Тема за Станимир Стоилов (Ботев Пд)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Red Warrior
Мнения: 9211
Регистриран на: 10 авг 2011 15:50
Местоположение: София
Контакти:

Re: канари не е ли време да се извините на мъри ???

Мнениеот Red Warrior » 23 апр 2014 20:09

Левскарчетата защо не си вземете Правилния в Подуяне, ами искате да проваля други отбори. Я си помислете, ако Левски и ЦСКА имаха базата на Ботев и бяха похарчили такава сума за селекция какви претенции щяхме да имаме, а той не може дори в 3-та да ги вкара. Абсолютно са си прави жълтите. Преди имаха оправдания да не се борят за нищо, но сега... Какво повече да чакат и кого?
Пиеш ли вода, мисли за извора. - китайска мъдрост

Потребителски аватар
ФЕНОМЕН
Мнения: 289
Регистриран на: 31 мар 2013 00:13
Контакти:

Re: канари не е ли време да се извините на мъри ???

Мнениеот ФЕНОМЕН » 23 апр 2014 20:22

Честно казано, всички отбори барабар с феновете им, се надяват Мъри( Правилния, Синоптика, Бостанджията и т.н.) да остане в Ботев! Причината е ясна! Стискам палци да остане, ама надали! Едва ли майните са толкова изкукали, че да го задържат. То си е изумително как все още е там!

Потребителски аватар
валидол за теб
Мнения: 757
Регистриран на: 03 ное 2011 10:42
Контакти:

Re: канари не е ли време да се извините на мъри ???

Мнениеот валидол за теб » 23 апр 2014 20:26

Сините кадри заслужават само съжаление :cry:
Имаше навремето един тук- фифи перото, известно хомо старче, което му беше фен и се хвалеше, че му вкусвал оная работа на Мъри, но и той надали вече му е фен :idea: Защо жълтите да са му фенове?
Лекувам нерви и подобрявам общото състояние на духа на човека. Без странични ефекти, без консерванти. Подобрявам и пигментацията на кожата при стари хора.Безплатно, просто контактувайте с мен.


Потребителски аватар
Damon_1912
Мнения: 29
Регистриран на: 11 мар 2013 00:12
Контакти:

Re: канари не е ли време да се извините на мъри ???

Мнениеот Damon_1912 » 23 апр 2014 20:27

В никакъв случай няма да се извинявам :
1. Никога не съм го псувал - просто смятам че колкото по-бързо се махне от Ботев - толкова по добре за отбора.
2. За излизането с резервите срещу Левски в София никога, никога, НИКОГА няма да му простя - супер нагло е някой да иска извинение от нас, като ние все още не сме чули извинение от Мъри за това което направи срещу Левски.
3. Ботев все още не е спечелил купата или пък се е класирал на 3-то място. Ако спечелим купата и завършим на 3-то място ще му благодаря, но в никакъв случай не може да става дума за извинение, нито пък ще му простя някога.
4. Футбола, който практикува отбора под ръководството на Мъри тотално не ме кефи - бавно мотаене на топката, "правилно" позициониране на футболистите без никакво движение или търсене на скорост в разиграванията и движението. Нулева мотивация във важните мачове. Победите ни са плод на добрите футболисти, които има отбора.

Ние си подкрепяме отбора - Мъри е временен.

Потребителски аватар
scb
Мнения: 665
Регистриран на: 30 мар 2008 12:09
Контакти:

Re: канари не е ли време да се извините на мъри ???

Мнениеот scb » 23 апр 2014 20:32

С тези играчи и аз да съм треньор щях да съм на финал. Мъри ако е голям треньор да хване Любимец и да ги върне догодина в А група, а после да ги докара до Евро турнирите.

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17344
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: канари не е ли време да се извините на мъри ???

Мнениеот slash1912 » 23 апр 2014 20:34

А мъри ще ни се извини ли за подигравката с резервите срещу Левски?
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

Потребителски аватар
Red Warrior
Мнения: 9211
Регистриран на: 10 авг 2011 15:50
Местоположение: София
Контакти:

Re: канари не е ли време да се извините на мъри ???

Мнениеот Red Warrior » 23 апр 2014 20:38

slash1912 написа:А мъри ще ни се извини ли за подигравката с резервите срещу Левски?

Той се готви за завръщане в Подуяне, какво да се извинява?
Пиеш ли вода, мисли за извора. - китайска мъдрост

emokanar
Мнения: 204
Регистриран на: 23 апр 2014 20:56
Контакти:

Re: канари не е ли време да се извините на мъри ???

Мнениеот emokanar » 23 апр 2014 21:04

НЕ. ;) Когато видя, чуя, че СС се извинява на публиката на БПФК1912, тогава ще се извиним и ние.Мъри да заминава за Бенин, че ония канибали вече губят търпение.

Потребителски аватар
STENLI
Мнения: 1508
Регистриран на: 05 ное 2008 18:32
Контакти:

Re: канари не е ли време да се извините на мъри ???

Мнениеот STENLI » 23 апр 2014 21:18

rabex написа:Мн ми е интересно ако ботевистите са мъже дали ще се извинят на мъри за всички обиди и ругатни . Не съм му адвокат просто такива са фактите а именно -"Ботев е на финал и има всички шансове за 3-то място или иначе казано целта е изпълнена!!

Ти луд ли си????


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 64 госта