Левски: Селекция и лятна подготовка 2013

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Bojko Berojko
Мнения: 1015
Регистриран на: 22 сеп 2011 13:11
Контакти:

Re: Кои играчи трябва да останат и да напуснат Герена

Мнениеот Bojko Berojko » 26 май 2013 14:26

TNT написа:няма да е лошо........за другите отбори,да си запазите "гръбнака" на отбора :lol: :lol: Догодина с тоя гръбнак със сигурност ще сте безгръбначен отбор :lol: :mrgreen:


хахаххахахахаха
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

daniel875
Мнения: 7527
Регистриран на: 28 юни 2009 21:58
Контакти:

Re: Кои играчи трябва да останат и да напуснат Герена

Мнениеот daniel875 » 26 май 2013 14:29

Не може и не трябва загубата на един трофей да води до коренно различни становища. Измислените титли със Сираков в края на миналия век и началото на новия доведоха до много радост, но и заблуда.
Това, че "Левски" не е шампион, не би трябвало да се приема като трагедия. Та ние нямаме отбор за Европа, а доста хора се тюхкат за някаква си титла.
А не е ли по - важно този отбор да се научи да играе в турнирните битки, че доста станаха годините, откакто това не го правим? Откога "Левски" не е печелил купата на страната? Откога не е правил нещо значимо в турнирни мачове, но без съдийските реверанси?
По - добре, че няма да играем в Лигата, че излагацията там щеше да е пълна. Не ми се слушат обяснения, че не съм бил прав, защото знам, че това няма да е вярно. Видно е с просто око, че разчитахме предимно на надъхване. Само по този начин не става. Трябват и качества, а в най- напечените моменти не ги показахме. Може ли да загубиш двата си финала за сезона? Какъв е този отбор? Голям е този, който издържа под напрежение, а не когато биеш без напрежение.
И мнението ми нямаше да е по - различно, дори и при победен гол вчера. Да, мачът отново отиваше към щастливото през пролетта 2:1, но този път нямаше аргументи да се случи. Иначе, който си е мислил, че ще минем без допуснат гол, много се лъже. Сигурен бях, че ще има един в нашата врата, но вярвах, че ще вкараме повече. В атака обаче бяхме отново импотентни, както в последните много години. Не ми се броят, защото не става дума само за 2007, а далеч преди това.
За последно играхме по шампионски през пролетта на 2002, но представянето в Европа предишната есен пък беше катастрофа.
Изобщо не ги мислете тези неща. Каквото ще става, ще става. Мафията в спорта няма да си отиде, важното е да огрее любимите ни отбори един ден.
"Реал", "Милан", "Ливърпул", "Байерн", "Аякс" - НАЙ - ВЕЛИКИТЕ!

Потребителски аватар
LSFCforever
Мнения: 237
Регистриран на: 17 яну 2011 17:31
Контакти:

Re: Кои играчи трябва да останат и да напуснат Герена

Мнениеот LSFCforever » 26 май 2013 14:31

Да останат: Родригес Карвальо Пл Илиев Мулдер Димов Велев Вутов Ангелов Иванов
Да напуснат: Ели Пл Димов (под наем) Прохазка Василев
за другите съм раздвоен но мисля че Силва Михелич Пинто Йорданов по скоро трябва да останат
на рамос не знам дали му се играе повече при нас но няма да се разсъдя ако остане
Не искам аз други да обичам,
не искам аз чорбарската любов.
Сърцето си на Левски аз обричам,
и пазя го изпълнено с любов!

daniel875
Мнения: 7527
Регистриран на: 28 юни 2009 21:58
Контакти:

Re: Кои играчи трябва да останат и да напуснат Герена

Мнениеот daniel875 » 26 май 2013 14:32

Bojko Berojko написа:
TNT написа:няма да е лошо........за другите отбори,да си запазите "гръбнака" на отбора :lol: :lol: Догодина с тоя гръбнак със сигурност ще сте безгръбначен отбор :lol: :mrgreen:


хахаххахахахаха

И вие, защото сте големият отбор нали? Едни и същи футбалери играят във водещите ни тимове. Кой от кой по - големи инвалиди на "зеления килим".
"Реал", "Милан", "Ливърпул", "Байерн", "Аякс" - НАЙ - ВЕЛИКИТЕ!

daniel875
Мнения: 7527
Регистриран на: 28 юни 2009 21:58
Контакти:

Re: Кои играчи трябва да останат и да напуснат Герена

Мнениеот daniel875 » 26 май 2013 14:33

LSFCforever написа:Да останат: Родригес Карвальо Пл Илиев Мулдер Димов Велев Вутов Ангелов Иванов
Да напуснат: Ели Пл Димов (под наем) Прохазка Василев
за другите съм раздвоен но мисля че Силва Михелич Пинто Йорданов по скоро трябва да останат
на рамос не знам дали му се играе повече при нас но няма да се разсъдя ако остане

Вчера Йовов влезе и белята стана. Това е положението. Митов, като няма акъл в главата, ще си пати. За какъв чеп му беше да пуска Христо? Може би, за да го псуват по телевизорите, а и на стадиона? Направо уникално.
"Реал", "Милан", "Ливърпул", "Байерн", "Аякс" - НАЙ - ВЕЛИКИТЕ!

Потребителски аватар
denitko1
Мнения: 1331
Регистриран на: 11 юли 2011 17:25
Skype: ЛС има :)
Контакти:

Re: Кои играчи трябва да останат и да напуснат Герена

Мнениеот denitko1 » 26 май 2013 14:38

Да наистина вчера Йовов влезе и стана белята ;) но все пак той както и ние сините привърженици на Левски да спечелим титлата но Везалов ни прецака с този нелеп автогол :) Предполагам турчулята му е дала огромна сума. Корупция
ЛЕВСКИ е смелост, родена в борбата!
ЛЕВСКИ е мъка, живяла в сърцата!
ЛЕВСКИ е вяра в мечта благородна!
ЛЕВСКИ - победа на сила и воля!

Потребителски аватар
Adramelech
Мнения: 1145
Регистриран на: 14 дек 2009 21:59
Контакти:

Re: Кои играчи трябва да останат и да напуснат Герена

Мнениеот Adramelech » 26 май 2013 14:41

denitko1 написа:Да наистина вчера Йовов влезе и стана белята ;) но все пак той както и ние сините привърженици на Левски да спечелим титлата но Везалов ни прецака с този нелеп автогол :) Предполагам турчулята му е дала огромна сума. Корупция


Ясно, сигурно от кеф ревеше Везалов след мача?
[center][rimg]http://store.img-share.eu/Grunge-Bulgarian-Flag-by-TheDrake92_jpgbIM0ClR.jpg[/rimg][/center]

allez_les_blues
Мнения: 1012
Регистриран на: 20 юли 2011 23:16
Контакти:

Re: Кои играчи трябва да останат и да напуснат Герена

Мнениеот allez_les_blues » 26 май 2013 14:47

обаче толко злобни същества като цеденевистите нема на тая планета.Миналия сезон и те изпуснаха титлата идиотски- 8 точки четири кръга преди края водеха.Но тогава ние не изляхме толкова помия срещу тях, макар че поводи имаше-т допинг ли не беше, та откраднати играчи и лиценз "под масата", също и съдийски аванти през есенния полусезон...ама ние вместо да ги спукаме от гавра тогава. айде все да сме джентълмени, а вижте сега какво чуда е тука-помия,помия, помия :mrgreen: ...За това следващия път когато имаме повод да ги гаврим- никаква милост! :mrgreen:
[wrapimg=]http://25.media.tumblr.com/cec5bbba9156abab3f8f0b9f09e3104b/tumblr_mvqczbeEU11sr39gto1_500.gif#_=[/wrapimg]

Потребителски аватар
Tommi
Мнения: 17535
Регистриран на: 24 апр 2010 22:42
Контакти:

Re: Кои играчи трябва да останат и да напуснат Герена

Мнениеот Tommi » 26 май 2013 14:47

Captain Stottlemeyer написа:Второ: Везалов беше доста време контузен. Липсва всякаква обиграност между нашите централни защитници, които не са играли в един състав повече от два мача поред - контузии, глупави картони, слаба форма. И най-добрите защитници са си вкарвали красиви автоголове във важни мачове (Иван Вуцов). Тъп автогол си вкара дори Любо Пенев преди години. А какво да кажем за автогола, който си набутаха "Лудогорец" миналата седмица!? Мога да давам още много примери, но спирам дотук. Мисли малко, преди да ръсиш глупости. 8-)
П.П. По темата ще помисля и тогава ще дам пълно мнение. Цялата лятна пауза е пред нас. ;) Гари Родригес трябва да остане задължително, вратарите също. Смятам, че не трябва да се прави генерална чистка и почти изцяло нова селекция, както в предишните години. Гръбнакът на отбора трябва задължително да бъде запазен и задължително да се стабилизира защитата, най-вече в центъра. 8-)

Това не беше нормален автогол, който всеки може да си вкара, това беше плод на изключителна некадърност. 10 пъти гледах повторение и не мога да си обясня как може да ритнеш топката по този начин във вратата.
А проблемът е, че този отбор няма гръбнак. Няма нито един лидер, нито един, на който да се разчита във всеки момент.
Георги Аспарухов - Гунди към ръководството на Милан: "Има една страна България, в тази страна България има един отбор Левски, може и да не сте чували за него, в този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!

minchev_1951
Мнения: 772
Регистриран на: 26 май 2013 14:24
Контакти:

Re: Кои играчи трябва да останат и да напуснат Герена

Мнениеот minchev_1951 » 26 май 2013 14:50

Който и да остане, който и да напусне - няма никакво значение. Както няма значение и дали са чужденци или българи. Не може с два-три или пет мача да си мислим, че в България са дошли големи чужди футболисти.
Отчайващо плачевни централни защитници! С Берое - Ели, със Славия - Везалов.
Това което си направиш, друг никой не може да ти го направи. Славия цял ден да бяха играли, нямаше да вкарат гол. Футболистите на Левски ги компенсираха.
Колкото до Лудогорец - следват два европейски мача и цяла година радост от втората титла! :cry:


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта