ЦСКА София - Спортно-технически щаб

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

svetlan28
Мнения: 339
Регистриран на: 02 фев 2012 19:32
Skype: svetlio 5

Re: ЦСКА София - Спортно-технически щаб

Мнениеот svetlan28 » 12 юли 2015 19:47

petko.h.markov написа:
Кировец написа:Ама разбира се, как не се сетих все от някъде се започва - що да не е от В група с мъжкия отбор на ЦСКА, като преди това си изкарал 2 скучни месеца в Перник, нищо че си кръгла 0-ла в бранша?! А този клуб има амбиция да просперира с всеки изминал мач и ден.
Но пък какво ти пука - връщаш доказани некадърници в отбора и разчиташ, че тяхното пристрастие или по-скоро мисълта, че ще взимат редовно заплата ще сътвори чудо и ти ще бъдеш героя. :|

Да ти припомня опита на Паро преди да поеме ЦСКА.



+1
Бъдещето е на младите!Ако Гришата е искал опитни,то Пената и Паро няма да откажат!

Venko123
Мнения: 2960
Регистриран на: 30 дек 2012 19:39
Контакти:

Re: ЦСКА София - Спортно-технически щаб

Мнениеот Venko123 » 13 юли 2015 00:24

Кировец написа:ЦСКА има остра нужда от треньор с опит, който да има помощници Янев, Манчев или който там има желание да се учи и развива в професията - без значение неговото име и клубна принадлежност.

Не съм съгласен.

pomiqr268
Мнения: 255
Регистриран на: 20 апр 2015 13:49

Re: ЦСКА София - Спортно-технически щаб

Мнениеот pomiqr268 » 20 юли 2015 12:31

Янев няма интелектуалното ниво и за отбор от детската градина.

Тик-Так1892
Мнения: 1021
Регистриран на: 15 юли 2014 22:58
Skype: ................
Контакти:

Re: ЦСКА София - Спортно-технически щаб

Мнениеот Тик-Так1892 » 27 юли 2015 19:34

pomiqr268 написа:Янев няма интелектуалното ниво и за отбор от детската градина.

Като за В и Б група се надявам,че няма да се издъни.А и ако нещата вземат,че тръгнат на зле,ще се вземат мерки.Мен ме притеснява това,че в щаба на Янев няма нито един човек,който да има понятие от играта в защита,включително самия Янев.

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: ЦСКА София - Спортно-технически щаб

Мнениеот Teo » 27 юли 2015 22:29

pomiqr268 написа:Янев няма интелектуалното ниво и за отбор от детската градина.


Янев до момента си върши работата перфектно, нз какво ревете... :roll:
@ Гледах и трите контроли на Армията и мога да кажа, че след всяка една играем все по-добре и по-добре!

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: ЦСКА София - Спортно-технически щаб

Мнениеот Teo » 12 авг 2015 19:06


Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: ЦСКА София - Спортно-технически щаб

Мнениеот sin4ec » 19 авг 2015 20:58

Аз съм гледал едно полувреме днес и изводи за ЦСКА не мога да правя, а и не ме вълнува особено състоянието им. Може и да е прав Pichici, а може и да е попрекалил малко. Но от видяното са ясни две неща: че нивото там е много ниско и че ЦСКА ако иска да си свери часовника, трябва да изиграе поне един мач с отбор, на който не му се схващат краката от преумора в 35 минута...
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
GA_ veliki
Мнения: 2798
Регистриран на: 21 апр 2013 18:42
Skype: aхaaa
Местоположение: Коньовица
Контакти:

Re: ЦСКА София - Спортно-технически щаб

Мнениеот GA_ veliki » 19 авг 2015 23:19

petko.h.markov написа:
Кировец написа:Ама разбира се, как не се сетих все от някъде се започва - що да не е от В група с мъжкия отбор на ЦСКА, като преди това си изкарал 2 скучни месеца в Перник, нищо че си кръгла 0-ла в бранша?! А този клуб има амбиция да просперира с всеки изминал мач и ден.
Но пък какво ти пука - връщаш доказани некадърници в отбора и разчиташ, че тяхното пристрастие или по-скоро мисълта, че ще взимат редовно заплата ще сътвори чудо и ти ще бъдеш героя. :|

Да ти припомня опита на Паро преди да поеме ЦСКА.


Паро, както и Пенев имат нюх за играчите.Да не говорим, че по времето на Паро треньорите все пак имаха някакъв авторитет пред играчите и им се чуваше думата.В квартала легенди се носеха за шамарите, които е ял стар Гошо от Симулията . Паро "съгрешилите" ги спукваше от обиколки на виража.
Не с гняв, със смях се убива..
Това е спортен форум на "Гонг", един от най-уважаваните в България... :lol:
Това, че не обичам сащ не значи,че обичам путин
"Люлека ми замириса"

Потребителски аватар
Red joker
Мнения: 6993
Регистриран на: 11 авг 2013 16:59

Re: ЦСКА София - Спортно-технически щаб

Мнениеот Red joker » 20 авг 2015 18:47

GA_ veliki написа:
petko.h.markov написа:
Кировец написа:Ама разбира се, как не се сетих все от някъде се започва - що да не е от В група с мъжкия отбор на ЦСКА, като преди това си изкарал 2 скучни месеца в Перник, нищо че си кръгла 0-ла в бранша?! А този клуб има амбиция да просперира с всеки изминал мач и ден.
Но пък какво ти пука - връщаш доказани некадърници в отбора и разчиташ, че тяхното пристрастие или по-скоро мисълта, че ще взимат редовно заплата ще сътвори чудо и ти ще бъдеш героя. :|

Да ти припомня опита на Паро преди да поеме ЦСКА.


Паро, както и Пенев имат нюх за играчите.Да не говорим, че по времето на Паро треньорите все пак имаха някакъв авторитет пред играчите и им се чуваше думата.В квартала легенди се носеха за шамарите, които е ял стар Гошо от Симулията . Паро "съгрешилите" ги спукваше от обиколки на виража.

Кво общо има Стар Гошо със Симолията :roll: :!: :?:
С ВРАГ ВРАГУВАМ-МЕРА СПОРЕД МЕРА,С БЛАГ БЛАГУВАМ -ВЕРА ЗАРАД ВЕРА!

Потребителски аватар
RockSeeker
Мнения: 713
Регистриран на: 21 окт 2013 15:25
Контакти:

Re: ЦСКА София - Спортно-технически щаб

Мнениеот RockSeeker » 27 авг 2015 22:16

До момента и все още се въздържам да си съставям мнение за треньора Христо Янев. Бих го направил най-рано на полусезона. Надявам се да успее не защото ми беше любим играч и имам симпатии към него, а защото ще е добре за ЦСКА. До вчерашния мач се справяше като цяло добре и в приказки, поведение, и със състава, макар да ми се иска играчи като Васил Попов, Петър Витанов и Радой Божилов да имаха повече участие от по 1 за първите двама и 2 за третия влизания като смени. Ако не сега...

Вчера обаче светна първата по-сериозна червена лампичка! Бих оправдал приказките след мача, че е доволен от представянето, само ако са били за пред камерите. Според мен и със състава донякъде, и най-вече с показаното поведение на терена откровено подценихме мача и за това трябва да се вземат мерки да не се повтаря, особено за Купата, където всяка грешка ще бъде фатална! Кой беше по-важния мач и дали не беше по-добре част от титулярите, които бяха запазени вчера, да бяха починали срещу Чепинец и да бяха излезли за Купата? И защо при проблемите с контузии, които имаме и ще имаме за месец напред по крилата, Р.Божилов не беше включен дори в групата? Наивно е да се смята, че можем да постигнем нещо значимо за Купата, освен евентуално да вземем някой друг скалп на "про" отбор, но нека поне се опитаме и дадем максимума там, след като очевидно във В няма да имаме особена конкуренция... Още в срещата за първенство се видя, че Септември са грамотен отбор, а нашите възможности в момента като игра, сработване и пр. са в най-добрия случай на ниво водещ отбор в Б група. Това, че в Надежда мача ни тръгна добре - много красив, но и късметлийски гол, а след това и дузпа, не означава, че Септември не бяха най-стойностния ни противник за първите 4 мача - отбор, който излезе да се надиграва и не отиде на разгромна разлика, а имаше няколко реални възможности да отбележи от не лоши положения. В този ред на мисли въобще не бе изненада за мен, че се измъчихме толкова при този ни подход към срещата. Затова и съм доволен от победата при тези обстоятелства, но по-доволен ще съм ако използваме дадения шанс навреме да коригираме пропуските.

Иначе и двете дискусионни положения според мен бяха спорни, но по-скоро клонят към "да" - имаше гол за ЦСКА и имаше дузпа за Септември, но и в двата случая може и да не се свирят. Първото е трудно да се прецени, особено "на място", а второто е откровена игра с ръка, но и откровено неволна - по принцип наказанието е дузпа, но то е твърде тежко в случая, затова съдиите не рядко не го отсъждат, особено ако е в последните минути и би решило мача. Не знам защо в подобни ситуации не се отсъжда непряк свободен удар в наказателното например, но не аз определям правилата :) Важното обаче е нашето поведение, а то беше, че след 5та минута така и не успяхме да отбележим и спокойно можехме да бъдем наказани в последната, ако беше свирена дузпа и вината пак щеше да си е в нас. И макар, че късметът ни покри - пропускането на толкова много положения ще е пагубно за нас в един евентуален сблъсък с по-сериозен отбор. Единствено срещу Чепинец показахме добра ефективност реализирани спрямо създадени. Надявам се младите час по-скоро да се окопитят, защото все още са много, много плахи, но това не означава, че не трябва да им се дава шанс - сега е времето за това, особено в първенството.
[center]Без ЦСКА не мога и миг да живея! За ЦСКА ще викам, ще скачам, ще пея!
Изображение Изображение[/center]


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 29 госта