Ла Лига - Сезон 2018/2019

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

kalo_340
Мнения: 34
Регистриран на: 14 апр 2016 19:02
Контакти:

Re: Ла Лига - Сезон 2018/2019

Мнениеот kalo_340 » 05 авг 2018 23:39

barca4ever написа:Не знам какво ви бърка, че няма го дават по бг телевизия, на почти всички местни кабеларки срещу 10-15 лв на месец има по 150 канала и сумати спортни може да гледаш не са Испанското, а и много други.


Пич, аз мога и онлайн на стрийминг платформи да го гледам, ако трябва. Не е в това проблемът. Проблемът е в потайността и неяснотата на цялата ситуация, защото както сега "на почти всички местни кабеларки срещу 10-15 лв на месец има по 150 канала и сумати спортни", така утре може да няма, щото изведнъж тв правата за всички първенства почнат да се държат от компании, надуващи цените, и дори и тези кабеларки, които така евтино предлагат чуждестранни канали, са принудени да качват и те цените за да си покриват разходите към компаниите държащи тв правата. Всичко е толкова преходно на тоя свят, че на човек да му се завие... свят, нали. Поне да се знае овреме какво ще се случва, а не тука останаха няма и две-три седмици до старта на първенството и ние не знаем къде точно да го гледаме. Плюс това, чуждестранните канали са си чуждестранни канали - не всеки в тая държава е готов да слуша непрекъснато 90 минути мачове с чуждоезиков коментар и да не разбира какво му говори коментатора, ако не му знае езика. Макар че на мен лично вече ми е втръснало от наште БГ аматьори зад микрофона, като почнеш от Бобето Касабов, минеш през целия спам на БЕНЕТЕ и стигнеш до уникатите от БТВ и каналите на Булсата - Бойко Серафимов, дето коментира мачовете на Барса, направо някой път ще ме накара да се застрелям с глупавите си изказвания и лавините от лапсуси. Но това е само мое мнение - 100% има и хора, които си предпочитат да си ги слушат. Те едва ли биха хвърлили 10-15 лв. на месец за спортните канали, които предават мачове от големите първенства на чужд език.

Пак казвам, това е само мое мнение. Засега съспенсът с тв-излъчването на Ла Лига в БГ продължава. Да видим до къде ще стигне...

Потребителски аватар
Лимонадения Джо
Мнения: 591
Регистриран на: 05 яну 2013 09:42
Контакти:

Re: Ла Лига - Сезон 2018/2019

Мнениеот Лимонадения Джо » 06 авг 2018 09:01

barca4ever написа:Не знам какво ви бърка, че няма го дават по бг телевизия, на почти всички местни кабеларки срещу 10-15 лв на месец има по 150 канала и сумати спортни може да гледаш не са Испанското, а и много други.

Такива кабеларки в големите градове няма. Ако ти знаеш, например за София-пиши на л.с. Ще ти бъда много благодарен. Sport+ обявиха в програмата си за неделя Суперкупа на Испания 2018. Коментарното студио е от 22,30ч. , а от 23ч. Барселона-Севиля

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 33169
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Ла Лига - Сезон 2018/2019

Мнениеот 1914.1902 » 06 авг 2018 12:05


Потребителски аватар
Mathias_Coureur
Мнения: 1248
Регистриран на: 04 юни 2015 10:52
Контакти:

Re: Ла Лига - Сезон 2018/2019

Мнениеот Mathias_Coureur » 06 авг 2018 13:43

barca4ever написа:Не знам какво ви бърка, че няма го дават по бг телевизия, на почти всички местни кабеларки срещу 10-15 лв на месец има по 150 канала и сумати спортни може да гледаш не са Испанското, а и много други.

Аз в момента съм на МСат има към 10-20 спортни канала (3 Арени спорт, 3 СК (Сръбските) , Беин Спорт 1 и 2), случайно да знаеш/ препоръчаш някоя добра кабеларка, която да има максимално много футболни канали ?
Аз гледам телевизия основно заради мачовете.
-------
Ианче това е скандално, че 10 дена остават до началото на испанското първенство, а все още не е ясно коя телевизия ще предава мачовете от Ла Лига.

Потребителски аватар
Лимонадения Джо
Мнения: 591
Регистриран на: 05 яну 2013 09:42
Контакти:

Re: Ла Лига - Сезон 2018/2019

Мнениеот Лимонадения Джо » 06 авг 2018 14:19

Mathias_Coureur написа:
barca4ever написа:Не знам какво ви бърка, че няма го дават по бг телевизия, на почти всички местни кабеларки срещу 10-15 лв на месец има по 150 канала и сумати спортни може да гледаш не са Испанското, а и много други.

Аз в момента съм на МСат има към 10-20 спортни канала (3 Арени спорт, 3 СК (Сръбските) , Беин Спорт 1 и 2), случайно да знаеш/ препоръчаш някоя добра кабеларка, която да има максимално много футболни канали ?
Аз гледам телевизия основно заради мачовете.
-------
Ианче това е скандално, че 10 дена остават до началото на испанското първенство, а все още не е ясно коя телевизия ще предава мачовете от Ла Лига.


Кое му е скандалното? Лигата насрочи мач специално за Китай в обедните часове, накараха грандовете да играят по това време, въпреки протестите им, а още не са подписали договор за огромната страна. Не са уредени правата и за Индия, което вече е 1/3 от целия свят. В Европа също има държави, където не са уредени правата- Италия, Норвегия, Украйна и др. Какво остава за България, където и без това мачовете се предават, и то без права. Справка- МСат, ако може да ти се вярва.

Потребителски аватар
barca4ever
Мнения: 4919
Регистриран на: 25 авг 2009 11:29
Местоположение: Враца
Контакти:

Re: Ла Лига - Сезон 2018/2019

Мнениеот barca4ever » 06 авг 2018 17:18

Mathias_Coureur написа:
barca4ever написа:Не знам какво ви бърка, че няма го дават по бг телевизия, на почти всички местни кабеларки срещу 10-15 лв на месец има по 150 канала и сумати спортни може да гледаш не са Испанското, а и много други.

Аз в момента съм на МСат има към 10-20 спортни канала (3 Арени спорт, 3 СК (Сръбските) , Беин Спорт 1 и 2), случайно да знаеш/ препоръчаш някоя добра кабеларка, която да има максимално много футболни канали ?
Аз гледам телевизия основно заради мачовете.
-------
Ианче това е скандално, че 10 дена остават до началото на испанското първенство, а все още не е ясно коя телевизия ще предава мачовете от Ла Лига.

Аз в София, нямам кабелна, защото там телевизия не гледам почти, събота и неделя като съм си по Враца гледам по една местна кабеларка мачовете, по тези, който ти си изреди 5 Арена Спорт Сръбете и Беин Спорта, а мачовете, който са в делнични дни или се събирам някъде с приятели да гледам или се мъча с стрийм от лаптопа.
[wrapimg=]http://www.fcbarcelona.cat/web/Imatges/banners/_promocions/actius_especials/wembley/bc-campions_champions.jpg[/wrapimg]
BARCAFOREVER[wrapimg=]http://imgon.net/di-MAQN.gif[/wrapimg]
1992,2006,2009,2011

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23808
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Ла Лига - Сезон 2018/2019

Мнениеот paceto » 06 авг 2018 20:28

Не всички са на местни кабеларки и може да се каже, че процента е малък с кабеларките. Тези, които не могат да гледат по телевизията го правят в интернет и има сумата му и качествени стриймове.

Потребителски аватар
JackPackage
Мнения: 33787
Регистриран на: 07 апр 2010 21:11
Skype: Тц...
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: Ла Лига - Сезон 2018/2019

Мнениеот JackPackage » 09 авг 2018 14:32

Изображение

Тези бяха толкова убедени, че взимат Гризман, та Коутиньо остави 7-цата свободна и ае сега си сменя номера :lol: :mrgreen:
#дасиотцепническипъпеш :mrgreen:
delqnski47 написа:Аз лично не искам да ви наказват без публика с нашия реванш,щот ще е тъпо за нас феновете на ЦСКА да сме сами на стадиона.
onegavon написа:На Гришата и свирки ще му правим....

[center][wrapimg=]http://i.imgur.com/G65A5Mg.png[/wrapimg][/center]
[center][wrapimg=]http://atleticofans.com/wp-content/themes/af/images/adlogo.png[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Mathias_Coureur
Мнения: 1248
Регистриран на: 04 юни 2015 10:52
Контакти:

Re: Ла Лига - Сезон 2018/2019

Мнениеот Mathias_Coureur » 09 авг 2018 15:08

Бетис пусна под наем Виктор Камараса на Кардиф Сити.
В последните дни се спекулира за трансфер на Мартин Монтоя в Бетис. Дано тези спекулации са верни и трансфера да стане факт.Ще е много важен трансфер след Уилям Карвальо. Бетис в момента има най-голяма нужда от краен защитник/бек.
-------------
Иначе в Гонг се спекулира, че сме отправили предложениое към Аякс за аржентинския национал Николас Талифико, който е ляв бек. Ако го привлечем , би бил много добър заместник на Дурмиши.

14:07 Реал Бетис изпрати оферта от 6 млн. евро за бранителя на Аякс Николас Талифико (25 години). Той участва във всички мачове на Аржентина на Световното в Русия.

https://gong.bg/football-sviat/transfer ... iga-500577

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 33169
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Ла Лига - Сезон 2018/2019

Мнениеот 1914.1902 » 09 авг 2018 18:54

Калинич в Атлетико Мадрид .


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 20 госта