ЦСКА София - Спортно-технически щаб

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
727150
Мнения: 2011
Регистриран на: 23 окт 2008 12:12
Контакти:

Re: Ще се провали ли отново Хр. Янев в атаката си на Б група

Мнениеот 727150 » 03 юли 2015 21:50

Гостуването на ЦСКА на Сейнт Джордж Арена в село Варвара трябва да бъде излъчено по Диема Спорт ХД и си заслужава цената 5 лева.Иначе , ако Бойко е решил бистришките тигри отново да влизат , никой не може да помогне на ЦСКА.
Един отбор с история от два месеца , с нула титли и нула купи , неправомерно ползва емблемата и стадиона на друг отбор , чийто фенове с готовност гласуваха за евтаназията му .

Scanspeak
Мнения: 55
Регистриран на: 06 юни 2015 15:47
Контакти:

Re: Ще се провали ли отново Хр. Янев в атаката си на Б група

Мнениеот Scanspeak » 03 юли 2015 22:23

С малко пари за читава селекция отбора лесно ще влезе в Б и след това в А група. До тогава, приходите няма да са високи и реално няма смисъл от скъп треньор. Освен това да не забравяме, че повечето играчи тръгват от по-слаби отбори от долните дивизии преди да отидат в по-големите отбори, където дават очакваното, тъй че не е проблем. Съставът е сравнително подмладен и има ресурс, ще се обиграят две години и след това в А-група с още 2-3 класни попълнения мисля, че отново ще накарат феновете на Спартак Витоша Шопска комуна да треперят и да не си вдигат телефоните по седмица след дерби. Иначе, като IQ капацитет не го познавам особено, но като го гледам с тая блинг блинг обичка, не ме изпълва с увереност.
"Този коментар е спонсориран от Кен, кренвирши за всеки зелен"

Потребителски аватар
Синьо сърце
Мнения: 6571
Регистриран на: 21 дек 2009 21:46
Контакти:

Re: Ще се провали ли отново Хр. Янев в атаката си на Б група

Мнениеот Синьо сърце » 03 юли 2015 22:29

727150 написа:Гостуването на ЦСКА на Сейнт Джордж Арена в село Варвара трябва да бъде излъчено по Диема Спорт ХД и си заслужава цената 5 лева.Иначе , ако Бойко е решил бистришките тигри отново да влизат , никой не може да помогне на ЦСКА.

Уцелил си правилния мач! С мотики и кирки Варвара е фактор там. Но и Чепинец Велинград не отстъпват като атракция...
Няма попътен вятър за този, който не знае къде отива!
[rimg]http://www.bghelp.co.uk/bgembassy_header/flag.gif[/rimg] БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО!

Потребителски аватар
russia
Мнения: 4309
Регистриран на: 21 фев 2011 08:50

Re: Ще се провали ли отново Хр. Янев в атаката си на Б група

Мнениеот russia » 03 юли 2015 22:57

Възможностите са две - или ще успее, или ще се провали. При първото е ясно - ще са доволни цесекарите, при второто също е ясно - ще са доволни всички останали. :)
Аз също нямам много доверие на Янев. Млад е, неопитен, изглежда така, като че ли не му тежи много думата. Явно ще разчита повече на "гърба" си - Марков. Съдейки от поведението му ми се струва, че е склонен повече да играе ку*венската, отколкото мъжката. Дано ме опровергае! Желая му успех в това трудно начинание.
THE G.A.M.E написа:...не се изказвай по исторически въпроси, когато по-същите, си компетентен колкото чукча, по-квантова физика.

Потребителски аватар
dhk222
Мнения: 230
Регистриран на: 10 сеп 2009 11:28
Контакти:

Re: Ще се провали ли отново Хр. Янев в атаката си на Б група

Мнениеот dhk222 » 03 юли 2015 23:08

Следващата година ще има вечно дерби в Б група :) :) :) :) :) :)

Trimastiki
Мнения: 160
Регистриран на: 11 окт 2008 23:14
Контакти:

Re: Ще се провали ли отново Хр. Янев в атаката си на Б група

Мнениеот Trimastiki » 03 юли 2015 23:41

dhk222 написа:Следващата година ще има вечно дерби в Б група :) :) :) :) :) :)



За Левски ми е ясно. Ама за ЦСКА не съм убеден :)

Потребителски аватар
ЕМИЛ
Мнения: 51313
Регистриран на: 20 юни 2009 16:17
Местоположение: У некоя кръчма
Контакти:

Re: Ще се провали ли отново Хр. Янев в атаката си на Б група

Мнениеот ЕМИЛ » 03 юли 2015 23:58

Да

Потребителски аватар
727150
Мнения: 2011
Регистриран на: 23 окт 2008 12:12
Контакти:

Re: Ще се провали ли отново Хр. Янев в атаката си на Б група

Мнениеот 727150 » 04 юли 2015 00:04

Синьо сърце написа:
727150 написа:Гостуването на ЦСКА на Сейнт Джордж Арена в село Варвара трябва да бъде излъчено по Диема Спорт ХД и си заслужава цената 5 лева.Иначе , ако Бойко е решил бистришките тигри отново да влизат , никой не може да помогне на ЦСКА.

Уцелил си правилния мач! С мотики и кирки Варвара е фактор там. Но и Чепинец Велинград не отстъпват като атракция...

Така е . а черешката на тортата ще бъде мачът между отборите на "Чико" от село Бяга и ЦСКА.
Последна промяна от 727150 на 04 юли 2015 07:55, променено общо 1 път.
Един отбор с история от два месеца , с нула титли и нула купи , неправомерно ползва емблемата и стадиона на друг отбор , чийто фенове с готовност гласуваха за евтаназията му .

Потребителски аватар
russia
Мнения: 4309
Регистриран на: 21 фев 2011 08:50

Re: Ще се провали ли отново Хр. Янев в атаката си на Б група

Мнениеот russia » 04 юли 2015 04:42

727150 написа:Така е . а черешката на тортата ще бъде мачът Чико.Бяга - ЦСКА.

:roll:
Странни неща улавят сините честоти - мачът Чико :shock: :lol:
THE G.A.M.E написа:...не се изказвай по исторически въпроси, когато по-същите, си компетентен колкото чукча, по-квантова физика.

Потребителски аватар
mironi88
Мнения: 1802
Регистриран на: 23 дек 2008 17:17
Местоположение: навсякъде с ЦСКА
Контакти:

Re: Ще се провали ли отново Хр. Янев в атаката си на Б група

Мнениеот mironi88 » 04 юли 2015 05:28

И аз бих по-спокоен ако треньор беше Методи Деянов или Светльо Тодоров. Не толкова за това дали ще влезем в Б група, а като перспектива, поведение и показани качества в кратките им досега кариери.
ИзображениеИзображение


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта