Тема за Станимир Стоилов (Ботев Пд)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
k_oleto
Мнения: 4245
Регистриран на: 06 юни 2008 14:38
Контакти:

Re: канари не е ли време да се извините на мъри ???

Мнениеот k_oleto » 23 апр 2014 21:24

Като фен на БГ футбола /и без да се заяждам с ботевисти/, ще споделя, че Станимир Стоилов е един посредствен тренер. Отборите му /не само тези, водени в България от същия/, винаги са играли бавен футбол. Ако не беше Неделев миналата година - щяхте и по-рано да го ругаете. Ако не беше Боримиров и Домовчийски и Левски щяха да го разкрият по-рано. В Кипър пък имаше един негър - къртеше - спаси му половината мачове /тези, които съм успял да гледам/. След продажбата на Неделев, съм изумен от тактиката му. Това 4-4-2 е супер слабо за Ботев и отбора става адски посредствен. Имате Доре /супер таран/, но заедно с Хамза е ебавка /за мен лично де/ При тези футболисти на Ботев - щяхте да мачкате в схема с един централен и бързи крила. Ако имахте и повече желание и мотивация - наистина щяхте да сте на точка/две зад Лудогорец

Потребителски аватар
botev1921
Мнения: 588
Регистриран на: 05 авг 2010 23:42
Контакти:

Re: канари не е ли време да се извините на мъри ???

Мнениеот botev1921 » 23 апр 2014 21:39

rabex написа:Мн ми е интересно ако ботевистите са мъже дали ще се извинят на мъри за всички обиди и ругатни . Не съм му адвокат просто такива са фактите а именно -"Ботев е на финал и има всички шансове за 3-то място или иначе казано целта е изпълнена!!


Тази тема колко пъти ще я пускате, бе? 7 точки от третото място направо е "всички шансове" за отбор, който по бюджет е с 2-3 нули пред ЦСКА и Литекс! Мърльо съсипа този проект както съсипа Анортозис и Националния отбор! Сега Ботев трябваше да се бори за титлата с Лудогорец, защото точно за това пръсна толкова пари!

Потребителски аватар
blue atak
Мнения: 1170
Регистриран на: 17 юни 2013 17:42
Skype: biker_boyz91
Контакти:

Re: канари не е ли време да се извините на мъри ???

Мнениеот blue atak » 23 апр 2014 21:41

Agnostic front 1912 написа:
rabex написа:Мн ми е интересно ако ботевистите са мъже дали ще се извинят на мъри за всички обиди и ругатни . Не съм му адвокат просто такива са фактите а именно -"Ботев е на финал и има всички шансове за 3-то място или иначе казано целта е изпълнена!!


ТИ ЛУД ЛИ СИ?!ТОЯ ЕДВА ГО ТЪРПИМ!ДА СЕ МАХА ВЪЗМОЖНО НАЙ-СКОРО ЗАЕДНО С ЦИГАНИНА ОГНЯНОВ И СЪРМОВ :!:

Класни играчи са и двамата :mrgreen: :mrgreen:

Потребителски аватар
blue atak
Мнения: 1170
Регистриран на: 17 юни 2013 17:42
Skype: biker_boyz91
Контакти:

Re: канари не е ли време да се извините на мъри ???

Мнениеот blue atak » 23 апр 2014 21:42

Red Warrior написа:
slash1912 написа:А мъри ще ни се извини ли за подигравката с резервите срещу Левски?

Той се готви за завръщане в Подуяне, какво да се извинява?

Дано ама надали :)

Потребителски аватар
валидол за теб
Мнения: 757
Регистриран на: 03 ное 2011 10:42
Контакти:

Re: канари не е ли време да се извините на мъри ???

Мнениеот валидол за теб » 23 апр 2014 21:48

Мистри написа:
Red Warrior написа:
slash1912 написа:А мъри ще ни се извини ли за подигравката с резервите срещу Левски?

Той се готви за завръщане в Подуяне, какво да се извинява?



Само ще кажа, че наистина си мног т`п, като ти гледам подписа.
Всички рзбраха, че този който си цитирал и дон диего са един и същ човек и той е розов, само ти продължавш със свинско упорство. :mrgreen:
карлуковец, що не си туриш един сфетофар с мигаща жълта светлина? ще ти отива на мисълта :mrgreen:
Лекувам нерви и подобрявам общото състояние на духа на човека. Без странични ефекти, без консерванти. Подобрявам и пигментацията на кожата при стари хора.Безплатно, просто контактувайте с мен.

petko.h.markov
Мнения: 6096
Регистриран на: 27 окт 2009 11:04
Skype: Petko Markov
Контакти:

Re: канари не е ли време да се извините на мъри ???

Мнениеот petko.h.markov » 24 апр 2014 12:56

rabex написа:Мн ми е интересно ако ботевистите са мъже дали ще се извинят на мъри за всички обиди и ругатни . Не съм му адвокат просто такива са фактите а именно -"Ботев е на финал и има всички шансове за 3-то място или иначе казано целта е изпълнена!!

Мнението на Левскарите за Мъри е като моето за Тити"Гледаш го,слушаш го,но си казваш-добре,че не е в къщата ми"

deqn@
Мнения: 4
Регистриран на: 24 апр 2014 12:46
Контакти:

Re: Тема за Станимир Стоилов

Мнениеот deqn@ » 24 апр 2014 16:33

Моето мнение ,че ни трябва доказан треньор и да не е българин. Ще се обоснова :
1. Българските треньори са гола вода от към тактика , постройка на отбора.
2. Нямат доказани екипи с които работят , а именно кондиц. треньор който е много важен според мен понеже нашите футболисти не могат да изкарат 90 минути на терена . След 60 мин са като утрепани
3. Бг треньорите се влияят от името на съперника си както и от неговото финансово положение ,а не от моментното състояние на отбора срещу който се изправят.
4. Използват отборите и техните ръководства само да си получават заплатите .
5. Общуването с феновете е важно , но не трябва да ги слушат за това как да подредят отбора кой да играе и тн /пример: в Юнайтед кой реши дали Мойс да остане феновете ли ? НЕ /
За Бг треньор - Л. Пенев /ако може в екип с Краси Балъков /
СТД - сега може да се изсмеете но според мен Камата може да я свърши тая работа. Има усет към футболистите ,но е малко ............ за да води преговори ,за това ще му трябва помощ , но това може да се осигури.
Канар до гроб

Потребителски аватар
bulgaro
Мнения: 1301
Регистриран на: 23 юли 2008 11:42
Местоположение: В подножието на Бунарджика
Контакти:

Re: Тема за Станимир Стоилов

Мнениеот bulgaro » 26 апр 2014 09:15

Любо Пенев и Краси Балъков - по-далеч тези пиявици от Ботев, видяхме ги в ЦСКА и Черноморец.
Имаме си наши момчета, ботевисти, просто трябва да им се даде шанс. Един Петър Пенчев, с какво е по-лош треньор от Кауня? Млад, амбициозен, можещ и най-важното - обичащ Ботев и милеещ за Ботев. Или един Костадин Видолов - най-яркото име в последните 25 години. Публиката ще ги боготвори и подкрепя и те ще се отблагодарят, сигурен съм. Дано Ц. Василев най накрая се довери на разума, а не на психичноболни подлоги като Тити Папазов.
106 години Красота, Вяра, Борба !

106 години Символ на Пловдив !

Потребителски аватар
Cicero
Мнения: 1176
Регистриран на: 15 сеп 2013 15:55
Контакти:

Re: Тема за Станимир Стоилов

Мнениеот Cicero » 27 апр 2014 00:20

"Ангелов: Какво става, ще се връщаш ли лятото в Левски?.
Стоилов: Да не съм луд да се върна да работя отново с Батков. Чудя се на акъла на Гонзо.
Ангелов: И аз се чудя какво да правя лятото.
Стоилов: Всичко в Ботев е перфектно. Нямам проблеми. При тази ситуация не мога да мисля за Левски"

:?: :!: :?: Ново двайсе :evil:
visentii написа:Определени дати могат да се оспорват от определени институции, а официални документи могат да се изискват от официални институции...нито форума, нито автора (дори и модератор) са такива...така че, това е поредната тема за "чешане на езици".

Потребителски аватар
bulgaro
Мнения: 1301
Регистриран на: 23 юли 2008 11:42
Местоположение: В подножието на Бунарджика
Контакти:

Re: Тема за Станимир Стоилов

Мнениеот bulgaro » 28 апр 2014 07:30

Спечелим ли купата на 100% остава. За това трябва да се опитаме всякак да саботираме финала - който може да бойкотира и без това началния час на мача е крив, който бъде на стадиона - нека да бучи срещу треньора и играчите. Без нашата подкрепа купата става невъзможна. Предпочитам загубен финал пред още един сезон мъка.
106 години Красота, Вяра, Борба !

106 години Символ на Пловдив !


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 35 госта