Съдийството - пролет 2019 постоянна тема

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Cheradonna
Мнения: 1488
Регистриран на: 25 апр 2016 22:32

Re: Съдийството - пролет 2019 постоянна тема

Мнениеот Cheradonna » 02 мар 2019 13:20

THE G.A.M.E написа:
Cheradonna написа:Мда , а паулиньо играе честно в следващата атака....
Удар,блъскане или дърпане има от негова страна?И с какво се наказва това според правилата на УЕФА,ФИФА,МУФА И КУФА?
Абсолютно чиста игра, при борба за топката.
Без грам умисъл... Такива ситуации са десетки по време на мач.

Другото беше удар/изблъскване ( грубо ) без топка, ей това е разликата.


Абсолютни глупости си написал!
Джеси му писна оня да го обарва и да му стиска топките и го блъсна,той горанов може да се е надявал някоя целувка да получи така си го прегръщаше,незнам....Ако съдията си бе свирил нарушението нямаше да се стига до реакция от Джеси....Но щом се стигна дотам трябваше два жълти картона,оставил си единият да дърпа другият една минута,какво ли е очаквал съдийчето друго да стане освен изнервяне?
Свири се веднага фал и ситуацията приключва!!!
Иначе четох във вашият форум как ръката на паулиньо само се лъзнала по лицето на Турицов или пък,че той сам си набил лицето в невинната ръчичка на черния хаха,уникати сте...:)
https://prnt.sc/13erlpl

Що е то ЕДИНДЕСЕТ? Някакъв странен език предполагам,но български със сигурност не е!!! :lol: :lol: :lol:

THE G.A.M.E
Мнения: 50005
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Съдийството - пролет 2019 постоянна тема

Мнениеот THE G.A.M.E » 02 мар 2019 18:35

Cheradonna написа:Абсолютни глупости си написал!
Джеси му писна оня да го обарва и да му стиска топките и го блъсна,той горанов може да се е надявал някоя целувка да получи така си го прегръщаше,незнам....Ако съдията си бе свирил нарушението нямаше да се стига до реакция от Джеси....Но щом се стигна дотам трябваше два жълти картона,оставил си единият да дърпа другият една минута,какво ли е очаквал съдийчето друго да стане освен изнервяне?
Свири се веднага фал и ситуацията приключва!!!
Иначе четох във вашият форум как ръката на паулиньо само се лъзнала по лицето на Турицов или пък,че той сам си набил лицето в невинната ръчичка на черния хаха,уникати сте...:)
Кое е глупост ?
На Джеси му писнало... Няма значение, това, че са му слаби нервите, си е негов проблем.
Грубо изблъскване без топка е ч.к. така е по правилник.
Аз в темата за мача в подраздела на Левски писах, че аз лично не бих дал червен картон, което обаче не означава, че нарушението не е за ч.к.
По цял свят е така... Обикновено изгаря провокираният, който е отговорил на провокация.
Не винете рефера за случката, винете вашият играч.

А за загубата освен Джеси, винете и пича дето я отигра така, както Костов само може да мечтае.
И друг път съм писал относно родното съдийство... Много рядко подкрепят някой, повечето грешки са от незнание, тоест - некадърност.
Тоя дето свири мача половината решения ги взе след подсказване на 4-тият арбитър.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
Cheradonna
Мнения: 1488
Регистриран на: 25 апр 2016 22:32

Re: Съдийството - пролет 2019 постоянна тема

Мнениеот Cheradonna » 02 мар 2019 19:11

THE G.A.M.E написа:
Cheradonna написа:Абсолютни глупости си написал!
Джеси му писна оня да го обарва и да му стиска топките и го блъсна,той горанов може да се е надявал някоя целувка да получи така си го прегръщаше,незнам....Ако съдията си бе свирил нарушението нямаше да се стига до реакция от Джеси....Но щом се стигна дотам трябваше два жълти картона,оставил си единият да дърпа другият една минута,какво ли е очаквал съдийчето друго да стане освен изнервяне?
Свири се веднага фал и ситуацията приключва!!!
Иначе четох във вашият форум как ръката на паулиньо само се лъзнала по лицето на Турицов или пък,че той сам си набил лицето в невинната ръчичка на черния хаха,уникати сте...:)
Кое е глупост ?
На Джеси му писнало... Няма значение, това, че са му слаби нервите, си е негов проблем.
Грубо изблъскване без топка е ч.к. така е по правилник.
Аз в темата за мача в подраздела на Левски писах, че аз лично не бих дал червен картон, което обаче не означава, че нарушението не е за ч.к.
По цял свят е така... Обикновено изгаря провокираният, който е отговорил на провокация.
Не винете рефера за случката, винете вашият играч.

А за загубата освен Джеси, винете и пича дето я отигра така, както Костов само може да мечтае.
И друг път съм писал относно родното съдийство... Много рядко подкрепят някой, повечето грешки са от незнание, тоест - некадърност.
Тоя дето свири мача половината решения ги взе след подсказване на 4-тият арбитър.


ами глупости са,ако съдията бе съдия на място и бе свирил нарушението на горанов,тая ситуация нямаше да я има...Сега дали това е от некадърност или пък заради нещо друго не се знае,но когато грешките са все в една посока,както беше на мача помежду ни,съмненията за второто са много големи...
https://prnt.sc/13erlpl

Що е то ЕДИНДЕСЕТ? Някакъв странен език предполагам,но български със сигурност не е!!! :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
BULGAR
Мнения: 28
Регистриран на: 23 юли 2009 00:12
Контакти:

Re: Съдийството - пролет 2019 постоянна тема

Мнениеот BULGAR » 05 мар 2019 09:21

Забравя ли се, че играта се поднови с фаул в полза на ЦСКА-София ? Също така не видях да се коментира ситуацията в 4 мин. в наказателното поле на ЦСКА-София , когато Тиаго препъна Мариани...дали не трябва това да е дузпа ?

peliforewer
Мнения: 9723
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Съдийството - пролет 2019 постоянна тема

Мнениеот peliforewer » 09 мар 2019 15:34

Малко късно коментирам съдийството от четвъртия кръг,но бях възпрепятстван от някои хора във форума да пиша 1 седмица тук.Накратко ще се спра на по-спорните решения,дузпата за ЦСКА,можеше и да не се отсъди,а топката след сблъсъка отиде в Соу и голът беше неизбежен,дузпата за Славия беше нарисувана.Направи ми впечатление две отсъждания които са недопустими от професионални съдии,върната топка от Манолев към вратаря на Лудогорец и след тъч за Славия и при двата случая страничните съдии маркираха засади,това е сигурен знак че арбитрите са много притеснени когато свирят на Лудогорец и Левски.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

peliforewer
Мнения: 9723
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Съдийството - пролет 2019 постоянна тема

Мнениеот peliforewer » 11 мар 2019 21:18

Няколко думи за съдийството през този уикенд,започвам с Левски-Лудогорец,в общи линии Драгомир Драганов се справи с мача,минус бе че остави футболистите на Лудогорец да ръкомахат и оспорват всяко негово отсъждане без да ги респектира с картони за това,страничните много неуверени,отново се вдигна засада след връщане на играч на Левски назад към Михайлов,добре че главният следеше играта и не се съобрази с помощника си,една несъществуваща засада спря обещаваща атака на Левски в началото на мача.При първия гол съм категоричен че всичко беше редовно,топката беше загубена ат Райнов и чак след това имаше леко застъпване но играта вече беше в друга фаза.Другата среща на която ще се спра,Етър-ЦСКА,много съм критикувал Никола Попов,но във В.Търново ме изненада приятно и то не защото ЦСКА победи,съдиите просто не се забелязваха което винаги е било добре за футбола,при втория гол на Соу 9 от 10 съдии щяха да вдигнат засада,а ситуацията беше редовна и страничния съдия отсъди перфектно.Днес по Дарик чух че В.Грънчаров пита В.Стефанов има ли засада при втория гол на Славия срещу Септември,нарочно прегледах ситуацията внимателно и отговарям че няма никаква засада и гола е напълно редовен.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

Потребителски аватар
ImmortaL_1000
Мнения: 3818
Регистриран на: 15 авг 2016 17:04
Контакти:

Re: Съдийството - пролет 2019 постоянна тема

Мнениеот ImmortaL_1000 » 13 май 2019 21:46

Ето няколко думи. Както нямаме треньори,футболисти така и нямаме и читави съдий!! Всичко ни е на едно ниво. :lol:

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: Съдийството - пролет 2019 постоянна тема

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 14 май 2019 00:03

Реферите ни са чудесни. Преценката им на момента е толкова добра правилна и великолепна, че правилно БФС смята за ненужно да харчи излишни пари за ВАР в България. Единствено факта, че има конспирация от Кремъл и Сорос е причината по политически причини нашите рефери да не свирят финали в ШЛ.
Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта