Миш-маш

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

ultras levski
Мнения: 7
Регистриран на: 30 апр 2009 14:19
Контакти:

Спас Делев в Левски

Мнениеот ultras levski » 30 апр 2009 14:43

Батков и Боримиров вместо да ни заблуждават да запретнат ръкави и да вземат момчето.Време е адвоката да извади пари поне за един адекватен трансфер.С Делев,Жо и Хичо напрез ще имаме най-перспективните млади футболисти в България.

tprodanov
Мнения: 6018
Регистриран на: 02 авг 2008 16:40
Местоположение: София
Контакти:

Re: Спас Делев в Левски

Мнениеот tprodanov » 30 апр 2009 14:47

Да бе, стига глупости. Поредния псевдоталант, вкарал на някой отбор гол и вече е велик...

tprodanov
Мнения: 6018
Регистриран на: 02 авг 2008 16:40
Местоположение: София
Контакти:

Re: Има ли Живко Миланов място в Левски

Мнениеот tprodanov » 30 апр 2009 14:48

Ми сори, но според мен място има. Да ни беше Живко проблема....

Потребителски аватар
igor tomasic
Мнения: 369
Регистриран на: 17 яну 2009 15:26
Skype: n_tachev
Контакти:

Re: Спас Делев в Левски

Мнениеот igor tomasic » 30 апр 2009 14:49

От мачовете ,които съм гледал на Локо сф,мисля че там има едно момче ,което трябва да е национал и има място и в Левски - Димо Атанасов ! А иначе за Спас Делев съм съгласен
И k0гат0 падаш АЗ паk ще пея за ТЕБ !

Потребителски аватар
ehh
Мнения: 7838
Регистриран на: 20 окт 2008 12:06
Контакти:

Re: Спас Делев в Левски

Мнениеот ehh » 30 апр 2009 14:51

И поредният със слаба физическа подготовка.
Направо си припадна човекът вчера от умора. Аз така се хващам за гърдите, когато не съм ритал дълго време футбол в квартала.
Sisi 1914 написа:Посветих 1 кючек, на футболистите на Левски!

Sisi 1914 написа:Кашчей, не ми лази по-нервичките!

A.G
Мнения: 106
Регистриран на: 30 апр 2009 14:46
Контакти:

Re: Има ли Живко Миланов място в Левски

Мнениеот A.G » 30 апр 2009 14:51

Все пак да не забравяме кой е "дядото" на Живко Миланов.И нормално е да го лансират и в Левски и в националния отбор.

milen_1983
Мнения: 19
Регистриран на: 13 ное 2008 15:03
Контакти:

Re: Има ли Живко Миланов място в Левски

Мнениеот milen_1983 » 30 апр 2009 14:53

аз не помня ЛЕВСКИ да е вкарал гол след центриране на миланов,а по лошото е че като се включи напред губи лено топкатаи стават много лоши контри,няма място в ЛЕВСКИ !!!

HKKostov
Мнения: 70
Регистриран на: 25 ное 2008 00:12
Контакти:

Re: Спас Делев в Левски

Мнениеот HKKostov » 30 апр 2009 14:53

Колега не искам да се заяждам, то се вижда че Спас Делев е много талантлив футболист (поредният от Благоевградската школа). По качества изключително много наподобява Велизар Димитров от периода му в Марек. Трябва му само един кадърен треньор да ошлайфа диаманта. Проблемът ви е че Спас Делев е отявлен Цесекар и не случайно се хвърли така срещу вас и се върна в игра въпреки проблемите които имаше при първата намеса на лекарите да му помогнат.

Потребителски аватар
groti
Мнения: 3478
Регистриран на: 30 апр 2009 13:26
Контакти:

Re: Сезона на Левски до момента!

Мнениеот groti » 30 апр 2009 14:54

howmen написа:Защо един не каза истинската причина за колапса в Левски???
Тя е такава каквато е и в целият ни футбол и държава!!!-ПАРИ,ПАРИ и пак ПАРИ
докато в ЦСКА това обедини отбора то Левски се срина-Батков и редуцира заплатите и моралът в отбора падна!?!
Това беше най-голямата грешка,а първата отстраняването на Вуцов-бяхме свикнали да гледаме приличен футбол в евротурнирите и при издънката срещу БАТЕ всички скочиха срещу него!?!Но тези които го направиха небяха гледали контролите,те просто искаха жертва и Батков им я даде без да си направи сметка че по този начин жертва отбора!!!
Той трябваше да поеме вината,недаде пари за селекция и накрая си изми очите с едно УВОЛНЕНИЕ!!!
След което назначи Велев което беше и най правилният вариант,когато отборът тръгна на горе ТОЙ направи следващата крачка-редуцира парите!!!
Морално отборът се срина(изпитах го на собствен гръб),няма нищо по пагобно от това да се почустваш предаден финансово в тези времена.И докато някой разбраха ситоацията (Гонзо,Петков) то младите момчета които тепърва градят кариерите си рухнаха психически,съвременият футбол се гради върху финанси и това не е тайна както и че липсата им е пагобна върху даден отбор.В ЦСКА не бяха плащали от доста време но никой не каза за редуциране на заплатите а футболистите бяха помолени да изчакат,макар че правеха режисирани циркове те знаеха че марката се котира и рано или късно те ще си вземат своето и отбора тръгна напред въпреки всички и всичко!!!Докато в Левски стана имено обратното,когато специалистите прогнозираха че идва нова ера на доминиране то Батков и компания направиха всичко възможно да опровергаят това им твърдение и то толкова успешно че дори и Лупи не би могъл да скалъпи такъв сценарий.


Не съм съгласен.Същите тия индивиди които се чустват предадени не показват с нищо,че са по-добри от техните колеги от Черноморец например.Дали не взимат малко повече пари от тях,а? Ако има някой предаден в този случай това може да са батко и баждека,дето плащат на футболисти от класата на Черноморец (без да обиждам момчетата там.Те играят по-грамотен футбол в момента) доста повече от тези на "акулите".
110 години любов!

Потребителски аватар
Masaba
Мнения: 4116
Регистриран на: 03 авг 2008 22:23
Местоположение: In front of you
Контакти:

Re: Спас Делев в Левски

Мнениеот Masaba » 30 апр 2009 14:57

tprodanov написа:Да бе, стига глупости. Поредния псевдоталант, вкарал на някой отбор гол и вече е велик...

Подкрепям те!


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 11 госта