мнения: 4552
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Мнениеот Sole » 20 юни 2015 21:12

Адмирации от Варна, че ЦСКА имаше смелост,достойнство и морал да избере пътя на честта, а не на презрението :!: /за разлика от фк "Левски" които "успяха" да вземат лиценз по един меко казано криминален начин/ Дай Боже да се върне в елита един по силен ЦСКА тръгнал по корено различен път в най-новата си история!

Потребителски аватар
27102710
Мнения: 56
Регистриран на: 29 дек 2010 14:40
Контакти:

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Мнениеот 27102710 » 20 юни 2015 21:13

Да бе ! Те титлите ваши , дълговете тяхни !!!!Зверове !!!! Винаги съм знаел че сте първи сред глупаците , евала :)

warhead
Мнения: 985
Регистриран на: 08 юли 2009 13:18
Skype: palmen.g
Контакти:

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Мнениеот warhead » 20 юни 2015 21:14

Спирам си диемата в понеделник и аз!Да си я гледате със здраве следващите най - малко 3г.! :mrgreen:

Потребителски аватар
obi4am_pirin
Мнения: 5903
Регистриран на: 08 яну 2009 09:48
Контакти:

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Мнениеот obi4am_pirin » 20 юни 2015 21:17

Интересно сега какво е мнението на различните фенклубове.Преди няколко дни плюваха по Дучето ... бил анонимник.Сега се оказва,че той е наясно а другите са само викачи
хахахахах
Изпратено на: 15 Дек 2014 19:35
От: Messi_fan
До: obi4am_pirin

Къде ти е темичката ? Май нещо я заключиха. хахахаха
П.П. Не е нужно да ми благодариш, че заради мен я премахнаха. ;)

Потребителски аватар
balef
Мнения: 1493
Регистриран на: 17 юли 2008 21:03

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Мнениеот balef » 20 юни 2015 21:17

Васил Божков завинаги един от нас ! Левскара си е Левскар на всякъде независимо къде е ! :) :o ;)

Потребителски аватар
blueboss
Мнения: 241
Регистриран на: 05 ное 2013 09:11
Контакти:

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Мнениеот blueboss » 20 юни 2015 21:18

Teo написа:
zlatan написа:няма да се заяждам с вас.БГ-шампионат вече няма и така ще бъде поне докато не се завърнете-а това са цели 4 години.
Все си мисля че Ганчев не е казал последната си дума.Иначе комунизма ви създаде и той си ва закри.


ХАХА... аре да не отваряме темата за комунизма тука, че това ви е ахилесовата пета на Вас :lol: :lol:
@ Златане.. знаеш ли кое е забавното всъщност? Ние поне ще бъдем шампионите по-долните дивизии, а Вие все с калъфки и ''сини Купи'' ! :lol: :lol: :lol:


Да бе - винаги е за предпочитане да си пръв на село, отколкото последен в града....
А на чайката дето се съмнява за лиценза ни - глей си смешника със зелената шапка и викай УРА ТИМ да си не тръгне....че ще сте по-зле и от Спартак Варна....

Интересно ми е как новото дружество ще вземе базите, след като е аматьорски клуб? И как така държавата пак няма да ви помогне ... след като ви ги даде а приеме, че има едни 10 милиона за НАП без възможност за връщане? Май скоро ще разберем, че корабче в очето на ББ не плува и ще сте си си затрили клуба от селски тарикатлък. Симо Петканов е много прав в коментара си.... поне един разумен чорбар е останал.


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта