Реал Мадрид трансферно лято сезон 2014/2015

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13358
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: Реал Мадрид трансферно лято сезон 2014/2015

Мнениеот sapio0o » 12 сеп 2014 14:16

Аз също не вярвам и то изобщо. На този етап не виждам как ще напусне. По-логично е да остане поне докато стане голмайстор на отбора за всички времена, тоест след края на другия сезон най-вероятно, ако е здрав и си играе нормално до тогава.
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2021/arx1643555661e.jfif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
LevskiZavinagi
Мнения: 4169
Регистриран на: 13 юли 2010 01:12
Контакти:

Re: Реал Мадрид трансферно лято сезон 2014/2015

Мнениеот LevskiZavinagi » 14 сеп 2014 11:17

Аз съм почти сигурен, че ще напусне още през следващото лято по посока Манчестър :roll:
Изображение

Потребителски аватар
JimBeam
Мнения: 2973
Регистриран на: 02 сеп 2008 14:04
Контакти:

Re: Реал Мадрид трансферно лято сезон 2014/2015

Мнениеот JimBeam » 14 сеп 2014 11:42

Няма да се върне там другото лято бъдете сигурни и не се връзвайте какво пише в последните дни. Тези статии излизат все от едно и също място Дейли Мейл и в момента се възползват от състоянието на Реал. Не виждате ли че постоянно пишат за заплатата му, ама никой не обелва и дума за цената му? Защо си мислите, че Реал ще го пусне за малко пари в този момент от кариерата му? Няма как да стане просто, а нека английските вестници да продължават да им текат лигите по неговото завръщане.

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23687
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Реал Мадрид трансферно лято сезон 2014/2015

Мнениеот paceto » 21 сеп 2014 18:48

Арбелоа: Някои говореха, че се махам, а сега се крият

Защитникът на Реал Мадрид Алваро Арбелоа увери, че смята да изпълни оставащите 2 години по договора си с европейския клубен шампион и нападна критиците си, които предричаха, че той ще бъде продаден през лятото.„

Към испанския национал не липсваше интерес най-вече от страна на Наполи, но в крайна сметка той остана на „Сантиаго Бернабеу“ и днес участва при съкрушителния успех с 8:2 като гост на Депортиво Ла Коруня.

„На доста хора им се наложи да се крият на 1 септември. Сега има такива, които говорят, че ще си тръгна през януари, но и те ще трябва да се покрият“, закани се десният бек.

„Не мога да бъда по-щастлив. Радостен съм да бъда част от най-големия клуб в света. Има много предизвикателства и причини, поради които да се вълнувам. Никога не съм очаквал, че ще бъде леко“, допълни 31-годишният Арбелоа.

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23687
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Реал Мадрид трансферно лято сезон 2014/2015

Мнениеот paceto » 22 сеп 2014 23:50

Да видим дали ще се окаже вярно това.

Арсенал се разбра с Реал за Кедира

Световният шампион с Германия Сами Кедира ще заиграе от Нова година в Арсенал. Артилеристите и настоящият клуб на полузащитника Реал (Мадрид) са постигнали договорка за трансфера му през зимния прозорец. Стойността на сделката е 11 млн. лири. Футболистът има договор с Реал до края на сезона, а миналото лято отказа да го продължи. Именно това направи сделката възможна. Белите искат да продадат играча, вместо да видят как си тръгва като свободен агент.
Кедира е в Реал от 2010 г. В състава на кралския клуб той стана веднъж шампион на Испания, спечели две национални купи и участва в похода за Десетата.


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 36 госта