2022 Playoffs

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 44193
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: 2022 Playoffs

Мнениеот rhaegar » 12 апр 2022 19:45

rmfan5 написа:
rhaegar написа:Не виждам защо ги пускаш тия неща. Едно че сме в темата за плейофите, друго че всички знаем че няма как да се направи сериозна промяна по ростъра на Лейкърс през лятото. Нямаме пикове, нямаме кап, на Джини не ѝ се плаща такса лукс, евентуално махане на Уестбрук ще включва даването на нещо допълнително, за да му вземе някой договора. Шансовете през следващия сезон да сме в коренно различен (и по-добър) състав са нищожни. Единствено остава да се надяваме тримата да са на паркета заедно в 60, а не в 16 мача от редовния сезон.


Вече имаше слухове за трейд с Хорнетс, договора му ще е expiring което го прави не чак толкова невъзможен за трейдване.

Въпроса е че Джини И Рамбис водят кораба и от тях не очаквам големи неща.
Ако вземат Док за тренер ще е **** mia :)


То и за Индиана имаше, но не ми се вярва много. Иначе другото е ясно, там проблемите са дълбоки и освен ако Джини не си назначи хора, които знаят какво правят и спре да мисли с оная си работа, трудно ще има промяна.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

ReBorn1982
Мнения: 8302
Регистриран на: 12 апр 2022 21:00
Контакти:

Re: 2022 Playoffs

Мнениеот ReBorn1982 » 12 апр 2022 21:15

rmfan5 написа:ЛеБрон ако имаше съотборници като Скоти Пипън и Фил Джаксън за тренер можеше да си остане в Кавс, а как може да гарантирате че ако това го нямаше при Майкъл можеше да си набие камшика от Булс.


ЧЕкай сега ..... Скоти Пипън не е дошъл при Джордан като звезда, той израсна покрай него до такъв ранг. Същото важи и за Фил Джексън. При ЛеБрон няма нищо такова, той се събира/ше с готови вече звезди, неслучайно и бързо взимаше титлата с Маями, Кливланд и Лейкърс. Защото нямаше нужда тия играчи да се развиват и израстват, те бяха изградени вече топ баскетболисти. Това е което дразни при него много хора - гоненето на лесни титли. Аз самият го харесвах много до "Дисижъна", след което ми стана антипатичен (както съм споделял с отдавна "убития" ми профил, ха ха). Как да е, наздраве (къде са ви смайлитата ??)

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 20436
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

!

Мнениеот Drunken_Master » 12 апр 2022 21:23

Ooo, легендата се върна ! С тоя, колко сме се джафкали ! :)
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

ReBorn1982
Мнения: 8302
Регистриран на: 12 апр 2022 21:00
Контакти:

Re: !

Мнениеот ReBorn1982 » 12 апр 2022 21:28

Drunken_Master написа:Ooo, легендата се върна ! С тоя, колко сме се джафкали ! :)


Да, така е. Какво ви е станало с форума, май се е бъгясал, не съм влизал от години, горе-долу откак ме "изчегъртаха" /усмихнат емотикон, ха ха/.

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 20436
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

23

Мнениеот Drunken_Master » 12 апр 2022 21:35

ReBorn1982 написа:
Drunken_Master написа:Ooo, легендата се върна ! С тоя, колко сме се джафкали ! :)


Да, така е. Какво ви е станало с форума, май се е бъгясал, не съм влизал от години, горе-долу откак ме "изчегъртаха" /усмихнат емотикон, ха ха/.

Е, кво няма да те баннат, като постоянно се ебаваше с отбора на Гриша-та... Даже малко ти беше !
Иначе секцията все повече и повече се пълни. Постоянно инвайтвах в Спортал-а и повечето от хората там, дойдоха тук... :)
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Buck32
Мнения: 1644
Регистриран на: 20 мар 2020 16:33
Контакти:

Re: 23

Мнениеот Buck32 » 12 апр 2022 21:48

Drunken_Master написа:Е, кво няма да те баннат, като постоянно се ебаваше с отбора на Гриша-та...

За кой отбор на Гришата става въпрос? Ако мога да попитам.

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 20436
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

23 > 24 > 30 > 35 >...

Мнениеот Drunken_Master » 12 апр 2022 21:51

Buck32 написа:
Drunken_Master написа:Е, кво няма да те баннат, като постоянно се ебаваше с отбора на Гриша-та...

За кой отбор на Гришата става въпрос? Ако мога да попитам.

Не може...
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Buck32
Мнения: 1644
Регистриран на: 20 мар 2020 16:33
Контакти:

Re: 23 > 24 > 30 > 35 >...

Мнениеот Buck32 » 12 апр 2022 23:05

Drunken_Master написа:Не може...

Явно е Литекс София, извинявайте за отклонението от темата!

AIR23MJ
Мнения: 24
Регистриран на: 25 апр 2020 00:29
Контакти:

Re: 2022 Playoffs

Мнениеот AIR23MJ » 13 апр 2022 01:22

има факти, има и предположения. всички можем да предполагаме какво щеше да стане с джордан, както и с леброн, ако беше останал. факт е, че той си тръгна, а не остана. вижте новитцки като остана какво му се случи на 13 година. можеше и на леброн да се случи. и това е предположение. фактите са, че той напусна и спечели лесни титли. новитцки остана и ще е бог в далас. предположения винаги ще има за джордан и леброн, но фактите са си факти. съдбата с някои е благосклонна, а с други - не.

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15269
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: 2022 Playoffs

Мнениеот miro_rz » 13 апр 2022 07:01

Нетс биха, сега гледам и Клипърс водят!
Друго си е с PG.
Изображение


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта