До Ники Александров

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Gorkzillah
Мнения: 28
Регистриран на: 13 май 2010 17:20
Skype: FallingDown
Контакти:

Re: Относно *Гредата* днес на Ники Александров

Мнениеот Gorkzillah » 02 фев 2012 06:28

Ами това казвам, че преди нямаше значение за мен че съм от Левски, а Никито е от ЦСКА, поне го уважавах и се вслушвах в мнението му, но не повече. А за пристрастните коментари на Томето и Грънчаров спор няма, правят ги и те и то доста. Но сега става въпрос за Гредата на Ники Александров и ЦСКА, а не за Левски. Какъв хубав израз,*Гредата на Ники Александров*, не зависимо как се чете и разбира, метафорично или не - все върви.
Don't Underestimate The Power Of Overwhelming Stupidity In Overwhelming Numbers!

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: Относно *Гредата* днес на Ники Александров

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 02 фев 2012 09:26

По мое мнение преди коментарите на Ники Александров бяха сравнително обективни, макар да си личеше, че са писани с червени очилца. Сега смятам, че той диша в гърба на лицето Г.А. с тенденция да го задмине ;) Но както пише един колега по-горе, никой не ни е опрял пистолет до главата, за да ги четем или слушаме. :)
П.П. Ех Мичмане, Мичмане-е, лека ти пръст. Колко дълго време си мислех, че си от "Локо" - София......
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

Потребителски аватар
castiel
Мнения: 556
Регистриран на: 03 апр 2010 18:49
Контакти:

Re: Относно *Гредата* днес на Ники Александров

Мнениеот castiel » 02 фев 2012 11:18

Не разбирате ли , че това се прави с цел да се дразнят феновете и да има повече активност в сайта !!! Все пак Гошко Атанасов цял сайт си изгради , благодарение на феновете на Левски.
[wrapimg=]http://external.ak.fbcdn.net/safe_image.php?d=AQD2RerfQABjoqo3&url=http%3A%2F%2Fvthumb.ak.fbcdn.net%2Fhvthumb-ak-ash3%2Fs403x403%2F632664_10201051998290442_10201051973449821_64103_803_b.jpg&jq=100[/wrapimg]

Потребителски аватар
Gorkzillah
Мнения: 28
Регистриран на: 13 май 2010 17:20
Skype: FallingDown
Контакти:

Re: Относно *Гредата* днес на Ники Александров

Мнениеот Gorkzillah » 02 фев 2012 16:39

castiel написа:Не разбирате ли , че това се прави с цел да се дразнят феновете и да има повече активност в сайта !!! Все пак Гошко Атанасов цял сайт си изгради , благодарение на феновете на Левски.


Не мисля че се прави с тази цел, мисля че Никото иска да гледа на реалностите по друг начин, по неправилния начин. Защото съм сигурен че ако да кажем Черноморец беше направил нещо такова с ЦСКА, ако завъртим ситуацията се чудя какви *греди* тогава щеше да прави той и *колко ли щеше да е резултата тогава*? АЗ сайта си го посещавам така или иначе, а и хората си слушат Гредата така или иначе. Но както и да е...
Don't Underestimate The Power Of Overwhelming Stupidity In Overwhelming Numbers!

Потребителски аватар
sixtynine
Мнения: 767
Регистриран на: 01 апр 2009 23:11
Контакти:

Молба до Ники Александров

Мнениеот sixtynine » 06 фев 2012 16:46

Надявам се някой да прочете тази тема.
Бих искал да помоля Ники Александров като фен на ЦСКА, като журналист, като фен на футбола и като човек, който често има контакт с хора от щаба на ЦСКА.Та молбата ми е ще може ли в най-скоро време един измежду Пената/Дуци/Митко Борисов да бъде попитан какъв му е случая на "футболиста" Станко Йовчев? С каква цел е присъствието му вече втора година в състава? Чий син/племменик/братовчед е?
Сигурен съм че тоя въпрос вълнува немалка част от привържениците на ЦСКА, най-малкото защото е куриозно "футболист", който за последните 5 години има 1 гол в официален мач (нейде си из "Б" група) да попада в групата за всички мачове, да пътува на лагери с отбора, че и да го пускат в мачове.Откакто е в отбора тоя индивид не е показал абсолютно никакви качества.На един куп юноши не се дава шанс, а тоя 23-годишен "талант" си има резервирано място в отбора.На какво се дължи това?!
Изображение

САМО ЦСКА ОБИЧАМЕ!
Мнения: 1751
Регистриран на: 17 ное 2011 20:58
Skype: 0101
Контакти:

Към Ники Александров

Мнениеот САМО ЦСКА ОБИЧАМЕ! » 29 юни 2012 11:10

Ники кога ще видиме по-подробна в снимков материал как изглежда базата на ЦСКА?Пускате някакви новини с по-една снимка няма и видео от тренировките що така?

Потребителски аватар
PFC Litex
Мнения: 17484
Регистриран на: 14 фев 2009 21:42

Re: Към Ники Александров

Мнениеот PFC Litex » 29 юни 2012 11:18

Явно си пропуснал тънкият момент преди заминаването на ЦСКА, че този лагер също е затворен за журналисти, дори се учудвам какво прави Александров там.
Изображение

tchefo
Мнения: 6
Регистриран на: 08 мар 2012 09:57
Контакти:

Re: Молба до Ники Александров

Мнениеот tchefo » 17 юли 2012 22:14

Днес 30 мин. говориха за Левски защо не мрънкаш и ти като Грънчаров който даже изпада и в нервна криза :)

Потребителски аватар
Hristo_Stoichkov
Мнения: 116
Регистриран на: 12 яну 2010 14:31
Контакти:

Re: Молба до Ники Александров

Мнениеот Hristo_Stoichkov » 28 юли 2012 08:05

Ники не се прави на ударен , много добре си запознат със ситуацията със Станко Йовчев . Ако имаш гащи задай въпрос на Борисов защо Йовчев е в отбора . След случелото се знам че и тебе те боли много , затова сложи край на комфорта който си отпуснал към собствениците и заедно с нас феновете на ЦСКА да се противопоставим на тези в клуба които не работят за името и марката ЦСКА.
ИзображениеИзображениеИзображение
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Потребителски аватар
percival
Мнения: 3616
Регистриран на: 03 сеп 2010 15:36
Контакти:

Re: Молба до Ники Александров

Мнениеот percival » 28 юли 2012 23:07

Били отишъл утре на "Българска Армия" да заснемеш "ГЕНЕРАЛНИТЕ'" ремонти дейности ?
Защо тия ни излъгаха за пореден път ? защо излъгаха и журналистите този път ? Мачът се предаваше пряко по гръцка телевизия (новаспорт) !
Попитай Венци /софиянеца/ защо се е получило така ? Попитай и Стойчо Младенов ,какво прави това недоразумение Станко Йовчев в ЦСКА! Та нали щяха да играят само класни играчи ?

Един път поне задай точните въпроси ,а не "правилните" .Ще чакам статия в "Гонг" с развитието !
Кашчей:Никаква песен няма да пея.Ще тегля една сочна на БФС и футбола и ще го заеба!
Не Япония,ами и Сан Марино ще не натътрузи 7 гола в един мач,ако продължават така да го управляват този футбол-с компромиси, врътки,спестени наказания, щото са наши хора


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 28 госта