Първа лига XV кръг: Лудогорец - ЦСКА-София

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

CaptainBertorelli
Мнения: 2060
Регистриран на: 15 авг 2017 13:22
Контакти:

Re: Първа лига XV кръг: Лудогорец - ЦСКА-София

Мнениеот CaptainBertorelli » 06 ное 2017 19:28

IvailoRz написа:Ок ,затваряме го ! Докато не се изгради новия сектор да не идват гостуващи фенове! Така по-добре ли е ?! Честно казано и мен не би ми било приятно там ,но все пак сигурността на местната публика е по-важна. Не забравяйте че заради вас единствено е в такъв вид,след като хвърляхте камъни ,железа ,бомби и ракети по домакинската публика , и уцелихте с тях дете в инвалидна количка, което разплакано беше изнесено от ръка на ръка от сектора. Имам и снимки ако искате.. Дори ми е странно ,че следващия сектор,който ще се построи е този за гости , огледален на отсрещната трибуна... Незнам обаче как ще го опазят здрав с такива "фенове"..

С камери ще го опазят. Въпросните " фенове" са малък процент и от нашата публика. Камерите ще решат въпроса, на никой няма да липсват. Но е обидно персонално да не си направил нищо нередно и да те третират, като пандизчия.
Хайл Мусолини

Потребителски аватар
xtremeee
Мнения: 209
Регистриран на: 21 апр 2015 16:41
Контакти:

Re: Първа лига XV кръг: Лудогорец - ЦСКА-София

Мнениеот xtremeee » 06 ное 2017 19:44

Само не разбрах с какво сте ни надиграли ,ако с тази игра играете в Европа по добре не отивайте да ни срамите :!:
Дори малко не ме впечатлихте :idea:

Ozzimozzi
Мнения: 7164
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: Първа лига XV кръг: Лудогорец - ЦСКА-София

Мнениеот Ozzimozzi » 06 ное 2017 19:46

dimitroff78 написа:Добър тактически мач за ЦСКА, тоя път си вкарахме почти всички чисти положения, които създадохме.
Напълно логично е Лудогорец да са уморени от натрупани мачове и е още по-логично червените да се възползват от това и да ги ударят.
Ако не сега - кога?
Каранга наистина е страхотен футболист и може би един от Топ 3 бразилците, които някога са играли в България, но трябва да поработи малко над ръцете си, с които понякога, като иска да си осигури предимство, удря противниковия играч. Ако си беше държал ръцете прибрани, Моци нямаше да има основание да се просне като шампион по гмуркане, нали? Няма значение дали го е докоснал или не.
Понрави ми се решението на Стамен Белчев да бие Лудогорец в средата на терена, за да не им позволи да връзват бързите си атаки. Понякога не се получаваше, но в големи периоди от мача се получи. Затова отстрани може би се създаде впечатлението за голямо блъскане в средата на терена. Няма как, Лудогорец се движи много добре и само с преса в средата на терена и с печелене на първите топки и пресечени пасове, можеш да се надяваш да им спреш комбинациите. Вътрешните и опорните ни халфове свършиха ужасно много работа в тоя мач.
Другото логично нещо е, когато гостуваш на лидера в първенството, да се възползваш максимално от статичните положения. ЦСКА го направи и успя. Всичко друго са свободни съчинения.
Има още много път да се извърви, но важното е, че разликата с Лудогорец е скъсена и все още сме в играта.

Съгласен съм с почти всичко написано в това мнение.
Използвахме умората на Лудогорец и изиграхме най-силният си мача от последните 7-8 такива. Отделно ни "върза" в някои моменти и в крайна сметка заслужено победихме. Аз лично бих заменил тази победа с една такава за купата на България, защото това ми се вижда по-реално постижима цел, но защо да не ги ударим и там?!
Този път Стамен заслужава само суперлативи за проведения мач, но и играчите се раздадоха.
Съдията се постара да опорочи мача, но така победата е още по-сладка! Надявам се да сме изиграли бездушните си мачове за този шампионат и този мач да послужи като катализатор за развитието на отбора.
Попитан за победата на ЦСКА над Лудогорец с 2:1, бившият капитан на "червените" коментира: „Става интересно, правдата възтържествува, ЦСКА и против съдиите бие. Това не е за първи път. Вече седма година. Дай Боже да станат шампиони, пожелавам им го от сърце“.
Последна промяна от Ozzimozzi на 06 ное 2017 20:12, променено общо 1 път.
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

Потребителски аватар
MAXIMUS
Мнения: 1370
Регистриран на: 19 сеп 2009 10:08
Контакти:

Re: Първа лига XV кръг: Лудогорец - ЦСКА-София

Мнениеот MAXIMUS » 06 ное 2017 19:51

По-комплексирани, по-злобни и по-ниско професионално компетентни дребни душички от Грънчаров и Стефчо рядко ще срещнете в българската спортна журналистика ! Ако аз и тартора на "сините" ултраси дискусираме мач на ЦСКА или отбора от Подуяне ще се справим доста по-безпристрастно ! Факт !
Последна промяна от MAXIMUS на 06 ное 2017 19:58, променено общо 1 път.

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: Първа лига XV кръг: Лудогорец - ЦСКА-София

Мнениеот Sisi 1914 » 06 ное 2017 19:58

Нали щяхме да загубим?
:mrgreen:
Върна се интригата в първенството и то благодарение на нас!
8-)
Левски завинаги в моето сърце![

Потребителски аватар
IvailoRz
Мнения: 2100
Регистриран на: 16 мар 2014 15:53
Контакти:

Re: Първа лига XV кръг: Лудогорец - ЦСКА-София

Мнениеот IvailoRz » 06 ное 2017 19:58

CaptainBertorelli написа:
IvailoRz написа:Ок ,затваряме го ! Докато не се изгради новия сектор да не идват гостуващи фенове! Така по-добре ли е ?! Честно казано и мен не би ми било приятно там ,но все пак сигурността на местната публика е по-важна. Не забравяйте че заради вас единствено е в такъв вид,след като хвърляхте камъни ,железа ,бомби и ракети по домакинската публика , и уцелихте с тях дете в инвалидна количка, което разплакано беше изнесено от ръка на ръка от сектора. Имам и снимки ако искате.. Дори ми е странно ,че следващия сектор,който ще се построи е този за гости , огледален на отсрещната трибуна... Незнам обаче как ще го опазят здрав с такива "фенове"..

С камери ще го опазят. Въпросните " фенове" са малък процент и от нашата публика. Камерите ще решат въпроса, на никой няма да липсват. Но е обидно персонално да не си направил нищо нередно и да те третират, като пандизчия.

Ми то камери винаги е имало , и в описания от мен случай имаше..

peliforewer
Мнения: 9660
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Първа лига XV кръг: Лудогорец - ЦСКА-София

Мнениеот peliforewer » 06 ное 2017 20:12

Jeremy написа:
hydetoshi написа:Вальо Грънчаров е най-големия смешник. Такова запалянковско отношение е меко казано непрофесионално.

Много му е тежко... :)
Херо не скачал на ЦСКА, вратарчето нищо не спасил, па и Лц леко полегнали :)
Смешник!

В.Грънч. си е обикновен краен син фен,ако искате да четете сериозни сини журналисти търсете Жаклин Михайлов и Жельо Станков.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

Потребителски аватар
sizif
Мнения: 1081
Регистриран на: 01 апр 2010 21:35
Контакти:

Re: Първа лига XV кръг: Лудогорец - ЦСКА-София

Мнениеот sizif » 06 ное 2017 20:55

Mitata написа:
sizif написа:
gihuelo написа:
tornadooo написа:На въпросите, защо сектора за гости на Лудогорец арена изглежда по този начин, може да си отговорите като гледате какво се случва там. Чух че Домусчиев искал да го прави като трибуна Моци същия, аз не бих го направил. Ако беше за да има хора там да, но след като е за такива като тези снощи дори им е прекалено луксозно. Има едно звено, отдел за борба с наркотиците, там мисля че биха се чувствали на място.

Отговори ми само на един въпрос! Защо сектора е шумоизолиран?


Защо всяка гостуваща публика ще надвика местните


Да, но чуждустранните агитки не са настанявани във въпросната клетка, което за мен означава, че към българите Домуса проявява специално, дискриминационно отношение. Затова този сектор трява да бъде затворен, докато не се предложат нормални условия за гостуващите фенове.


Партизан и те бяха в аквариума...Киро го е страх от истинските фенове
Нищо общо нямате с Апостола

Потребителски аватар
sizif
Мнения: 1081
Регистриран на: 01 апр 2010 21:35
Контакти:

Re: Първа лига XV кръг: Лудогорец - ЦСКА-София

Мнениеот sizif » 06 ное 2017 21:01

IvailoRz написа:Ок ,затваряме го ! Докато не се изгради новия сектор да не идват гостуващи фенове! Така по-добре ли е ?! Честно казано и мен не би ми било приятно там ,но все пак сигурността на местната публика е по-важна. Не забравяйте че заради вас единствено е в такъв вид,след като хвърляхте камъни ,железа ,бомби и ракети по домакинската публика , и уцелихте с тях дете в инвалидна количка, което разплакано беше изнесено от ръка на ръка от сектора. Имам и снимки ако искате.. Дори ми е странно ,че следващия сектор,който ще се построи е този за гости , огледален на отсрещната трибуна... Незнам обаче как ще го опазят здрав с такива "фенове"..


Стига сте лъгали бе.Няма никакво уцелено дете инвалид.Бях точно до оградата дясно в клетката.Бягахте като зайци но нямаше ударени
Нищо общо нямате с Апостола

Потребителски аватар
sizif
Мнения: 1081
Регистриран на: 01 апр 2010 21:35
Контакти:

Re: Първа лига XV кръг: Лудогорец - ЦСКА-София

Мнениеот sizif » 06 ное 2017 21:04

IvailoRz написа:
CaptainBertorelli написа:
IvailoRz написа:Ок ,затваряме го ! Докато не се изгради новия сектор да не идват гостуващи фенове! Така по-добре ли е ?! Честно казано и мен не би ми било приятно там ,но все пак сигурността на местната публика е по-важна. Не забравяйте че заради вас единствено е в такъв вид,след като хвърляхте камъни ,железа ,бомби и ракети по домакинската публика , и уцелихте с тях дете в инвалидна количка, което разплакано беше изнесено от ръка на ръка от сектора. Имам и снимки ако искате.. Дори ми е странно ,че следващия сектор,който ще се построи е този за гости , огледален на отсрещната трибуна... Незнам обаче как ще го опазят здрав с такива "фенове"..

С камери ще го опазят. Въпросните " фенове" са малък процент и от нашата публика. Камерите ще решат въпроса, на никой няма да липсват. Но е обидно персонално да не си направил нищо нередно и да те третират, като пандизчия.

Ми то камери винаги е имало , и в описания от мен случай имаше..


Описаната твоя Лъжа
Нищо общо нямате с Апостола


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта