Ботев - Левски

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Muscarin
Мнения: 2003
Регистриран на: 07 апр 2008 14:20

Re: Бултрасите: В отговор на вечно "невинните"

Мнениеот Muscarin » 12 мар 2013 13:19

Adramelech написа:
Първо - чакай да си го преместя от единия крачол в другия, защото хич не ми пука дали някой ми следи мненията или не и какво мисли някой за мен.
Второ - конкретно за случилото се на Левски - ЦСКА, когато ви изритаха от стадиона. Тогава от какво бяхте провокирани, за да почнете да чупите стадиона, защото единствената причина май беше, че това стадиона на говедата или се бъркам. Когато чупиш нещо, много ясно, че ще има неща за мятане. Да ти припомня ли колко ремонта са правени на стадиона и че доста скоро (даже май преди инцидента от мача, сектора бе подсилен, точно, заради такива лумпени, които почнаха да чупят. Едно е да има камъни, които са вследствие на някакви вандалски прояви, съвсем друго е да има такива, които не са в следствие на нещо друго, което е различно от безхаберието на хората, които поддържат стадиона. Не виждам да има кой знае каква промяна в стадиона на Ботев от преди няколко години и сега.

Ако толкова си ми следил мненията, щеше да видиш, че няколко пъти казах, че вместо да се караме за глупост, е по-добре да се помисли как подобни лумпени (без значение от цвета), да бъдат изритани от стадионите, за да не виждаме такива гледки повече.

Що се отнася за глобите - според теб трябва само Левски да отнесе глоба, така ли?


Ало отворко.Я ми кажи прътите с които млатихте ченгетата на "Колежа" ли бяха!?

Потребителски аватар
Левски или Смърт!!!
Мнения: 132
Регистриран на: 25 апр 2012 16:13
Местоположение: Сектор Б
Контакти:

Re: Бултрасите: В отговор на вечно "невинните"

Мнениеот Левски или Смърт!!! » 12 мар 2013 13:34

Muscarin написа:
Adramelech написа:
Първо - чакай да си го преместя от единия крачол в другия, защото хич не ми пука дали някой ми следи мненията или не и какво мисли някой за мен.
Второ - конкретно за случилото се на Левски - ЦСКА, когато ви изритаха от стадиона. Тогава от какво бяхте провокирани, за да почнете да чупите стадиона, защото единствената причина май беше, че това стадиона на говедата или се бъркам. Когато чупиш нещо, много ясно, че ще има неща за мятане. Да ти припомня ли колко ремонта са правени на стадиона и че доста скоро (даже май преди инцидента от мача, сектора бе подсилен, точно, заради такива лумпени, които почнаха да чупят. Едно е да има камъни, които са вследствие на някакви вандалски прояви, съвсем друго е да има такива, които не са в следствие на нещо друго, което е различно от безхаберието на хората, които поддържат стадиона. Не виждам да има кой знае каква промяна в стадиона на Ботев от преди няколко години и сега.

Ако толкова си ми следил мненията, щеше да видиш, че няколко пъти казах, че вместо да се караме за глупост, е по-добре да се помисли как подобни лумпени (без значение от цвета), да бъдат изритани от стадионите, за да не виждаме такива гледки повече.

Що се отнася за глобите - според теб трябва само Левски да отнесе глоба, така ли?


Ало отворко.Я ми кажи прътите с които млатихте ченгетата на "Колежа" ли бяха!?


Toя стадион е пълна кочина и не е мръднал ама изобщо от преди! И изобщо не трябва да има лиценз за А група, ама са ви го дали по-милост! Ако тая кочина дето я наричате стадион беше в София знаеш ли кога щеше да получи лиценз а? Таман никога, Армията и Надежда верно са Олд Трафорд в сравнение с вашият стадион!
[center][wrapimg=]http://www.img-share.eu/f/images/12/11baFJxAQ.gif[/wrapimg] [wrapimg=]http://prikachi.com/images/885/7454885i.gif[/wrapimg][/center]
[center]Дори живота си аз да прекарам, в мизерия и крайна нищета. Левскар завинаги оставам, Левскар дори и след смъртта!!![/center]
[center]Червения цвят ви издава, че курви сте вий по душа, че ЛЕВСКИ е символ на храброст, а вие сте турски чеда![/center]

Потребителски аватар
Plovdiv1912
Мнения: 138
Регистриран на: 01 ное 2008 21:10
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Ботев - Левски

Мнениеот Plovdiv1912 » 12 мар 2013 18:51

Eminem написа:Сега разбирам защо папагалите летяха с 101км/ч по улиците на Пловдив. Това било в чест на годишнината им.



Летяхме, защото не можехме да ви стигнем!
Не знаех че сте толкова бързи!
Но все пак имаше и по тромави от вашите и те си платиха!
100100100100

Потребителски аватар
Muscarin
Мнения: 2003
Регистриран на: 07 апр 2008 14:20

Re: Бултрасите: В отговор на вечно "невинните"

Мнениеот Muscarin » 12 мар 2013 20:52

Левски или Смърт!!! написа:
Muscarin написа:
Adramelech написа:
Първо - чакай да си го преместя от единия крачол в другия, защото хич не ми пука дали някой ми следи мненията или не и какво мисли някой за мен.
Второ - конкретно за случилото се на Левски - ЦСКА, когато ви изритаха от стадиона. Тогава от какво бяхте провокирани, за да почнете да чупите стадиона, защото единствената причина май беше, че това стадиона на говедата или се бъркам. Когато чупиш нещо, много ясно, че ще има неща за мятане. Да ти припомня ли колко ремонта са правени на стадиона и че доста скоро (даже май преди инцидента от мача, сектора бе подсилен, точно, заради такива лумпени, които почнаха да чупят. Едно е да има камъни, които са вследствие на някакви вандалски прояви, съвсем друго е да има такива, които не са в следствие на нещо друго, което е различно от безхаберието на хората, които поддържат стадиона. Не виждам да има кой знае каква промяна в стадиона на Ботев от преди няколко години и сега.

Ако толкова си ми следил мненията, щеше да видиш, че няколко пъти казах, че вместо да се караме за глупост, е по-добре да се помисли как подобни лумпени (без значение от цвета), да бъдат изритани от стадионите, за да не виждаме такива гледки повече.

Що се отнася за глобите - според теб трябва само Левски да отнесе глоба, така ли?


На този стадион са се изиграли хиляди мачове. Никой досега не се е размрънкал.Само вие! Защо ли?

Ало отворко.Я ми кажи прътите с които млатихте ченгетата на "Колежа" ли бяха!?


Toя стадион е пълна кочина и не е мръднал ама изобщо от преди! И изобщо не трябва да има лиценз за А група, ама са ви го дали по-милост! Ако тая кочина дето я наричате стадион беше в София знаеш ли кога щеше да получи лиценз а? Таман никога, Армията и Надежда верно са Олд Трафорд в сравнение с вашият стадион!

Потребителски аватар
djluka
Мнения: 20
Регистриран на: 11 мар 2013 16:00
Контакти:

Re: Ботев - Левски

Мнениеот djluka » 13 мар 2013 04:55

Plovdiv1912 написа:
Eminem написа:Сега разбирам защо папагалите летяха с 101км/ч по улиците на Пловдив. Това било в чест на годишнината им.



Летяхме, защото не можехме да ви стигнем!
Не знаех че сте толкова бързи!
Но все пак имаше и по тромави от вашите и те си платиха!




Осъзнай се малко....цял Пловдив ви видя как бягахте подплашени !!!!

Потребителски аватар
milen.hristov
Мнения: 9044
Регистриран на: 05 апр 2008 15:09
Контакти:

Re: Ботев - Левски

Мнениеот milen.hristov » 13 мар 2013 22:56

не е актуална


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 24 госта