Super Bowl 2014 в БГ ефир.

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
bobo_13
Мнения: 2635
Регистриран на: 11 юли 2013 17:31
Контакти:

Re: Super Bowl 2014 в БГ ефир.

Мнениеот bobo_13 » 21 яну 2014 13:12

Ами тогава защо след като са толкова"велики" имат от последните 6 световни първенства (вече играят със звездите си) само 2 титли???? Гарнет е на 35+ години отдавна е минал зенита си, Крис Пол, Брадата са играчи изгрели последните 2 години. Хардън никой не го беше чувал допреди 2 години когато в Оклахома не дойдоха Дюрант, Уестбрук и Ибака , a Джон Уол само ти го знаеш щот си фен на Уизърдс сигурно.

Нещата са много на кантар, не те знам до колко си запознат с Ервопейския баскетбол, но само гледайки мачове по Евроспорт 2 от втория по сила турнир в Европа, мога да ти кажа че нивото много се е вдигнало. За ШЛ в Европа мога да ти кажа, че нивото е почти над средното за НБА. Да в НБА има 2-3 отбора които се отличават от другите, защото имат по 1-2 играчи които вкарват по 30+ точки на мач и носят целия отбор. Я виж Маями сега като на Леброн, Дуейн и на Алън като не им върви играта и загуба след загуба нижат. Затова ти казвам, че за мен един турнир м/у 4-те най-добри отбори в НБА и Европа ще е най-точното доказателство за това. Тпзи турнир хем пари ще носи, хем ще покаже кои отбори са по-добри. Уж имат най-добрите иограчи, а отборната тирла им бяга:)

А за Пол Гасол, ще ти кажа само че за мен си е Пол Гасол, защото така му викам, още преди да разбера, че е Поу Гасол.
Интериорни врати - Врати хармоника

Потребителски аватар
Alexx
Мнения: 6496
Регистриран на: 19 мар 2011 09:52
Контакти:

Re: Super Bowl 2014 в БГ ефир.

Мнениеот Alexx » 21 яну 2014 14:01

[quote="bobo_13]Да в началото на 90-те имаше голяма разлика м/у Еропа и НБА, но я вижте сега. В контролите си в Европа постоянно си падат "водещите отбори" в НБА, да не говор за националния им отбор..., и като излязат да ги пазят зоново и ония се охълцват. Те затова всички европейски играчи като отидат в НБА и стават лидери на отборите си...я вижте Дирк Новицки, Пол Гасол, Паркър, Кириленко и всички тем подобни...да имат Дюрант, Леброн ама това е май....
[/quote]

Между другото разни "експерти" обясняват как видиш ли били виновни европейците за лошото състояние на НБА, защото играели защитен и тактически баскетбол. :shock: :roll:

Потребителски аватар
Ботевъ Пловдивски
Мнения: 6156
Регистриран на: 10 юли 2013 21:10
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Super Bowl 2014 в БГ ефир.

Мнениеот Ботевъ Пловдивски » 21 яну 2014 14:15

Спортът е супер интересен, има много тактика в него и е изключително напрегнат и красив за гледане, ако разбираш от него. Той ми осмисляше "дупките" по другите спортове още от август, когато е тяхната подготовка, и после от септември до февруари. Особено зимните месеци с кучия студ и заледените арени в Чикаго и Грийн Бей :) Бонусът с ESPN America беше и супер интересното колежанско първенство по американски футбол, така че събота се гледаше колежански, а неделя, понеделник,четвъртък и някои др. дни понякога- НФЛ-ски мачове. Даже играех в прогнозните игри за победителите по кръгове в NCAA и NFL и успях да вляза в първите 2000-3000 май, което от 400 000-500 000 американци и канадци си е ок. Откакто спряха ESPN America съм в траур, добре поне, че Супербоул ще дават. Бронкос са ми един от 3-те любими отбора, наред с Пакърс и Джетс, така че давай Пейтън :!: 8-)
Изображение Изображение

Потребителски аватар
LFC1892
Мнения: 1013
Регистриран на: 01 фев 2011 09:11
Контакти:

Re: Super Bowl 2014 в БГ ефир.

Мнениеот LFC1892 » 21 яну 2014 15:53

Ботевъ Пловдивски написа:Спортът е супер интересен, има много тактика в него и е изключително напрегнат и красив за гледане, ако разбираш от него. Той ми осмисляше "дупките" по другите спортове още от август, когато е тяхната подготовка, и после от септември до февруари. Особено зимните месеци с кучия студ и заледените арени в Чикаго и Грийн Бей :) Бонусът с ESPN America беше и супер интересното колежанско първенство по американски футбол, така че събота се гледаше колежански, а неделя, понеделник,четвъртък и някои др. дни понякога- НФЛ-ски мачове. Даже играех в прогнозните игри за победителите по кръгове в NCAA и NFL и успях да вляза в първите 2000-3000 май, което от 400 000-500 000 американци и канадци си е ок. Откакто спряха ESPN America съм в траур, добре поне, че Супербоул ще дават. Бронкос са ми един от 3-те любими отбора, наред с Пакърс и Джетс, така че давай Пейтън :!: 8-)

Еее колко хубаво да намериш фенове на този спорт в България. :) Сезонът на Пакърс беше лудница просто - толкова мачове без Роджърс, феноменални обрати и накрая за капак мача с 49ърс при -25 градуса - безценно. Жалко, че отпаднаха, но като цяло нямаха много шанс за Супер Боул. Сиатъл са доста противно отборче. Помня миналия сезон как биха Пакърс в последната секунда с тъчдаун, който не трябваше да се зачете. Дано им се върне тъпкано срещу Бронкос.

delboy
Мнения: 258
Регистриран на: 31 авг 2013 10:31
Контакти:

Re: Super Bowl 2014 в БГ ефир.

Мнениеот delboy » 30 яну 2014 14:46

Vegas Gambling Steam @Pregame_Steam
*Betting Info*
Floyd Mayweather L 48hours bet 10.4Million on Broncos -2 (Action with 7 different shops + 4 offshore accts)

лол тия Денвър такива фаворити ли са, поне в БЕТ365 коеф са горе-долу равни 2.00 - 1.80 за Бронкос
Той Мъни се е фрашкан с пари, ама чак пък така да ги хвърля :?

Потребителски аватар
Lubaka1892
Мнения: 1194
Регистриран на: 10 юли 2008 15:58
Контакти:

Re: Super Bowl 2014 в БГ ефир.

Мнениеот Lubaka1892 » 03 фев 2014 02:40

де го дават мача бе ?
само фокс лайф и фокс крайм имам
баси за първа година не го хващам никъде
"Liverpool was made for me and I was made for Liverpool"
Bill Shankly
[wrapimg=]http://img.skysports.com/10/08/496x259/ShanklyGatesAnfield_2483679.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
ЦСКА СОФИЯ 1948
Мнения: 979
Регистриран на: 21 авг 2010 03:37
Контакти:

Re: Super Bowl 2014 в БГ ефир.

Мнениеот ЦСКА СОФИЯ 1948 » 03 фев 2014 04:52

Честито на Сиатъл!!!Много,много странен мач като цяло.Всичко в играта на Сиатъл се получаваше докато при Бронкос беше точно обратното.
Изображение

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23682
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Super Bowl 2014 в БГ ефир.

Мнениеот paceto » 03 фев 2014 08:09

Lubaka1892 написа:де го дават мача бе ?
само фокс лайф и фокс крайм имам
баси за първа година не го хващам никъде


Не може да си го нямал канала.
Мача се излъчваше по Фокс и щом имаш предните два би трябвало да имаш и този.
Предлага се от всички оператори, така че вероятно си го пропуснал.
Повечето оператори дори предлагат канал и в HD версия.

Бял надпис FOX в ляво на екрана.

http://www.foxtv.bg/news/fox-super-bowl

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23682
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Super Bowl 2014 в БГ ефир.

Мнениеот paceto » 20 яну 2015 19:17

Архив


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 38 госта