NBA Regular Season 19-20

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 20435
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Веждата

Мнениеот Drunken_Master » 16 юни 2019 11:52

pill написа:Къзънс приключи с големия баскетбол. КД направи змийски ход, но беше лично негово решение. Тука Силвър ми гради поредния суперотбор на кралицата (трети в последните 9 години) и този път по най-жалкия възможен начин. Даваш ми Веждата за Лонзо Бол и Инграм хахсхахса… Голяма пародия. Догодина със змийския потник и ъндър армърите на Стефчо.

Според мен, просто беше отчаян ход на ръководството на Пеликанс, за да вземат нещо за Антъни Дейвис. Ясно беше, че няма никакъв шанс, да преподпише. Ясно беше, че му се играе със своят кумир, на когото носи номера. И ЛеБрон би го направил, за да играе рамо до рамо с Майкъл. И Майкъл би го направил, за да играе с Джулиъс Ървинг... А иначе офертата ни за него беше повече от абсурдна.
Последна промяна от Drunken_Master на 16 юни 2019 11:56, променено общо 1 път.
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Kobe248
Мнения: 33
Регистриран на: 16 юни 2019 08:32
Контакти:

Re: NBA Season 2019-2020

Мнениеот Kobe248 » 16 юни 2019 11:56

pill написа:Къзънс приключи с големия баскетбол. КД направи змийски ход, но беше лично негово решение. Тука Силвър ми гради поредния суперотбор на кралицата (трети в последните 9 години) и този път по най-жалкия възможен начин. Даваш ми Веждата за Лонзо Бол и Инграм хахсхахса… Голяма пародия. Догодина със змийския потник и ъндър армърите на Стефчо.


Ами да си бяха приели офертата по-рано като им даваха всичко което имат, кой им е виновен? Беше ясно че с времето офертата ще.пада, а колкото до "супер отборите" подозирайки че си фен на Уориърс нямаш право да говориш. ;)

И не съм от Русе за този който ме пита одеве хаха

pill
Мнения: 1842
Регистриран на: 12 яну 2019 12:55
Контакти:

Re: NBA Season 2019-2020

Мнениеот pill » 16 юни 2019 11:58

Майкъл би искал да играе срещу кумира си, не с него в един отбор... все тая, жълтите титла няма да видят.
“Never say never, because limits, like fears, are often just an illusion.”

https://youtu.be/6kARhdu_yqk

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 44193
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: NBA Season 2019-2020

Мнениеот rhaegar » 16 юни 2019 12:00

Middlesbrough написа:2018 Trade Deadline, Los Angeles Lakers offer:

- Lonzo Ball
- Brandon Ingram
- Josh Hart
- Kyle Kuzma
- Ivicia Zubac
- Cap space (taking on Solomon Hill contract)
- 3 future first round picks

REJECTED.

15/1/2019 Los Angeles Lakers offer:

- Lonzo Ball
- Brandon Ingram
- Josh Hart
- 3 future first round picks (one protected)

ACCEPTED.

Congratulations, you played yourself.


Тогава нямахме почти никакво влияние върху сделката. Сега единият от тия пикове е номер 4,което на дедлайна не изглеждаше възможно. АД не беше казал, че ще подпише дългосрочно само с Лейкърс или Никс. Пелс още имаха някаква надежда да си спасят сезона.

Но все пак, параметрите са доста добри за Лейкърс. Ще видим какво ще направят с оставащия кап спейс.

Иначе, аз исках да запазят Брандън, но той е първия за нов договор и най-класният от тримата. Логично беше да поискат него.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 44193
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: NBA Season 2019-2020

Мнениеот rhaegar » 16 юни 2019 12:00

pill написа:Майкъл би искал да играе срещу кумира си, не с него в един отбор... все тая, жълтите титла няма да видят.


Звучиш по-кисел и от ЛаВар. Релаксирай малко.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

pill
Мнения: 1842
Регистриран на: 12 яну 2019 12:55
Контакти:

Re: NBA Season 2019-2020

Мнениеот pill » 16 юни 2019 12:01

Kobe248 написа:
pill написа:Къзънс приключи с големия баскетбол. КД направи змийски ход, но беше лично негово решение. Тука Силвър ми гради поредния суперотбор на кралицата (трети в последните 9 години) и този път по най-жалкия възможен начин. Даваш ми Веждата за Лонзо Бол и Инграм хахсхахса… Голяма пародия. Догодина със змийския потник и ъндър армърите на Стефчо.


Ами да си бяха приели офертата по-рано като им даваха всичко което имат, кой им е виновен? Беше ясно че с времето офертата ще.пада, а колкото до "супер отборите" подозирайки че си фен на Уориърс нямаш право да говориш. ;)

И не съм от Русе за този който ме пита одеве хаха



Подозираш грешно. Фен съм на Булс. Същите, на които пак сраха и Лейкърс получиха по-преден пик от тях, явно за да може сега да го дадат на Пеликанс, а те да си дадат суперзвездата за този пик и Лонзо и Инграм хахасххааха… Смешна картинка. Ще е забавен сезон. Довечера поръчвам потници на КД и Къри.
“Never say never, because limits, like fears, are often just an illusion.”

https://youtu.be/6kARhdu_yqk

Kobe248
Мнения: 33
Регистриран на: 16 юни 2019 08:32
Контакти:

Re: NBA Season 2019-2020

Мнениеот Kobe248 » 16 юни 2019 12:05

pill написа:
Kobe248 написа:
pill написа:Къзънс приключи с големия баскетбол. КД направи змийски ход, но беше лично негово решение. Тука Силвър ми гради поредния суперотбор на кралицата (трети в последните 9 години) и този път по най-жалкия възможен начин. Даваш ми Веждата за Лонзо Бол и Инграм хахсхахса… Голяма пародия. Догодина със змийския потник и ъндър армърите на Стефчо.


Ами да си бяха приели офертата по-рано като им даваха всичко което имат, кой им е виновен? Беше ясно че с времето офертата ще.пада, а колкото до "супер отборите" подозирайки че си фен на Уориърс нямаш право да говориш. ;)

И не съм от Русе за този който ме пита одеве хаха



Подозираш грешно. Фен съм на Булс. Същите, на които пак сраха и Лейкърс получиха по-преден пик от тях, явно за да може сега да го дадат на Пеликанс, а те да си дадат суперзвездата за този пик и Лонзо и Инграм хахасххааха… Смешна картинка. Ще е забавен сезон. Довечера поръчвам потници на КД и Къри.


Хаха ами значи си по скоро хейтър на Лейкърс/ЛеБрон от колкото фен като те гледам как се нервираш за нещо което на всеки му беше ясно че рано или късно ще стане...

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 20435
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Celtics 85-86

Мнениеот Drunken_Master » 16 юни 2019 12:13

Искам, да забележите ростъра ни от 1986-та, за да видите, какво се нарича "суперотбор". Седем All Stars !!!
Лари Бърд (3x MVP, 3x Finals MVP)
Дани Ейндж (един от най-великите ролеви играчи за всички времена)
Денис Джонсън (MVP Finals)
Кевин МакХейл (2х Sixth Man)
Робърт Париш (един от най-великите центрове за всички времена)
Скот Уедмън
Бил Уолтън (MVP, Finals MVP, Sixth Man)
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 20435
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Огнена вода

Мнениеот Drunken_Master » 16 юни 2019 12:15

Регър, недей да плещиш глупости, а ми изпрати еднолитровка от джанки и ананас. Адреса е Николаевска 8. Имаш да черпиш...
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

pill
Мнения: 1842
Регистриран на: 12 яну 2019 12:55
Контакти:

Re: Celtics 85-86

Мнениеот pill » 16 юни 2019 12:20

Drunken_Master написа:Искам, да забележите ростъра ни от 1986-та, за да видите, какво се нарича "суперотбор". Седем All Stars !!!
Лари Бърд (3x MVP, 3x Finals MVP)
Дани Ейндж (един от най-великите ролеви играчи за всички времена)
Денис Джонсън (MVP Finals)
Кевин МакХейл (2х Sixth Man)
Робърт Париш (един от най-великите центрове за всички времена)
Скот Уедмън
Бил Уолтън (MVP, Finals MVP, Sixth Man)


Никой от последните 6 не е all-star преди идването на Бърд.
“Never say never, because limits, like fears, are often just an illusion.”

https://youtu.be/6kARhdu_yqk


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта