Челси: Жозе Моуриньо - Фен Тема

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

binevout
Мнения: 355
Регистриран на: 23 ное 2014 13:02
Контакти:

Re: Жозе Моуриньо-Фен Тема

Мнениеот binevout » 17 дек 2015 17:12

Поздравления!!!Вие се отървахте!!!
Сега сега остана да се отървем и ние!!!
Искрено ви завиждам!

Bobolin
Мнения: 74
Регистриран на: 01 авг 2010 01:10
Контакти:

Re: Жозе Моуриньо-Фен Тема

Мнениеот Bobolin » 17 дек 2015 17:33

Жалко! Един от малкото треньори, които буквално си остават душата и сърцето за отбора на сърцето им. Веднъж се върна. Повече няма да го направи. За мен това е страхотн загуба за Челси. Не мисля, че отборът ще дръпне рязко напред след смяната му. Напротив.

drvasko98
Мнения: 6927
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: Жозе Моуриньо-Фен Тема

Мнениеот drvasko98 » 17 дек 2015 19:40

Отборът може и да не дръпне рязко, но ще дръпне плавно и не се знае дали няма да се яви някой Ди Матео-2

Serafim
Мнения: 5217
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Жозе Моуриньо-Фен Тема

Мнениеот Serafim » 17 дек 2015 21:42

drvasko98 написа:Отборът може и да не дръпне рязко, но ще дръпне плавно и не се знае дали няма да се яви някой Ди Матео-2


Това ми е много интересно как да го разбираме. Ако е в смисълът на това, че Ди Матео е успешен мениджър, заради спечелената ШЛ и ФА.. добре... Вярно, че титлите се помнят с времето и това е, но тази ШЛ беше плод на невероятни пропуски и намеси от страна на Чех. Имаше пропусната дузпа от Байерн, греда (поне една), дори като се отиде на дузпите, тези пропуски на Мата и Лукаку (ако не се лъжа) почти бяха подпечатали купата с името на Байерн.

След това Ди Матео пое Шалке 04 и малко с клизма го вкара в ЛЕ, но той не си беше водил подготовката, нито беше правил селекцията...

Мисълта ми е, че не се е доказал като успешен тренер.

Според мен АВБ беше по-добър, ама янво му липсваше тогава стил на управление и уважение сред футболистите.

drvasko98
Мнения: 6927
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: Жозе Моуриньо-Фен Тема

Мнениеот drvasko98 » 12 мар 2016 21:07

Португалецът си тръгна, но честитките продължават


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 19 госта