ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

venom
Мнения: 1034
Регистриран на: 20 авг 2009 01:01

Re: Re:

Мнениеот venom » 11 сеп 2016 23:34

Beladona написа:
venom написа:
Beladona написа:
1982 написа:Разкол почва да се появява в ордите припознавачески. :mrgreen: :mrgreen:

На следващата среща на стадиона ще са господата Ганчеви и Трифон Попов... За съжаление на Армията са събрани посредствени чужденци и провинциални убитаци от Литекс. Това което селяните направиха, дори пернишките боклуци не успяха. Отбор без идентичност и манталитет. И докато ония успяхме да изгоним, тия не виждам как ще успеем. Докараха си и ловешки змии на Армията.


Тия тъпанари микренски !!! С Янев и другите българчета биха тоя Дунав с 6:0 , с истинското ЦСКА !!! Сега с Литекса поеха нещата !!!!

Хахахаха !!!! Баси кефа !!!! Това е истинския тест за фалшиви отбори !!!! Разкрити са !!!


В тая връзка, аз преди две седмици казах, че идват трудните мачове - с Дунав, Черно Море, Берое, Ботев, Левски, а ти каза, че нито един от тях не струва като обтор. Е, за съжаление резултатът е 1:0 за мен.


Не си говорил с мен , аз казах , че е НОРМАЛНО ....Русе да бие Ловеч !!!! И познах !!!!

Айде, айде ;) Аз ще си извадя мнението, а ти си извади отговора, без да лъжеш.
Ето моето мнение от 24 август, стр. 7357:
venom написа:За мен това е грешка. Няма чуждестранен треньор, който да е бил успешен в България, особено в последно време. Освен това след този кръг започват трудните мачове - гостуване на Дунав, които играят силно, Черно Море, Берое, Ботев и преди мача с Левски го уволняват за незадоволителни резултати.
Желая му успех и дано много да греша, да се окаже добър треньор и да води отбора поне година-две.

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23917
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Мнениеот delqnski47 » 11 сеп 2016 23:38

Пишете нормални,добре изглеждащи,сдържани и адекватни мнения. ;)
Такива разни ''!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!............................'' или ''...................!?!??!?!??'' да не виждам в мненията,защото е в нарушение на правилата ;)
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Мнениеот 1982 » 11 сеп 2016 23:40

Буахахахах ....

"Трябва да се предприемат мерки! Да се ходи на мача на гората в ШЛ и цял мач да се скандира за Домуса. Така ще разбере в коя публика си заслужава да инвестира! С това дружество и този проект просто не става и всеки го вижда!!!"


Гришата ВЪН, Домусе, вземи ни, прекръсти Лудогорец. :lol: :lol: :lol:
Последна промяна от 1982 на 11 сеп 2016 23:41, променено общо 1 път.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Beladona
Мнения: 11414
Регистриран на: 24 юли 2015 10:59

Re: Re:

Мнениеот Beladona » 11 сеп 2016 23:41

venom написа:
Beladona написа:
venom написа:
Beladona написа:
1982 написа:Разкол почва да се появява в ордите припознавачески. :mrgreen: :mrgreen:

На следващата среща на стадиона ще са господата Ганчеви и Трифон Попов... За съжаление на Армията са събрани посредствени чужденци и провинциални убитаци от Литекс. Това което селяните направиха, дори пернишките боклуци не успяха. Отбор без идентичност и манталитет. И докато ония успяхме да изгоним, тия не виждам как ще успеем. Докараха си и ловешки змии на Армията.


Тия тъпанари микренски !!! С Янев и другите българчета биха тоя Дунав с 6:0 , с истинското ЦСКА !!! Сега с Литекса поеха нещата !!!!

Хахахаха !!!! Баси кефа !!!! Това е истинския тест за фалшиви отбори !!!! Разкрити са !!!


В тая връзка, аз преди две седмици казах, че идват трудните мачове - с Дунав, Черно Море, Берое, Ботев, Левски, а ти каза, че нито един от тях не струва като обтор. Е, за съжаление резултатът е 1:0 за мен.


Не си говорил с мен , аз казах , че е НОРМАЛНО ....Русе да бие Ловеч !!!! И познах !!!!

Айде, айде ;) Аз ще си извадя мнението, а ти си извади отговора, без да лъжеш.
Ето моето мнение от 24 август, стр. 7357:
venom написа:За мен това е грешка. Няма чуждестранен треньор, който да е бил успешен в България, особено в последно време. Освен това след този кръг започват трудните мачове - гостуване на Дунав, които играят силно, Черно Море, Берое, Ботев и преди мача с Левски го уволняват за незадоволителни резултати.
Желая му успех и дано много да греша, да се окаже добър треньор и да води отбора поне година-две.


Да , прав си , с мен си говорил !!! В първия момент ми се стори непознато ....Имал съм предвид , че ЦСКА би Дунав с 6:0 ....Черно Море с Гонзо са нищо особено ....Берое - държавен отбор - смех пълен са .....Ботев Пд са пред неизбежен фалит и разпад .... само Левски са отбор от изброените .....

Beladona
Мнения: 11414
Регистриран на: 24 юли 2015 10:59

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Мнениеот Beladona » 11 сеп 2016 23:42

1982 написа:Буахахахах ....

"Трябва да се предприемат мерки! Да се ходи на мача на гората в ШЛ и цял мач да се скандира за Домуса. Така ще разбере в коя публика си заслужава да инвестира! С това дружество и този проект просто не става и всеки го вижда!!!"


Гришата ВЪН, Домусе, вземи ни, прекръсти Лудогорец. :lol: :lol: :lol:


Е, не ! Ше свърша ! Хахахахаха ! Това ли прописаха тези идиоти ? Хахахахахаха !


Това е краят на българския фен ! :mrgreen:

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Мнениеот 1982 » 11 сеп 2016 23:46

Beladona написа:
1982 написа:Буахахахах ....

"Трябва да се предприемат мерки! Да се ходи на мача на гората в ШЛ и цял мач да се скандира за Домуса. Така ще разбере в коя публика си заслужава да инвестира! С това дружество и този проект просто не става и всеки го вижда!!!"


Гришата ВЪН, Домусе, вземи ни, прекръсти Лудогорец. :lol: :lol: :lol:


Е, не ! Ше свърша ! Хахахахаха ! Това ли прописаха тези идиоти ? Хахахахахаха !


Това е краят на българския фен ! :mrgreen:


Не, това ги ебава някакъв подуенец. :mrgreen:
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Мнениеот 1982 » 11 сеп 2016 23:47

Припознавач написа:Няма армейски дух и хъс само носене на фанелка не става трябва на тези да им се каже какво е ЦСКА ,а Ганчев последните 2 месеца направо ме разочарова


:mrgreen:
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
Calrizian
Мнения: 124
Регистриран на: 14 юли 2016 13:58
Контакти:

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Мнениеот Calrizian » 11 сеп 2016 23:49

Каква е тази невиждана гавра :mrgreen: За мненията, цитати на припознавачи става въпрос :lol:

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Мнениеот 1982 » 11 сеп 2016 23:51

Calrizian написа:Каква е тази невиждана гавра :mrgreen: За мненията, цитати на припознавачи става въпрос :lol:


Това е от стената във ФБ на оня "журналист", някой я постна тук и се зачетох, уникален панаир е. :mrgreen: :mrgreen:
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
eMs1
Мнения: 1293
Регистриран на: 15 май 2008 16:50
Местоположение: София
Контакти:

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Мнениеот eMs1 » 11 сеп 2016 23:54

Явно всички са били в Разград, та не пишат нещо....но сигурно и батериите са им паднали. 8-)


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 17 госта